Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się zawodów. Na sukces zawodnika pracuje kilka osób. Bohater tego artykułu ma na koncie już całkiem bogatą gablotę sportowych (...)

Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1
Żużel to nie tylko sport. Dla nas ludzi tworzących portal Zuzelend to pasja, którą dzielimy się z naszymi Czytelni(...)
0
Po ubiegłotygodniowej prezentacji ekipa Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego szlifowała formę na zgrupowaniu w Arłam(...)
14 godzin temu
0
Światowe Stowarzyszenie Zawodników Żużlowych od lutego będzie kierowane przez nowego prezesa. Na tą funkcję wybrano(...)
14
Jak czytamy na speedwayekstraliga.pl od najbliższego sezonu wprowadzono pewne zmiany dotyczące sparingów a także wp(...)
0
Do 30 dnia stycznia trwa zgrupowanie żużlowców należących do szerokiej kadry. Obóz w tym roku odbywa się w Szklarsk(...)
0
Przedsezonowe sparingi to dla klubu jeden z głównych elementów przygotowań do startu ligowych rozgrywek. Dla kibicó(...)
0
Niemiecki zawodnik Martin Smoliński jest gotowy by udowodnić, iż drzemią w nim wielkie rezerwy, jeśli dostanie szan(...)
0
Jacob Thorssell ma za sobą 7. sezon w angielskiej Premiership i pierwszy w Dacarnie Malilla, z którą awansował do f(...)
1
Zwycięstwem Polski nad zespołem Czech, a także indywidualnym triumfem Antoniego Kawczyńskiego z Gdańska zakończyła (...)
20
W piątkowy wieczór w Millenium Hall miała miejsce prezentacja drugoligowego zespołu Rzeszowskie Towarzystwo Żużlow(...)
27
Do grona osób, nad którymi patronat medyczny w przyszłym sezonie pełnić będzie MK MED Michała Kliby dołączył kolejn(...)
0
Coraz mniej znaków zapytania znajduje się wokół poznańskiego żużla. (...)
0
Opolska Gala Żużla Na Lodzie to przedsięwzięcie cykliczne, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez o istotnym(...)
4
Popularny "Ginger" związał się umową z Grindsted Speedway Klub. (...)
0
Wywiadu naszemu portalowi udzielił żużlowiec Speed Car Motoru Lublin Paweł Miesiąc. Zapraszamy do lektury. (...)
61
Najpóźniej w marcu powinny się zakończyć prace remontowe na stadionie żużlowym przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. (...)
0
O tym, ze Pani Ania z Leszna choruje na stwardnienie rozsiane pisaliśmy już w grudniu. Dzięki kosztownej operacji w(...)
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenar(...)
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenar(...)
Początki współpracy z Krzysztofem Momotem, charakter i nastawienie zawodnika do sportu.(...)
6 dni temu
Michał Lewandowski
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
19
8 miesięcy temu
Rybnicki Magazyn Żużlowy EXTRA: Sergei Logachev
Włókniarz.tv: Leon Madsen na trzy lata we Włókniarzu! (konferencja)
Test toru przed 2019 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym (14.05.2019)
© 2002-2015 Zuzelend.com