Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przez ostatnich kilka dni sympatycy żużla zastanawiali się, do którego z klubów zostanie wypożyczony Jarosław Hampel. Dziś wiemy, że w sezonie 2020 zawodnik przywdzieje żółto-biało-niebieskie barwy.(...)

Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
5 miesięcy temu
7
Żużel to nie tylko sport. Dla nas ludzi tworzących portal Zuzelend to pasja, którą dzielimy się z naszymi Czytelni(...)
0
W piątkowe popołudnie klub ROW Rybnik poinformował o nowym zawodniku, którym jest Adrian Miedziński.(...)
0
Sytuacja ze stanem epidemii mocno sparaliżowały rozgrywki żużlowe w naszym kraju. Najbardziej pokrzywdzonymi były k(...)
0
W tym roku na niższych szczeblach rozgrywek w Polsce będzie możliwy dwojaki system wynagradzania żużlowców. Poza pi(...)
0
Angielski klub Berwick Bandits występujący w klasie Championship na sobotę zaplanowali przeprowadzenie treningu. Bę(...)
2
Niels Kristian Iversen podczas dzisiejszego treningu na gorzowskim Jancarzu zaliczył groźnie wyglądający upadek.(...)
119
Przez ostatnich kilka dni sympatycy żużla zastanawiali się, do którego z klubów zostanie wypożyczony Jarosław Hampe(...)
0
Zawodnicy Eltorx Włókniarza Częstochowa mocno trenują przed inauguracyjnym spotkaniem PGE Ekstraligi z MrGarden GKM(...)
104
Na ten moment czekało całe środowisko żużlowe. Nie ważne że w nowym reżimie sanitarnym, ważne, że w końcu rusza lig(...)
0
Informowaliśmy, że GKSŻ kompletowała dokumenty dla Ministerstwa Sportu i rządu RP dotyczących startu sezonu żużlowe(...)
0
Wraz z poluzowaniem obostrzeń związanymi z limitem osób mogących wejść na trybuny pojawił się kolejny problem. Kto (...)
36
Tegoroczna walka o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w całości rozegrana zostanie w lipcu w Polsce na czterech ob(...)
0
Zaplanowane na 18 lipca zawody w Cardiff zostały odwołane. To decyzje, spowodowane obostrzeniami brytyjskiego rządu(...)
33
W związku z łagodzeniem obostrzeń sanitarnych i prawdopodobną możliwością wpuszczenia na stadion ograniczonej liczb(...)
27
W listopadzie podczas okienka transferowego głośno było o tym, że Jarosław Hampel miał zasilić drużynę PGG ROW-u Ry(...)
80
Menadżer Swindon Robins, Alun Rossiter jest pełen nadziei, że jego zespół zdoła obronić mistrzostwo ligi jeszcze w (...)
0
Zawodnicy Eltrox Włókniarz Częstochowa mają za sobą drugi dzień treningów przygotowujących do startu PGE Ekstraligi(...)
miesiąc temu
Michał Lewandowski
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
miesiąc temu
Michał Lewandowski
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
W swojej karierze zdobył wszystko, poza złotem IMŚ. Wielokrotnie wyciągał swoje zespoły z kłopotów, posiada status ikony leszczyńskiej Unii. Dziś, w dzień (...)
Dziś 41 urodziny obchodziłby Lee Richardson. Wypadek na stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odebrał ze świata sportu człowieka utalentowanego. Był on legen(...)
19
Rybnicki Magazyn Żużlowy EXTRA: Sergei Logachev
Włókniarz.tv: Leon Madsen na trzy lata we Włókniarzu! (konferencja)
Test toru przed 2019 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym (14.05.2019)
© 2002-2015 Zuzelend.com