Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Truly.work Stal Gorzów pokonał na wyjeździe Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 33:57. W dwumecz wygrywają zaś 63:117 i tym sposobme Stal Gorzów utrzymuje się w PGE Ekstralidze. Prezentujemy Państwu wynik spotkania w Ostrowie(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
7 minut temu
0
Smutna informacja dotarła z Fogo Unii Leszno. Nie żyje Tomasz Skrzypek, trener przygotowania fizycznego leszczyński(...)
0
"Wszystko się kiedyś kończy... Mój czas w Starcie Gniezno również... Serdecznie dziękuję Klubowi za współpracę, Spo(...)
145
Dwójka Duńczyków: Bjarne Pedersen oraz Mads Hansen zdecydowała się przedłużyć kontrakty z opolskim klubem. Obaj zaw(...)
318
Truly.work Stal Gorzów pokonał na wyjeździe Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 33:57. W dwumecz wygry(...)
676
Sezon 2019 był ostatnim w karierze Andreasa Jonssona. 39-letni żużlowiec nie pozbierał się po kontuzji odniesionej (...)
101
Przed sezonem 2019 Grzegorz Zengota miał być solidnym wzmocnieniem Speed Car Motoru Lublin. Zanim rozgrywki PGE Eks(...)
102
W mijającym tygodniu informowaliśmy o liście otwartym Stowarzyszenia Kibiców Motoru Lublin do prezydenta Krzysztofa(...)
1053
Polska pokonał(a) na własnym torze Reszta Świata w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
342
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Złotego Kasku -w Gdańsku. Triumfatorem tego prestiżowego trofeum (...)
1191
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich do śledzenia na żywo relacji z meczu pomiędzy Reprezentacją Pols(...)
20
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
12
Maciej Janowski jest drugim, po Maksymie Drabiku, zawodnikiem, który nie wystąpi w rybnickim meczu Polska - Reszta (...)
135
Timo Lahti po trzech latach spędzonych w Lokomotiv Daugavpils zdecydował się na opuszczenie łotewskiej drużyny i ju(...)
1
Linus Sundstroem poinformował dzisiaj za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, że po dwutygodniowym po(...)
0
Swindon Robins pokonał na własnym torze Wolverhampton Wolves w stosunku 58:32 a w całym dwumeczu 107:71. Tym samym (...)
484
W niedzielny wieczór podopieczni trenera Chomskiego pewnie pokonali drużynę z Ostrowia 60:30. Na ten moment zespół (...)
112
Dzisiejszy dzień można by rzec był pełen wrażeń dla kibiców, sympatyków Car Gwarant Startu Gniezno. Drużyna z Pierw(...)
2 dni temu
Michał Lewandowski
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
Kiedy opadnie kurz, można na spokojnie usiąść do analizy. Takiej właśnie specjalnie dla Czytelników Zuzelend.Com podjął się Dariusz Momot, były działacz żu(...)
Bohaterami tego artykułu będą dwaj Panowie, których współpraca układa się z korzyścią dla obu stron. Każdy z nas wie kim jest Antonio Lindbaeck. Szwed z br(...)
Nie tak dawno zakończył nam się Finał o Drużynowe Mistrzostwo Polski, w którym Fogo Unia Leszno nie dała szans Betard Sparcie Wrocław. Jednak kurz po tym w(...)
2
4 miesiące temu
Rybnicki Magazyn Żużlowy EXTRA: Sergei Logachev
Włókniarz.tv: Leon Madsen na trzy lata we Włókniarzu! (konferencja)
Test toru przed 2019 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym (14.05.2019)
© 2002-2015 Zuzelend.com