Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik(...)
2
KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spot(...)
0
Po dwóch sobotnich meczach zdecydowano się odwołać kolejne dwa spotkania. Tym razem dotyczy to dwóch meczy Krajow(...)
0
Dwa sobotnie spotkania Metalkas 2. Ekstraligi zostały odwołane ze względu na niekorzystne prognozy pogody.(...)
1
W dzisiejszym meczu angielskiej ROWE Motor Oil Premiership Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Oxford Sp(...)
0
W zakończonym przed chwilą spotkaniu angielskiej ROWE Motor Oil Premiership Leicester Lions pokonał(a) na własnym t(...)
0
W angielskiej ROWE Motor Oil Premiership Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Kings Lynn Stars w stosunku 5(...)
0
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Pols(...)
1
Sztab szkoleniowy Fogo Unii Leszno podjął decyzję, że najbliższym spotkaniu ligowym z KS Apator Toruń na toruńskiej(...)
0
W tym momencie nie ma zawodnika, który może zdetronizować Bartosza Zmarzlika w Grand Prix, ale sezon jest długi i w(...)
0
Dzisiaj po przez media społecznościowe otrzymaliśmy dużą porcję informacji dotyczących tegorocznych rozgrywek o tyt(...)
1
Piątkowy mecz inaugurujący rozgrywki PGE Ekstraligi był ekscytujący i szalony. Drużyna Betrad Sparty Wrocław na swo(...)
1
Niestety coraz mocniej padający deszcz nie pozwolił dokończyć dzisiejszy mecz angielskiej ROW Motor Oil Premiership(...)
0
W piątek zainaugurowane zostały rozgrywki PGE Ekstraligi. W meczu otwierającym pierwszą kolejkę zmagań o tytuł Druż(...)
2
Do nieprzyjemnej sytuacji doszło po meczu w Rzeszowie pomiędzy kibicami H.Skrzydlewska Orzeł Łódź a .... jego zawod(...)
4
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego s(...)
2
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik(...)
Ponad pół roku czekania, pobudka ze snu zimowego i mamy to, w najbliższą sobotę startuje najlepsza żużlowa liga, czyli PGE Ekstraliga. Każdy na to czekał, (...)
Matej Zagar, Adrian Miedziński, Rune Holta czy Norbert Kościuch, jakbym takich żużlowców zaczął wymieniać jeszcze rok temu to wszyscy by myśleli, że wymien(...)
Ambitne plany. Budowa składu. Ogromne nadzieje. 20 meczów. 1800 punktów do podziału w trakcie ich trwania. I tylko jeden z nich w decydującym momencie zdec(...)
2 lata temu
Marcin Marchel
Sezon ligowy w 2022 roku został w minioną niedzielę oficjalnie zakończony. Wszyscy znamy rezultaty, kto awansował, kto spadł i tak dalej. Kto najbardziej z(...)
19
FIM Ice Speedway Gladiators World Championship 2021
Rybnicki Magazyn Żużlowy EXTRA: Sergei Logachev
Włókniarz.tv: Leon Madsen na trzy lata we Włókniarzu! (konferencja)
© 2002-2024 Zuzelend.com