Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Bohaterami tego artykułu będą dwaj Panowie, których współpraca układa się z korzyścią dla obu stron. Każdy z nas wie kim jest Antonio Lindbaeck. Szwed z brazylijskimi korzeniami należy do solidnych żużlowców, który walczy o tytuły drużynowe jak i indywidualne. Podczas zawodów widzimy zawodnika, jego(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
25
"Wszystko się kiedyś kończy... Mój czas w Starcie Gniezno również... Serdecznie dziękuję Klubowi za współpracę, Sponsorom za ogromną pomoc, a Kibicom za wspaniały doping" - taki wp(...)
135
Timo Lahti po trzech latach spędzonych w Lokomotiv Daugavpils zdecydował się na opuszczenie łotewskiej drużyny i już wiadomo, że Fina w sezonie 2020 w barwach zespołu z Dynenburga (...)
112
Dzisiejszy dzień można by rzec był pełen wrażeń dla kibiców, sympatyków Car Gwarant Startu Gniezno. Drużyna z Pierwszej Stolicy Polski przedłużyła kontrakty z Oliverem Berntzonem, (...)
102
W niedzielę odbył się rewanżowy mecz barażowy o miejsce w Nice 1. Lidze Żużlowej. Uczestnikami spotkania byli zawodnicy Power Duck Ivestonu PSŻ Poznań i Orła Łódź. Po 15. biegu ze (...)
0
30 września Przemysław Termiński zwołał konferencję prasową, na której ogłosił niemalże wszystkie nazwiska, z którymi jego firma podpisała umowy sponsorskie. W kręgu zainteresowań (...)
0
Orzeł Łódź zwyciężając w dwumeczu barażowym z Power Duck Ivestonem PSŻ Poznań utrzymał się w Nice 1. Lidze Żużlowej. W rozmowę z nami Lech Kędziora posumował spotkanie a także powi(...)
93
Za nami dwumecz barażowy o miejsce w Nice 1. LŻ w sezonie 2020. W nim górą był zespół Orła Łódź. Zespół do zwycięstwa poprowadził Tobiasz Musielak, który w obu spotkaniach zdobył ł(...)
130
Dobra wiadomość dla fanów w Bydgoszczy(...)
0
W ostatnich dniach dominował chłód, wilgoć i niepewność dotycząca przyszłości Power Duck Ivestonu PSŻ Poznań i Orła Łódź. Ta ligowa oczywiście. Wspomniane drużyny wystąpiły w baraż(...)
50
Czy będą jakieś zmiany?(...)
10
Przemysław Termiński na poniedziałkowej konferencji 30 września br. ogłosił zawodników, z którymi jego firma podpisała kontrakty sponsorskie. Jak natomiast przebiegały negocjacje, (...)
347
W wydanym dzisiaj przez zarząd TŻ Ostrovia S.A. oświadczeniu, który publikujemy poniżej, dowiadujemy się jak wyglądały kuluarowe rozmowy na temat rozegrania meczów barażowych o awa(...)
22
Personalne i administracyjne(...)
420
Orzeł Łódź w pierwszym meczu barażowym o miejsce w Nice 1. Lidze Żużlowej pokonał na własnym torze Power Duck Iveston PSŻ Poznań w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego s(...)
631
Już dziś wczesnym popołudniem na łódzkiej MotoArenie rozegrany zostanie pierwszy mecz barażowy o prawo występów w przyszłym sezonie w Nice 1. Lidze Żużlowej. Wynik jest sprawą otwa(...)
0
Zakończyły się zasadnicze rozgrywki ligowe w naszym kraju. Dla najlepszych drużyn poszczególnych „dywizji” przewidziano medale i awanse, dla najgorszych – degradację. Są jednak kl(...)
38
Kolejny turniej w kujawsko - pomorskim na zakończenie ligowego ścigania(...)
1
Poprawa zdrowia zawodnika(...)
3
W niedzielnym Memoriale Im. Henryka Żyty już w drugim biegu doszło do koszmarnie wyglądającej sytuacji. Kim Nilsson uderzył w Linusa Sundstroema i obaj wpadli pod dmuchaną bandę. S(...)
29
Przed zawodnikami Orła Łódź dwumecz z Power Duck Ivestonem PSŻ Poznań, którego stawką jest miejsce w Nice 1. Lidze Żużlowej. Mocnym punktem łodzian ma być Daniel Jeleniewski, który(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com