Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Po siedmiu latach występów z Bykiem na plastronie nastał czas odejścia z klubu. Dzisiaj o swoim odejściu z Fogo Unii Leszno poinformował jej wychowanek, Bartosz Smektała.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1
Już jutro otwarte zostanie okienko transferowe. Klub Zdunek Wybrzeże Gdańsk poinformował, że piątka zawodników, któ(...)
1
Po siedmiu latach występów z Bykiem na plastronie nastał czas odejścia z klubu. Dzisiaj o swoim odejściu z Fogo Uni(...)
2304
W ostatnich dniach środowisko żużlowe obiegła informacja o tym, że kolejny klub z Niemiec wyraża olbrzymią chęć sta(...)
104
Jakub Miśkowiak przez kolejny sezon bronić będzie nadal barw Eltrox Włókniarza Częstochowa. Dla młodego zawodnika b(...)
1457
Nowym menadżerem RTŻ Rzeszów od przyszłego sezonu został Michał Widera.(...)
556
Duńczyk, Anders Thomsen poinformował o przedłużeniu o kolejne dwa sezony kontraktu z Moje Bermudy Stalą Gorzów.(...)
470
Wychowanek rybnickiego ROW-u, Kacper Woryna po ośmiu latach postanowił zmienić barwy klubowe. Dzisiaj za pośrednic(...)
1364
Brązowy medalista Indywidualnych Mistrzostw Świata, Fredrik Lindgren w zeszłym tygodniu w klinice w Barcelonie prze(...)
753
Cykl IM Australi w sezonie 2021 mający wystartować w styczniu ze względu na obostrzenia koronawirusa został odwołan(...)
458
Polki Związek Motorowy opublikował już nowy regulamin Regulamin Drużynowych Mistrzostw Polski jaki obowiązywać będz(...)
199
Rufin Sokołowski przez dziesięć lat pełnił funkcję prezesa Klubu Sportowego Unia Leszno. Człowiek znikąd, który nie(...)
217
Eryk Jóźwiak będący wcześniej mechanikiem takich zawodników jak Nicki Pedersen, Krystian Pieszczek, a ostatnio Kacp(...)
1555
Trzy pierwsza miejsca 68. Turnieju o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego obsadzili juniorzy gospodarzy. Triumfo(...)
1217
W przyszłym sezonie Patryk Wojdyło nadal będzie reprezentował barwy Wilków Krosno lecz nie jako młodzieżowiec, a za(...)
1316
Bartosz Zmarzlik postanowił podpisać nowy kontrakt ze Stalą Gorzów dzięki, któremu kibice na Jancarzu będą mogli ko(...)
1130
Wadim Tarasienko brylował w sezonie 2020 w 2. LŻ uzyskując najlepszą średnią biegową (2,652 pkt.). Rosjanin, który (...)
499
W rozegranym dzisiaj na National Speedway Stadium w Manchesterze Memoriale Petera Cravena triumfował Jason Doyle. (...)
2 miesiące temu
Michał Lewandowski
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
3 miesiące temu
Michał Lewandowski
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
4 miesiące temu
Michał Lewandowski
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
5 miesięcy temu
Marcin Marchel
Sezon 2020 rusza lada moment. Zapraszamy na drugą część artykułu w którym przedstawiamy Państwu kolejne cztery zespoły, które będą się ścigać w PGE Ekstral(...)
19
Rybnicki Magazyn Żużlowy EXTRA: Sergei Logachev
Włókniarz.tv: Leon Madsen na trzy lata we Włókniarzu! (konferencja)
Test toru przed 2019 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym (14.05.2019)
© 2002-2015 Zuzelend.com