Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niemal każda osoba interesująca się mocniej sportem żużlowym wie, że co sezon nieuniknione są zmiany w regulaminie sportu żużlowego. Tym razem władze żużla postanowiły ukrócić tzw. wstrzeliwanie się w taśmę, po przez zmianę odległości dolnej taśmy maszyny startowej od nawierzchni toru.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EWINNER 1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
20
Jedno z dwóch zaplanowanych pięciodniowych zgrupowań już się rozpoczęło. Zgrupowanie to nie ma charakteru integracyjnego. Odbywa się w Uniejowie. (...)
8
Daniel Kaczmarek w rozmowie z naszym portalem opowiada o tym jak wyglądają przygotowania do sezonu 2023 oraz dlaczego zdecydował się na starty w Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Zapraszamy (...)
21
Zgodnie z planem po godzinie 18:00 opublikowany został cały terminarz 1.Ligi żużlowej.(...)
0
Dzisiaj poznaliśmy rozstawienie dwóch pierwszych rund 1.Ligi żużlowej w sezonie 2023.(...)
0
Polski Związek Motorowy rozpatrzył odwołania od decyzji Komisji Licencyjnej i na tej podstawie przyznał licencję nadzorowaną dla Zdunek Wybrzeże Gdańsk, licencję warunkową dla OK B(...)
36
Od przyszłego roku firma eWinner nie będzie już sponsorem tytularnym 1. Ligi Żużlowej, poinformowały władze GKSŻ-tu. Rozmowy z nowymi podmiotami, które wyrażają zainteresowanie ws(...)
28
Komunikat w sprawie decyzji Komisji Licencyjnej o odrzuceniu wniosku licencyjnego. (...)
44
– Celem na pewno jest jak najszybszy powrót do Ekstraligi, ale nic za wszelką cenę. Ważne jest to, by być gotowym na sto procent. Gdybym mógł się wypromować i wejść z ROW-em, to my(...)
110
Tomasz Bajerski to żużlowiec na sportowej emeryturze, który dzisiaj spełnia się w roli trenera. Pomiędzy swoimi zajęciami „Bajer” działa także jako żużlowy komentator i ekspert tel(...)
209
Piotr Protasiewicz i Krzysztof Buczkowski o przygotowaniach do nowego sezonu(...)
35
Pierwsza cześć przygotowań do nowego sezonu prowadzona jest obecnie w Studiu Treningu Personalnego Only You &Beauty pod okiem trenera Michała Płachcińskiego. (...)
102
Trener SpecHouse PSŻ Poznań Tomasz Bajerski mówi, o co pojedzie beniaminek w sezonie 2023. Opowiada, na których zawodników liczy i jakie mogą być jeszcze niespodzianki w kadrze.(...)
122
Jakub Jamróg, nowy zawodnik H.Skrzydlewska Orła Łódź mówi, dlaczego zdecydował się na ten klub. Opowiada też o swoich relacjach z prezesem Skrzydlewski i o tym, czego może dokonać (...)
241
Antoni Kawczyński, to z pewnością jeden z bardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia. W poprzednim sezonie zdobył on brązowy medal w SGP3 oraz Puchar GKSŻ.(...)
101
ROW Rybnik, wygrał bitwę o Pawła Trześniewskiego, co parę dni temu wydawało się niemożliwe, gdyż sam zawodnik zwrócił się do PZM z prośbą o rozwiązanie umowy.(...)
186
Keynan Rew szykuje się do startu w Mistrzostwach Australii Juniorów. Nasz nowy zawodnik opowiada o planach na sezon, systematycznym rozwoju i decyzji o wypożyczeniu do Gdańska. - C(...)
232
Jacek Frątczak ocenia okres transferowy w wykonaniu Abramczyk Polonii Bydgoszcz, która mocno przebudowała zwłaszcza formację seniorską. – Widzę trzech pewniaków i dwa znaki zapytan(...)
111
Jan Kvech dołącza do pierwszoligowej drużyny ROW Rybnik w sezonie 2023. Czech zostanie wypożyczony na rok z zielonogórskiego Falubazu. (...)
211
W sezonach 2010 i 2011 Greg Hancock był liderem zielonogórskiej drużyny. Zdobył z nią złoty i srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski. W przyszłym roku w Falubazie startować bę(...)
107
Dopiero dzisiaj Tobiasz Musielak został oficjalnie przedstawiony jako zawodnik Ostrovi Ostrów Wielkopolski. Przy okazji klub z wielkopolski poinformował o przedłużeniu umowy o kole(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com