Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EWINNER 1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
1
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na wyjeździe Energa Wybrzeże Gdańsk w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Poznaliśmy lokalizację tegorocznych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Impreza odbędzie się w niedzielę, 7 kwietnia, o godzinie 14.00 na torze w Poznaniu. Wkrótce uruchomiona zostani(...)
0
Już 20 marca między godziną 9:00 a 13:00 na trybunie głównej Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim, odbędzie się druga edycja Oddaj Krew z TŻ Ostrovią. (...)
0
W sobotę odbyła się oficjalna prezentacja Arged Malesa Ostrów. Na prezentacji obecni byli wszyscy zawodnicy poza Chrisem Holderem, który jest w Australii i szykuję się do startu w (...)
0
TŻ Ostrovia S.A. nie chcąc stracić możliwość na udział w przyszłorocznych rozgrywkach na zapleczu PGE Ekstraligi postanowił wypożyczyć swojego czołowego juniora, Jakuba Krawczyka d(...)
3
ROW Rybnik ogłosił nowego sponsora tytularnego na nadchodzące rozgrywki 1.Ligi żużlowej.(...)
0
Grzegorz Walasek, Indywidualny Mistrz Polski z 2004 roku od przyszłego sezonu reprezentować będzie barwy zielono-czarne rybnickiego ROW-u.(...)
3
Mateusz Świdnicki w przyszłym roku będzie reprezentował barwy nowego klubu. Zawodnik jednak zostaje na Podkarpaciu, a konkretnie w stolicy regionu Rzeszowie.(...)
8
Stało się to o czym spekulowany od dłuższego czasu kontrakt z Skrzydlewską Orłem Łódź podpisał Oliver Berntzon.(...)
0
InvestHousePlus PSŻ Poznań, podczas wczorajszego wieczoru przedstawił nowego zawodnika na sezon 2024. Nowym "Skorpionem", został Duńczyk Michael Jepsen Jensen.(...)
0
KS ROW Rybnik, w dzisiejsze popołudnie pochwalił się nowym zawodnikiem na sezon 20024. Został nim 19 letni Norick Blodorn. Dla zdolnego Niemca będzie to pierwszy sezon w którym nie(...)
0
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź do następnego sezonu przystąpi w zupełnie odmienionym składzie w składzie z poprzedniego sezonu zostali tylko Tomasz Gapiński oraz juniorzy.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz postanowił wzmocnić formację juniorską i dlatego do zespołu na zasadzie rocznego wypożyczenia trafia Franciszek Karczewski. (...)
0
Benjamin Basso dołącza do drużyny H. Skrzydlewska Orzeł Łódź i będzie reprezentował barwy klubu w sezonie 2024.(...)
0
Wychowanek gorzowskiej Stali, Wiktor Jasiński w przyszłym sezonie zostaje wypożyczony do pierwszoligowego Arged Malesa Ostrów Wielkopolski.(...)
6
Jakub Jamróg w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy ROW-u Rybnik.(...)
0
W środę podczas spotkania z mediami oficjalnie zaprezentowany został nowy trener drużyny H. Skrzydlewska Orzeł Łódź. W sezonie 2024 będzie nim Maciej Jąder. (...)
44
Po dwóch latach spędzonych w zespole z Rybnika, Patryk Wojdyło zdecydował się powrócić do Cellfast Wilków Krosno.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com