Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki przedstawił skład narodowej drużyny na sezon 2024. (...)

Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
0
Od przyszłego sezonu dotychczasowa nazwa 2.Liga żużlowa zmieni się na Krajową Ligę Żużlową. Po tym jak powstała Sp(...)
3
Do zespołu Fogo Unii Leszno w trakcie okresu transferowego dołączyli Andrzej Lebiediew oraz Rafał Okoniewski, który(...)
0
Trzykrotny Mistrz Świata, Hans Nielsen będzie pełnił rolę menadżera Polonii Piła w nadchodzącym sezonie.(...)
0
W przyszłym roku w rozgrywkach angielskiej Sports Insure Premiership do rywalizacji o tytuł DM Wielkiej Brytanii pr(...)
2
Kapitan Fogo Unii Leszno od jakiegoś czasu widywany jest w specjalnej ortezie utrzymującej bark. Janusz Kołodziej w(...)
0
W sezonie 2024 w barwach Fogo Unii Leszno starował będzie Andrzej Lebiediew. Zawodnik dołączył do drużyny z Wielkop(...)
0
W przerwie między sezonami do Fogo Unii Leszno dołączył Rafał Okoniewski, który zastąpi Piotra Barona, który przez (...)
0
We wtorkowe popołudnie dotarł do nas informacje o zmianach jakie nastąpiły w związku z przejęciem 1.Ligi Żużlowej p(...)
0
Stowarzyszenie Charytatywne SMS - „Dajemy Nadzieję jest organizatorem I Memoriału Tomasza Jędrzejaka. 32 ekipy będą(...)
3
ROW Rybnik ogłosił nowego sponsora tytularnego na nadchodzące rozgrywki 1.Ligi żużlowej.(...)
0
Trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki przedstawił skład narodowej drużyny na sezon 2024. (...)
0
Ireneusz Igielski został nowym przewodniczącym Głównej Komisji Sportu Żużlowego.(...)
tydzień temu
0
FIM opublikował kalendarz zawodów kwalifikacyjnych do SGP, SGP2 (...)
17
Janusz Ślączka został dzisiaj oficjalnie zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec Włókniarza Częstochowa.(...)
5
Poniżej publikujemy list otwarty do Stowarzyszenia Lubelskich Kibiców "Speedway Euphoria" skierowany do władz Ekstr(...)
0
Ultrapur Start Gniezno, w przedostatni dzień okna transferowego pozyskał nowego zawodnika. Kontrakt z klubem z Gnie(...)
0
Grzegorz Walasek, Indywidualny Mistrz Polski z 2004 roku od przyszłego sezonu reprezentować będzie barwy zielono-cz(...)
8 miesięcy temu
Marcin Marchel
Ponad pół roku czekania, pobudka ze snu zimowego i mamy to, w najbliższą sobotę startuje najlepsza żużlowa liga, czyli PGE Ekstraliga. Każdy na to czekał, (...)
Matej Zagar, Adrian Miedziński, Rune Holta czy Norbert Kościuch, jakbym takich żużlowców zaczął wymieniać jeszcze rok temu to wszyscy by myśleli, że wymien(...)
Ambitne plany. Budowa składu. Ogromne nadzieje. 20 meczów. 1800 punktów do podziału w trakcie ich trwania. I tylko jeden z nich w decydującym momencie zdec(...)
rok temu
Marcin Marchel
Sezon ligowy w 2022 roku został w minioną niedzielę oficjalnie zakończony. Wszyscy znamy rezultaty, kto awansował, kto spadł i tak dalej. Kto najbardziej z(...)
19
FIM Ice Speedway Gladiators World Championship 2021
Rybnicki Magazyn Żużlowy EXTRA: Sergei Logachev
Włókniarz.tv: Leon Madsen na trzy lata we Włókniarzu! (konferencja)
© 2002-2023 Zuzelend.com