Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
04.06.2023 - 19:15
vs
04.06.2023 - 14:00
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Czech - Praga. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Leon Madsen, Jack Holder oraz Bartosz Zmarzlik. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną cyklu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
0
We wczorajszym spotkaniu pomiędzy Fogo Unia Leszno i ebut.pl Stalą Gorzów groźnie wyglądający upadek zanotował Janu(...)
0
Enea Polonia Piła zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 45:45. Prezentujemy Pań(...)
2
ebut.pl Stal Gorzów pokonała na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotka(...)
0
Niespodziewanie ZOOleszcz GKM Grudziądz niemal rozgromił na własnym torze jednego z faworytów do tytułu DMP, Platin(...)
17
OK Bedmet Kolejarz Opole zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Texom Stal Rzeszów w stosunku 45:45. Prezentujemy Państ(...)
0
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego s(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 56:34. Prezentujemy Pa(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Czech - Praga. Zwycięzcą turnieju został Martin Vac(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze InvestHousePlus PSŻ Poznań w stosunku 49:40. Prezentujemy Państw(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 57:33. Prezentujemy Pańs(...)
5
GTM Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik (...)
0
Cykl TAURON Speedway Euro Championship rozpocznie się w tym roku od pierwszej rundy 17 czerwca w Częstochowie i tra(...)
7
Mateusz Cierniak zwyciężył w pierwszej rundzie cyklu Speedway Grand Prix 2. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Kowalsk(...)
0
Początek sezonu, nie układa się po myśli Enea Polonii Piła, w związku z tym działacze poszukali wzmocnień. Do klubu(...)
0
W czwartkowym meczu angielskiej Sports Insure Premiership miejscowy Ipswich Witches uległ Wilkom z Wolverhampton 39(...)
0
23 lipca jedziemy wspólnie dla Andrieja Kudriaszowa! Na ten dzień zaplanowany został mecz charytatywny, z którego c(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 49:41. Prezentujemy Państ(...)
2 miesiące temu
Marcin Marchel
Ponad pół roku czekania, pobudka ze snu zimowego i mamy to, w najbliższą sobotę startuje najlepsza żużlowa liga, czyli PGE Ekstraliga. Każdy na to czekał, (...)
Matej Zagar, Adrian Miedziński, Rune Holta czy Norbert Kościuch, jakbym takich żużlowców zaczął wymieniać jeszcze rok temu to wszyscy by myśleli, że wymien(...)
Ambitne plany. Budowa składu. Ogromne nadzieje. 20 meczów. 1800 punktów do podziału w trakcie ich trwania. I tylko jeden z nich w decydującym momencie zdec(...)
9 miesięcy temu
Marcin Marchel
Sezon ligowy w 2022 roku został w minioną niedzielę oficjalnie zakończony. Wszyscy znamy rezultaty, kto awansował, kto spadł i tak dalej. Kto najbardziej z(...)
19
FIM Ice Speedway Gladiators World Championship 2021
Rybnicki Magazyn Żużlowy EXTRA: Sergei Logachev
Włókniarz.tv: Leon Madsen na trzy lata we Włókniarzu! (konferencja)
© 2002-2023 Zuzelend.com