Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Mikkel Michelsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Duńczyk od drugiego finału przewodził w klasyfikacji generalnej i dzisiaj w Pardubicach przypieczętował zwycięstwo w cyklu Tauron SEC.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EWINNER 1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Norbert Kościuch, w sobotnim Memoriale Wiesława Rutkowskiego w Pile zaliczył upadek po którym nie był zdolny do dalszej jazdy. Mamy już więcej informacji na temat zdrowia Kościucha(...)
3
Niepokojące informacje docierają z poznańskiego ośrodka żużlowego. Władze PSŻ Poznań zagroziły rozwiązaniem klubu jeśli miasto jednoznacznie nie zaangażuje się w powstanie sztuczne(...)
0
Wiktor Przyjemski, którego talent porównywany jest do legendy polskiego żużla, Tomasza Golloba, po meczu kończącym udział Abramczyk Polonię Bydgoszcz w rozgrywkach 1.Ligi żużlowej (...)
0
Fatalnie zakończył się rozgrywki 1.Ligi żużlowej dla Tobiasza Musielaka z Agred Malesa Ostrów. Zawodnik po upadku w 6 biegu został odwieziony karetką do szpitala.(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Włodarze klubu MF Trans Landshut Devils przesłało do Polskiego Związku Motorowego pismo, w który oficjalnie rezygnują z udziału w 1.Lidze żużlowej w sezonie 2024.(...)
2
Jeśli Agred Malesa Ostrów nie zdoła zwyciężyć w półfinałowej rywalizacji z Eneea Falubaz Zielona Góra to sobotni mecz na torze przy ulicy Piłsudskiego 64 w Ostrowie Wielkopolskim b(...)
0
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
W pierwszym meczu półfinałowym 1. Ligi żużlowej Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 42:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotka(...)
0
Potwierdziły się przypuszczenia, które od kilku dni pojawiły się w przestrzeni publicznej o tym, że kontuzja Wiktora Przyjemskiego jest na tyle poważna, iz wykluczy go na dłuższy c(...)
0
Bardzo pechowo rozpoczął dzisiejszy finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski Wiktor Przyjemski.(...)
0
Piotr Szymański będący przewodniczącym Głównej Komisji Sportu Żużlowego został dyrektorem ds. sportowych 1.Ligi żużlowej. Natomiast cała 1.Liga żużlowa przechodzi pod władanie Ekst(...)
12
Bardzo dobre informacje, w porównaniu do tych zaraz po upadku, przekazał w poniedziałek sam poszkodowany, Patrick Hansen po przez media społecznościowe.(...)
0
ROW Rybnik opublikował nowe wieści na temat stanu zdrowia Patricka Hansena, który uczestniczył wczoraj w fatalnie wyglądającym karambolu.(...)
0
Fatalna kraksa miała dzisiaj miejsce w rewanżu spotkania półfinałowego 1.Ligi żużlowej pomiędzy miejscowym Agred Malesa Ostrów a ROW-em Rybnik. W biegu 3 meczu na pierwszym łuku sc(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
9
Norbert Krakowiak jako pierwszy zdecydował się podpisać kontrakt ze spadkowiczem z PGE Ekstraligi, zespołem Cellfast Wilki Krosno.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com