Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Chodź pochodzi z Finlandii, która niemal nie ma żadnych tradycji żużlowych i mimo skończonych 35 lat, to Tero Aarnio, bo o nim mowa, nie zamierza się stale rozwijać startując w najlepszych ligach. W Polsce zadebiutował w mijającym sezonie w barwach krakowskiej Wandy, startującej w 2. Lidze żużlowej (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,albo albo", a potem przechodzimy do rozmowy z samym zaintereso(...)
94
Firma bukmacherska eWinner została na dzisiejszej konferencji prasowej w Toruniu potwierdzona jako sponsor tytularny Apatora Toruń. Umowa została podpisana na rok z możliwością prz(...)
214
Apator Toruń podał zespoły, z którymi pojedzie przedsezonowe sparingi. Poznaliśmy też terminy tych żużlowych spotkań. (...)
221
Okienko transferowe za nami. Kluby i zawodników czeka teraz pracowita zima przed nowym sezonem. Zwieńczeniem i odpowiedzią na pytanie w jakiej formie są zawodnicy mają być jak zaws(...)
40
We wtorek i środę w Ostrowie Wielkopolskim przebywał Nicolai Klindt. Duńczyk wyjaśnia, że to żadna nowość z jego strony. Musiał pozałatwiać sprawy i sprawdzić jak idą przygotowania(...)
1
Dziś ogłoszono, że 30 – letni Duńczyk Peter Kildemand związał się z Piraterną Motalą. Mijający sezon „Pająk” nie może zaliczyć do udanych. W Szwecji przywoził średnio 1,368 pkt na (...)
106
Karnety na mecze Car Gwarant Startu Gniezno na nadchodzący sezon, są już w sprzedaży. Oficjalnie można karnety nabywać w sekretariacie klubu od 25 listopada. Zarząd przygotował spe(...)
29
Piotr Gryszpiński, wychowanek pilskiej Polonii ścigał się do tej pory w 2. Lidze Żużlowej. W zakończonym okienku transferowym, junior postanowił zmienić otoczenie na I – ligowe Wyb(...)
163
Kim Nilsson zmienił klub ale nadal będzie się ścigał w Nice 1. Lidze Żużlowej. Nowy zawodnik Unii Tarnów w mijającym sezonie pojawił się w czterech spotkaniach reprezentując barwy (...)
17
Adam Skórnicki zmienił otoczenie z ekstraligowej Zielonej Góry na I - ligową Łódź. Jakie plany w związku z tą przeprowadzą ma menager?(...)
10
Tomasz Bajerski został nowym menagerem Apatora Toruń. O swojej przygodzie menagerskiej, doświadczeniach i planach na następny sezon opowiedział we wywiadzie. (...)
1
W sezonie 2019 był finał Nice 1.LŻ, a potem przegrane baraże o PGE Ekstraligę z truly.work Stalą Gorzów. Jaki będzie rok 2020 dla sympatyków żużla w Ostrowie Wielkopolskim? O swoic(...)
59
W dniu 7 grudnia, a więc dzień po Mikołajkach w Gnieźnie w Auli I Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się prezentacja zawodników, którzy w sezonie 2020 będą reprezentować barwy cz(...)
345
4 tygodnie temu
Okienko transferowe za nami. (...)
146
4 tygodnie temu
To już oficjalnie(...)
1
4 tygodnie temu
Prezes Orła Łódź Katarzyna Socik poprowadziła konferencję prasową, podczas której zaprezentowano kadrę zespołu na sezon 2020 Nice 1.LŻ. (...)
129
4 tygodnie temu
W ostatnim dniu okna transferowego nowego zawodnika przedstawił nam KS Toruń. Do klubu dołącza Matias Nielsen.(...)
104
Dzisiejszego dnia, Falubaz Zielona Góra poinformował o przedłużeniu kontraktu z Mateuszem Tonderem. (...)
100
Klub żużlowy z Torunia na swoim profilu społecznośicowym ogłosił podpisanie dwóch kontraktów. Kolejny rok w toruńskim klubie zdecydowali się zostać bracia Holderowie.(...)
103
David Bellego był najskuteczniejszym zawodnikiem na torach drugoligowych. Ze średnią 2,439 pkt/bieg nie miał sobie równych. Nic zatem dziwnego, że wielu prezesów widziało go w swoi(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com