Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
105
Kim Nilsson, w przerwie zimowej zasilił szeregi tarnowskiej Unii. Szwedzki zawodnik nie ukrywa, że obecna sytuacja nie jest dla niego zbyt komfortowa.(...)
0
N łamach portalu pomorska.pl Jerzy Kanclerz odniósł się do obecnej sytuacji Polonii i żużlowego środowiska.(...)
0
W Polsce trwa stan zagrożenia epidemicznego. W związku z tym GKSŻ zakazała treningów i sparingów a potem zdecydowała się także przełożyć inaugurację ligi. Menadżer Car Gwarant Star(...)
154
Rafał Okoniewski, który przed tym sezonem zmienił klimat łódzki na ostrowski czuje respekt przed epidemią. Teraz pozostaje jemu jedynie bieganie aby podtrzymać formę.(...)
0
Na stronie pzm.pl zamieszczony został komunikat odnośnie ligowych zmagań w 1. i 2. Lidze Żużlowej. Poniżej prezentujemy pełną treść.(...)
0
Stan zagrożenia epidemicznego w Polsce skutkuje odwołanymi imprezami masowymi. Ludzie unikają kontakty do minimum aby zahamować rozprzestrzenianie się koronawirusa. Już teraz wiemy(...)
0
W opublikowanym dziś komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego odwołuje pierwszą rundę I i II ligi oraz eliminacje Złotego Kasku.(...)
0
Nie odbędzie się zaplanowany na 28 marca Super Mecz pomiędzy Abramczyk Polonią Bydgoszcz i Fogo Unią Leszno. Klub z Bydgoszczy informuje, że do spotkania dojdzie w innym terminie.(...)
0
Torunianie w tym tygodniu rozpoczęli treningi na torze, dla wielu zawodników był to pierwszy po długiej przerwie kontakt z torem. W treningach brał również udział Tobiasz Musielak,(...)
0
Wszystko ma związek z koronawirusem, a także z decyzją rządu o odwoływaniu imprez masowych.(...)
0
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,Albo albo", a potem przechodzimy do rozmowy z samym zaintereso(...)
0
Krystian Plech zdecydował się o rozwiązaniu ponad rocznej współpracy z klubem Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Menadżer odpowiadał za kwestie sportowe, marketingowe oraz komunikację i logis(...)
46
Wszystko wskazuje na to, że Bradley Wilson-Dean wycofa się z rozgrywek żużlowych w najbliższym czasie. Zawodnik m. in. Zdunka Wybrzeża Gdańsk, Peterborough Panthers i Somerset Rebe(...)
0
Na konferencji prasowej, która dzisiejszego dnia odbyła się w siedzibie klubu przy Sportowej 2 w Bydgoszczy dokonano prezentacji nowej nazwy zespołu. Przez dwa lata będzie funkcj(...)
0
Warsztat klubowy I – ligowca Arged Malesy TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski ma nowego pracownika. Został nim były żużlowiec m.in. ostrowskiego klubu Patryk Kociemba. Na początku ma z(...)
3
W tym sezonie przed Tomaszem Bajerskim trudne zadanie. Klub ma awansować do PGE Ekstraligi. Mało kto wyobraża sobie, że cel nie zostanie osiągnięty. Skład na papierze napawa optymi(...)
57
Jacob Thorssell, zawodnik Zdunka Wybrzeża Gdańsk złożył odważną z jego punktu widzenia deklarację. Postanowił zrezygnować z jazdy na motocrossie, który stanowił element przygotowan(...)
0
2 miesiące temu
Młodzieżowiec Zdunek Wybrzeża Gdańsk doznał urazu obojczyka.(...)
0
Jacob Thorssell ma za sobą 7. sezon w angielskiej Premiership i pierwszy w Dacarnie Malilla, z którą awansował do finału ligi szwedzkiej. Tam jego drużyna musiała uznać wyższość Sm(...)
4
Popularny "Ginger" związał się umową z Grindsted Speedway Klub. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com