Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Smederna Eskilstuna
Wczoraj o 19:00
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EWINNER 1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Nie tylko Piotr Protasiewicz, wraz z końcem sezonu zakończył karierę. Na ten sam krok zdecydował się Nile Tufft.(...)
175
Tobiasz Musielak wygrał z Cellfast Wilkami Krosno finał eWinner 1. Ligi. Żużlowiec nie pojedzie jednak z tym zespołem w PGE Ekstralidze. – Nasze rozmowy trwały dość długo, ale na k(...)
369
Pomimo braku awansu do PGE Ekstraligi, nie zmieniają się plany inwestycyjne miasta Zielona Góra związane ze stadionem żużlowym przy W69. Jak informuje klub, od kilku tygodni, poza (...)
102
Cellfast Wilki Krosno pokonały w finale eWinner 1. Ligi Stelmet Falubaz Zielona Góra i awansowały do PGE Ekstraligi. Teraz klub wyznacza sobie kolejny cel. (...)
155
Krzysztof Mrozek, i jego ROW Rybnik, przedstawił nazwisko drugiego zawodnika który uzgodnił warunki z drużyną z Rybnikiem. W Rybniku drugi rok z rzędu spędzi Krystian Pieszczek.(...)
102
SpecHouse PSZ Poznań, ostro zabrał się do pracy po awansie do eWinner 1 Ligi Żużlowej. Drugim zawodnikiem, który przedłużył współpracę ze Skorpionami, jest Jonas Seifert-Salk. (...)
337
– Już wiemy, co chcemy osiągnąć. To mówił trener Mariusz Staszewski, to mówił także prezes Waldemar Górski. Chcemy szybko wrócić do Ekstraligi – mówi Jakub Zborowski, dyrektor zarz(...)
233
Benjamin Basso będzie reprezentował barwy Abramczyk Polonii Bydgoszcz w sezonie 2023!(...)
467
SpecHouse PSŻ Poznań, po tym jak w zeszłą niedzielę zapewnił sobie awans o szczebel wyżej do eWinner 1 Ligi Żużlowej, postanowił działać kadrowo. Pierwszym żużlowiec który przedłuż(...)
107
SpecHouse PSŻ Poznań awansował do eWinner 1. Ligi. Trener Tomasz Bajerski przyznaje, że w drugim meczu nie było trudnych momentów. Za to teraz jest problem, bo rozmowy kontraktowe (...)
170
Max Fricke na skutek upadku w jakim uczestniczył podczas rewanżu meczu finałowego doznał złamania motku, pęknięcia łopatki, stłuczenia płuca, wstrząsu mózgu a także skręcenia ramie(...)
388
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
280
Marcin Nowak reprezentujący od trzech sezonów barwy łódzkiego Orła poinformował, że w nadchodzącym roku nie będzie już częścią zespołu z Łodzi. (...)
107
Najskuteczniejszy zawodnik Ewinner 1. ligi żużlowej Max Fricke wystąpi w jutrzejszym finale pomiędzy Stelmet Falubazem Zielona Góra a Cellfast Wilkami Krosno. (...)
395
O wyniku finału eWinner 1. Ligi zdecydują detale. Choćby takie jak postawa juniorów. Specjalnie dla nas potencjał par młodzieżowych Stelmet Falubazu i Cellfast Wilków ocenia Sławom(...)
104
Podczas sobotniego Meczu Narodów na Moto Arena Łódź Honorowy Prezes KŻ Orzeł Łódź Witold Skrzydlewski zaprezentował na stadionowym telebimie wstępną wizualizację i możliwość zaadap(...)
146
Max Fricke robi wszystko, żeby pojechać w finale eWinner 1. Ligi. – Decyzja o tym, czy wystartuje, może zapaść dosłownie w ostatniej chwili. Na teraz szanse można ocenić pół na pół(...)
341
Nie odbędzie się planowany na niedzielę mecz pomiędzy Falubazem Zielona Góra a Cellfast Wilkami Krosno.(...)
181
Jest pierwszy tak ważny dla kibiców sygnał dotyczący budowy składu na nowy sezon i sytuacji w Starcie Gniezno. Gos zabrał członek zarządu klubu, Paweł Siwiński.(...)
0
Finałowy mecz rewanżowy eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Stelmet Falubaz Zielona Góra vs Cellfast Wilki Krosno zostaje przełożony.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com