Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Ze względu na panujące obecnie, na terenie Niemiec, obostrzenia dotyczące COVID19, FIM wspólnie z BSI, DMSB i lokalnymi organizatorami podjęły decyzję o odwołaniu Grand Prix Niemiec FIM Speedway Grand Prix 2021, mającym się odbyć 22 maja w Teterow. Grand Prix Niemiec, po Grand Prix Włoch, jest drug(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
197
Osłabiona brakiem Jepsena Jensena drużyna ROW - u Rybnik bardzo dobrze poradziła sobie w Gdańsku. Gospodarze zdołali wyszarpać remis gościom dosłownie na ostatniej prostej 15. wyśc(...)
1
ROW Rybnik zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
394
Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
610
Unia Tarnów przegrała na swoim torze 35:55 ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Goście potwierdzili, że mogą być jednym z faworytów do wygrania eWinner 1. Ligi. (...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
549
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 63:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
118
Po niespełna półrocznej przerwie w końcu wracamy na żużlowe tory ze zmaganiami Winner 1. Ligi Żużlowej. Choć na pewno nie w formie której wszyscy byśmy chcieli, tym razem startujem(...)
205
Zawody będą przeprowadzone w formule turnieju par. (...)
357
Funkcję kapitana bydgoszczan w sezonie 2021 będzie pełnił popularny "Zengi". (...)
359
Zaplanowany pierwotnie na 28 marca 2021 roku żużlowy mecz Północ vs Południe został przełożony na inny termin. Powodem sytuacja pandemiczna.(...)
0
Nowy nabytek Zdunek Wybrzeża Gdańsk pokazał się z bardzo dobrej strony podczas pierwszych jazd na torze Stadionu im. Zbigniewa Podleckiego, które odbyły się we wtorkowe popołudnie.(...)
256
Poniedziałkowe opady śniegu uniemożliwiają wyjazd zawodników Wybrzeża na tor. (...)
0
Drużyna Startu Gniezno otrzymała zielone światło na starty w lidze czeskiej. Prezes Startu widzi w tym wiele zalet, które mogą zaowocować w lidze polskiej. W krótkim wywiadzie poin(...)
104
Drew Kemp przyszedł do Gdańsk z dobrze nakreślonym planem. Chce w klubie dalej się sportowo rozwijać a przy okazji przywrócić dobre imię Brytyjczyków w polskiej lidze.(...)
105
Zawodnicy Polonii Bydgoszcz indywidualnie przygotowują się do sezonu. Dla przykładu Adrian Gała pochwalił się w mediach społecznościowych, że morsuje.(...)
120
Rok 2020 był ostatnim dla Wiktora Trofimowa w roli juniora. Zmiany regulaminowe i bardzo duża konkurencja przyczyniły się do zmiany otoczenia. W tym roku zawodnik będzie występował(...)
136
3 miesiące temu
Ostrowianie maja za sobą zgrupowanie. Teraz wrócili do indywidualnych zajęć. W grupach, pod okiem Mariusza Staszewskiego przygotowują się juniorzy i adepci przygotowujący się do zd(...)
0
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – tak brzmiała nazwa klubu z pierwszej stolicy Polski w poprzednim sezonie. Nowy zapis regulaminowy wprowadza pewne ograniczenia do takic(...)
74
Polonia Bydgoszcz odjechała sezon na przetrwanie. Wielu ekspertów było zgodnych, że bydgoszczanom ciężko będzie powalczyć o coś więcej niż utrzymanie. Sprawy w dodatku skomplikował(...)
130
3 miesiące temu
W ubiegłym roku rozgrywki żużlowe w naszym kraju ruszyły z opóźnieniem chociażby dlatego aby chociaż w jakiejś części kibice mogli wejść na stadion. W tym sezonie, jak zgodnie mówi(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com