Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)

Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na wyjeździe H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu (...)
0
Energa Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 48:41. Prezentujemy Państwu wynik (...)
0
Ultrapur Start Gniezno pokonał(a) na wyjeździe Trans MF Landshut Devils w stosunku 32:58. Prezentujemy Państwu wyni(...)
0
Dawid Grzeszczyk junior Polonii Piła po meczu w Gnieźnie, gdzie zaprezentował się bardzo przyzwoicie w rozmowie z n(...)
0
Trzy lata minęły od ostatniego zwycięstwa Brytyjczyków w FIM Speedway of Nations. Wówczas podobnie jak wczoraj para(...)
0
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjcz(...)
0
Piątek w Manchesterze był niezwykle szczęśliwy dla Reprezentacji Polski. Polacy po raz kolejny pokazali, że w rozgr(...)
0
Reprezentacja Polski zwyciężyła w Manchesterze FIM Speedway of Nations 2. Polska cały czas utrzymuje status hegemon(...)
0
10 lipca, w środę zmarł Bogusław Nowak, były zawodnik Stali Gorzów, w której startował w latach 1969-1984.(...)
0
Reprezentacja Danii wygrała dzisiaj 2 półfinał FIM Speedway of Nations i wraz z Australijczykami oraz Łotyszami zap(...)
0
Włodarze Krono-Plast postanowili rozwiązać umowe z Piotrem Mikołajczakiem, który w częstochowskim klubie pełnił rol(...)
0
Reprezentacja Szwecji zwyciężyła w pierwszym półfinale FIM Speedway of Nations rozgrywanym na torze The National Sp(...)
0
Oxford Spires pokonał(a) na wyjeździe Birmingham Brummies w stosunku 23:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkan(...)
0
Fogo Unia Leszno doznała na wyjeździe porażki z Novy Hotel Falubaz Zielona Góra i sytuacja klubu nie przedstawia si(...)
0
NovyHotel Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu (...)
3
KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Orlen Oil Motor Lublin w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik teg(...)
0
Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 40:20. Prezentujemy Państwu wynik tego (...)
Ponad pół roku czekania, pobudka ze snu zimowego i mamy to, w najbliższą sobotę startuje najlepsza żużlowa liga, czyli PGE Ekstraliga. Każdy na to czekał, (...)
Matej Zagar, Adrian Miedziński, Rune Holta czy Norbert Kościuch, jakbym takich żużlowców zaczął wymieniać jeszcze rok temu to wszyscy by myśleli, że wymien(...)
Ambitne plany. Budowa składu. Ogromne nadzieje. 20 meczów. 1800 punktów do podziału w trakcie ich trwania. I tylko jeden z nich w decydującym momencie zdec(...)
2 lata temu
Marcin Marchel
Sezon ligowy w 2022 roku został w minioną niedzielę oficjalnie zakończony. Wszyscy znamy rezultaty, kto awansował, kto spadł i tak dalej. Kto najbardziej z(...)
19
FIM Ice Speedway Gladiators World Championship 2021
Rybnicki Magazyn Żużlowy EXTRA: Sergei Logachev
Włókniarz.tv: Leon Madsen na trzy lata we Włókniarzu! (konferencja)
© 2002-2024 Zuzelend.com