Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EWINNER 1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
291
Główna Komisja Sportu Żużlowego zakończyła postępowanie dyscyplinarne w sprawie nieprawidłowości związanych z przygotowaniem toru w Krośnie i przedstawiła oficjalne orzeczenie w pr(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na wyjeździe Aforti Start Gniezno w stosunku 29:61. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
126
Zespól Zdunek Wybrzeże Gdańsk przed własną publicznością pewnie zwyciężył z drużyną ROWu Rybnik. Spotkanie zakończyło się wynikiem 53:37.(...)
108
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
14
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 50:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
123
Klub Wilki Krosno SA wydał oświadczycie dotyczących wczorajszych sytuacji przed meczem pomiędzy miejscowymi Wilkami i Stelemt Falubazem Zielona Góra.(...)
351
„Ciężki mecz – ciężki przeciwnik” – wypowiedzi po meczu Krosno – Bydgoszcz(...)
101
„Przed spotkaniem wzięlibyśmy remis w ciemno” – wypowiedzi po meczu Bydgoszcz – Rybnik(...)
192
W niedzielny wieczór miał odbyć się mecz pomiędzy Wilkami Krosno oraz Stelemt Falubazem Zielona Góra. Ostatecznie do spotkania nie doszło, ze względu na nieregulaminowy tor, sędzia(...)
193
tydzień temu
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
117
ROW Rybnik zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
291
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Już w najbliższą niedzielę o godz. 16.30 dojdzie do niezwykle emocjonującego, oraz bardzo istotnego spotkania w eWinner 1 lidze żużlowej pomiędzy Aforti Startem Gniezno a Trans MF (...)
104
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Cellfast Wilki Krosno w stosunku 44:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Orzeł Łódź w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
160
W piątek 6 maja na Moto Arenie Łódź odbyła się konferencja prasowa z udziałem Honorowego Prezesa H. Skrzydlewska Orzeł Łódź Witolda Skrzydlewskiego oraz trenera drużyny Michała Wid(...)
103
W środę Jakub Jamróg awansował do finału eliminacji Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski. Nasz zawodnik dokonał tego ścigając się na motocyklu, który w teorii miał być ty(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com