Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
3 miesiące temu
12
Żużel to nie tylko sport. Dla nas ludzi tworzących portal Zuzelend to pasja, którą dzielimy się z naszymi Czytelni(...)
103
Żaden klub 2.LŻ nie traci nadziei, że uda się odjechać sezon 2020. Żeby się to udało, trzeba zacząć ściganie najpóź(...)
1
Szwedzka federacja SVEMO w przeciągu dwóch dni zadała dwa poważne ciosy szansie zobaczenia żużla na żywo w Szwecji (...)
22
Mając na uwadze zagrożenia jakie niesie ze sobą pandemia koronawirusa i związane z nim obostrzenia, światowa feder(...)
60
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i spr(...)
106
Towarzystwo Żużlowe Wanda Krakowskie Smoki rozpoczyna internetowe badania opinii Kibiców i mieszkańców Krakowa. Cel(...)
187
Trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata Nicki Pedersen został zarażpny koronawirusem. Duńczyk uskarżał się na ból gło(...)
96
Zakończył się drugi etap rozmów włodarzy klubów z Główną Komisją Sportu Żużlowego, podczas którego ustalona została(...)
105
Kim Nilsson, w przerwie zimowej zasilił szeregi tarnowskiej Unii. Szwedzki zawodnik nie ukrywa, że obecna sytuacja (...)
131
Tomasz Suskiewicz, menager Emila Sajfutdinowa również obserwuje obecną sytuacje na rynku żużlowym. Z czytelnikami p(...)
122
Stefan Nielsen, który przez ostatnie dni odczuwał dyskomfort spowodowany złym samopoczuciem podejrzewał u siebie za(...)
0
We wtorek 31 marca zakończy się zbiórka na rzecz rodziny Danny`ego Ayresa, która zmarł 1 lutego. (...)
0
Niedawno informowaliśmy, że liga szwedzka także monitoruje sytuację w związku z epidemią Covid – 19. Do inauguracji(...)
271
Klub z Wrocławia wydał dziś oświadczenie ws. przebiegu postępowania Maksyma Drabika. Poniżej prezentujemy jego oryg(...)
5
Speedway Ekstraliga zdecydowała się odwołać spotkania żużlowe, które były zaplanowane na kwiecień br. (...)
tydzień temu
142
W obliczu pandemii koronawirusa, który opanował niemal cały świat cierpi cały sport żużlowy od zawodników, klubów, (...)
0
N łamach portalu pomorska.pl Jerzy Kanclerz odniósł się do obecnej sytuacji Polonii i żużlowego środowiska.(...)
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,Albo albo", a potem przechodzimy do r(...)
Historia Antoniego i Kacpra Woryny ukazuje jak wielkim wzorem do naśladowania może być dla wnuka dziadek. Dla obu żużel stał się pasją życia.(...)
2 miesiące temu
Michał Lewandowski
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenar(...)
19
10 miesięcy temu
Rybnicki Magazyn Żużlowy EXTRA: Sergei Logachev
Włókniarz.tv: Leon Madsen na trzy lata we Włókniarzu! (konferencja)
Test toru przed 2019 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym (14.05.2019)
© 2002-2015 Zuzelend.com