Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
PGE Ekstraliga decyduje się wprowadzić procedury kryzysowe w związku z tym, że podczas meczu PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno jedna z osób obsługi przebywająca w parku maszyn posiadała pozytywny wynik testu COVID-19.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
106
13 lipca o godzinie 18:45 w Bydgoszczy odbędą się Indywidualne Mistrzostwa eWinner 1. Ligi Żużlowej. Do rywalizacji stanie 15 najlepszych zawodników, którzy uzyskali nominację na p(...)
1
Orzeł Łódź pokonał na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
eWinner Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 55:35 w meczu 1 rundy eWinner 1.Ligi żużlowej. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
3
W inauguracyjnym meczu eWinner 1.Ligi żużlowej Unia Tarnów pokonała na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Na inaugurację rozgrywek eWinner 1. LŻ musimy jeszcze chwilę poczekać. Plany ich rozpoczęcia dziś o godzinie 14:00 storpedował deszcz.(...)
27
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedwa(...)
1
Dziś meczem Północ- Południe, w którym udział wzięli zawodnicy startujący w eWinner 1. Lidze oficjalnie rozpoczęto rozgrywki na zapleczu PGE Ekstraligi. (...)
2
Zapadły pierwsze ustalenia.(...)
0
Były czasy, że żużel nie był tak szeroko rozpowszechniony dzięki transmisjom telewizyjnym. Kibice o wynikach dowiadywali się dzięki fizycznej obecności na stadionach. Jednak Ci, kt(...)
135
W zeszłym tygodniu, związany kontraktem "warszawskim" z Motorem Lublin, Dawid Lampart został wypożyczony do RzTŻ-u Rzeszów. W dniu dzisiejszym poinformowano, że 29-letni żużlowiec (...)
49
Po rezygnacji Radosława Strzelczyka z funkcji prezesa i członka zarządu klubu, władze TŻ Ostrovia S.A. wystosowały oświadczenie, którego treść publikujemy poniżej. (...)
189
Względem pierwszej koncepcji sprzed pandemii doszło do kilku zmian.(...)
10
Bardzo dobre wieści obiegły środowisko żużlowe pod koniec mijającego tygodnia. GKSŻ poinformowała o pozyskaniu partnera telewizyjnego dla rozgrywek 2. Ligi Żużlowej. Jest to histor(...)
0
W tym roku na niższych szczeblach rozgrywek w Polsce będzie możliwy dwojaki system wynagradzania żużlowców. Poza pieniędzmi za podpis na przygotowanie do sezonu zawodnik będzie móg(...)
0
Informowaliśmy, że GKSŻ kompletowała dokumenty dla Ministerstwa Sportu i rządu RP dotyczących startu sezonu żużlowego w eWinner 1. Lidze. Te zostały zaakceptowane a tym samym sezon(...)
0
Wraz z poluzowaniem obostrzeń związanymi z limitem osób mogących wejść na trybuny pojawił się kolejny problem. Kto będzie tym szczęśliwcem, który będzie mógł na żywo oglądać spotka(...)
68
Wydaje się, że tematem przewodnim całego nadchodzącego sezonu żużlowego będą nowe stawki za które zawodnicy będą musieli startować. Nic dziwnego, skoro przed sezonem umawiali się n(...)
46
Michał Gruchalski ukończył wiek juniora. W ostatni sezonie swoich startów na pozycjach 6 – 7 w klubie z Częstochowy wykręcił średnią 1,283 pkt na bieg. Pierwszy sezon seniorskiej k(...)
1
Bardzo ciekawe wnioski wysunął Jacek Frątczak, który uważa że o sile drużyn w eWinner 1. Lidze Żużlowej będą decydować pieniądze a nie skład.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com