Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
„Unia wciąż poza zasięgiem Motoru” – tak mógł wyglądać tytuł tej relacji, gdyby mecz kończył się po czterech biegach. Jednak, im dłużej trwał, tym nastroje sympatyków walczących ekip się zmieniały. Ostatecznie lublinianie zwyciężyli Fogo Unię Leszno 50:40, a niepokonany tego dnia był Matej Zagar. Pu(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
368
„Unia wciąż poza zasięgiem Motoru” – tak mógł wyglądać tytuł tej relacji, gdyby mecz kończył się po czterech biegac(...)
186
Motor Lublin pokonał na własnym torze Fogo Unię Leszno w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik te(...)
0
Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze RTŻ Rzeszów w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
22 godziny temu
14
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo dzisiejszych dwóch spotkań PGE Ekstraligi oraz hitu 2.(...)
2
Spółka PGE Ekstraliga wspólnie z Główną Komisją Sportu Żużlowego postanowiły powziąć zdecydowane kroki mające na ce(...)
45
Junior Betard Sparty Wrocław, Gleb Chugunov otrzymał dziką kartę na 1 oraz 2 rundę cyklu Speedway Grand Prix, która(...)
3
W dzisiejszych czasach większość osób z różnych przyczyn skazana jest na śledzenie transmisji za pomocą środków mas(...)
140
Dackarna Malilla w 2. rundzie Bauhaus Ligan zwyciężyła na własnym torze Piraterne Speedway w stosunku 55:34. Prezen(...)
65
Lejonen Gislaved w 2. rundzie Bauhaus Ligan pokonał(a) na wyjeździe Vastervik Speedway w stosunku 50:40. Prezentuje(...)
2
Rospiggarna Hallstavik w 2. rundzie Bauhaus Ligan pokonała na własnym torze Vetlanda Speedway w stosunku 49:41. Pre(...)
0
Masarna Avesta w 2. rundzie Bauhaus Ligan pokonała na własnym torze Indianernę Kumla w stosunku 51:39. Prezentujemy(...)
133
Główna Komisja Sportu Żużlowego opublikowała listę zawodników, którzy w środę 26 sierpnia 2020 wystąpią w turniej(...)
535
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu zmierz(...)
347
Eltrox Włókniarz Częstochowa w środę, 12 sierpnia, przegrał na własnym obiekcie z Fogo Unią Leszno 41:49 w zaległym(...)
55
Fogo Unia Leszno pokonała na wyjeździe Eltrox Włókniarza Częstochowa w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik t(...)
0
Za nami wyjątkowy cykl Tauron SEC 2020. Rozgrywki dostarczyły nam wielu sportowych emocji i kilku smaczków, o który(...)
3 tygodnie temu
Michał Lewandowski
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
2 miesiące temu
Marcin Marchel
Sezon 2020 rusza lada moment. Zapraszamy na drugą część artykułu w którym przedstawiamy Państwu kolejne cztery zespoły, które będą się ścigać w PGE Ekstral(...)
2 miesiące temu
Marcin Marchel
Sezon 2020 zbliża sie wielkimi krokami. Za kilka dnia startuje najlepsza liga Żużlowa Świata, czyli PGE Ekstraliga. Będzie trochę inaczej niż zazwyczaj, mn(...)
19
Rybnicki Magazyn Żużlowy EXTRA: Sergei Logachev
Włókniarz.tv: Leon Madsen na trzy lata we Włókniarzu! (konferencja)
Test toru przed 2019 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym (14.05.2019)
© 2002-2015 Zuzelend.com