Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Smederna Eskilstuna
04.10.2022 - 19:00
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
0
Za rok znowu będzie ciekawie, bo dochodzi spadkowicz Arged Malesa, są Falubaz z Polonią, a jeszcze Orzeł zgłasza as(...)
797
“Mamy tu w Zielonej Górze jedno zadanie do zrealizowania” - powiedział po finałowym meczu przy W69 Piotr Protasiewi(...)
13 godzin temu
107
ZKŻ SSA informuje, że z dniem 30 września 2022 roku rezygnację z pełnionych funkcji złożyli Przewodniczący Rady Nad(...)
149
Stadion przy ul. Hallera 4 w Grudziądzu odwiedził były zawodnik ZOOLESZCZ GKM-u Grudziądz, Indywidualny Mistrz Świa(...)
104
OK Bedmet Koleajrz Opole, po kolejnej nieudanej próbie awansu do eWinner 1 Ligi Żużlowej, rozpoczął budowę składu n(...)
130
– Nie wiem czy pozyskamy wielkie nazwiska, natomiast robimy wszystko, żeby tak się stało. A jeśli tak się stanie to(...)
558
Nie tylko Piotr Protasiewicz, wraz z końcem sezonu zakończył karierę. Na ten sam krok zdecydował się Nile Tufft.(...)
109
Już w najbliższą niedziele, w Ostrowie Wielkopolskim zakończy się sezon żużlowy. 16 zawodników powalczy o Łańcuch H(...)
108
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spot(...)
108
Fogo Unia Leszno, pochwaliła się dziś pierwszym wzmocnieniem na sezon 2023. Jest nim Australijczyk Chris Holder. St(...)
103
Dziś poznaliśmy sześć dzikich kart na cykl Speedway Grand Prix 2023. W tym gronie jest jeden Polak Poza dzikimi kar(...)
104
Belle Vue Aces pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 55:35. Tym samym zespół Asów z Manchesteru aw(...)
105
Sheffield Tigers pokonał(a) na wyjeździe Wolverhampton Wolves w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spo(...)
344
Po udanym debiutanckim sezonie w barwach Betard Sparty Wrocław, Bartłomiej Kowalski przedłuża swój kontrakt z wrocł(...)
141
Piąty zawodnik świata, Robert Lambert nie kończy jeszcze tegorocznego sezonu. Po tym jak skończył on sezon w cyku G(...)
114
Zbigniew Suchecki podtrzymuje chęć pozostania w Starcie Gniezno na kolejny sezon. Doświadczony zawodnik mówi przy t(...)
175
Tobiasz Musielak wygrał z Cellfast Wilkami Krosno finał eWinner 1. Ligi. Żużlowiec nie pojedzie jednak z tym zespoł(...)
Ambitne plany. Budowa składu. Ogromne nadzieje. 20 meczów. 1800 punktów do podziału w trakcie ich trwania. I tylko jeden z nich w decydującym momencie zdec(...)
tydzień temu
Marcin Marchel
Sezon ligowy w 2022 roku został w minioną niedzielę oficjalnie zakończony. Wszyscy znamy rezultaty, kto awansował, kto spadł i tak dalej. Kto najbardziej z(...)
3 miesiące temu
Sebastian Krauz
Za nami pierwszy turniej finałowy Canal + Online IMP 2022 w Grudziądzu. Co wiemy po tym turnieju? Czy warto było rozbijać turniej na 3 części? Czy faktyczn(...)
3 miesiące temu
Sebastian Krauz
W ostatnich tygodniach nasila się dyskusja na temat powrotu do KSM-u w polskich ligach. Argumentem za jego przyjęciem jest opinia, że beniaminkowie mają pr(...)
19
FIM Ice Speedway Gladiators World Championship 2021
Rybnicki Magazyn Żużlowy EXTRA: Sergei Logachev
Włókniarz.tv: Leon Madsen na trzy lata we Włókniarzu! (konferencja)
© 2002-2022 Zuzelend.com