Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawodnicy Polonii Bydgoszcz indywidualnie przygotowują się do sezonu. Dla przykładu Adrian Gała pochwalił się w mediach społecznościowych, że morsuje.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
104
Drew Kemp przyszedł do Gdańsk z dobrze nakreślonym planem. Chce w klubie dalej się sportowo rozwijać a przy okazji przywrócić dobre imię Brytyjczyków w polskiej lidze.(...)
0
Zawodnicy Polonii Bydgoszcz indywidualnie przygotowują się do sezonu. Dla przykładu Adrian Gała pochwalił się w mediach społecznościowych, że morsuje.(...)
120
Rok 2020 był ostatnim dla Wiktora Trofimowa w roli juniora. Zmiany regulaminowe i bardzo duża konkurencja przyczyniły się do zmiany otoczenia. W tym roku zawodnik będzie występował(...)
136
Ostrowianie maja za sobą zgrupowanie. Teraz wrócili do indywidualnych zajęć. W grupach, pod okiem Mariusza Staszewskiego przygotowują się juniorzy i adepci przygotowujący się do zd(...)
0
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – tak brzmiała nazwa klubu z pierwszej stolicy Polski w poprzednim sezonie. Nowy zapis regulaminowy wprowadza pewne ograniczenia do takic(...)
74
Polonia Bydgoszcz odjechała sezon na przetrwanie. Wielu ekspertów było zgodnych, że bydgoszczanom ciężko będzie powalczyć o coś więcej niż utrzymanie. Sprawy w dodatku skomplikował(...)
130
W ubiegłym roku rozgrywki żużlowe w naszym kraju ruszyły z opóźnieniem chociażby dlatego aby chociaż w jakiejś części kibice mogli wejść na stadion. W tym sezonie, jak zgodnie mówi(...)
417
Już nie tylko PGE Ekstraliga staje się towarem eksportowym. Powoli do tego grona dołącza jej zaplecze –1. Liga Żużlowa, która drugi rok z rzędu będzie miała patrona tytularnego roz(...)
139
Wilki Krosno powstały z kolan. Drużyna okazała się najlepsza w pandemiczneym sezonie i zasłużenie wywalczyła awans do 1. Ligi Żużlowej. Teraz przed klubem nowe wyzwania. W ich osią(...)
0
Wychowanek gdańskiego klubu wybrany na jego kapitana.(...)
57
Wraz z nadejściem nowego roku oficjalnie został zaprezentowany nowy szkoleniowiec żużlowców Polonii Bydgoszcz. Tym zgodnie z przewidywaniami został Lech Kędziora.(...)
93
Pandemia koronawirusa mocno pokrzyżowała plany sportowcom i organizatorom. W Polsce dla przykładu ruszyły rozgrywki żużlowe ale z opóźnieniem i w dodatku z ograniczeniami. Na stadi(...)
178
Zgodnie z zapowiedziami GKSŻ poznaliśmy pełny terminarz startów dla 1. Ligi Żużlowej w 2021 roku. W nadchodzącym sezonie udział weźmie osiem drużyn. Poniżej prezentujemy szczegółow(...)
1
Swój kalendarz startów poznały drużyny startujące w PGE Ekstralidze. Kiedy zaś zostanie opublikowany terminarz dla pozostałych lig, nad którą bezpośrednią piecze stanowi Główna Kom(...)
0
W minionym sezonie był drugim najskuteczniejszym zawodnikiem eWinner 1. Ligi. Po wywalczonym z zespołem Apatora awansie do Ekstraligi postanowił jednak zostać na jej zapleczu. Zasi(...)
2
Sezon żużlowy jeszcze się nie rozpoczął a Krzysztof Mrozek już jest zadowolony ze współpracy z trenerem Markiem Cieślakiem. Prezes rybnickiego klubu wypowiada się o szkoleniowcu w (...)
0
W przyszłym sezonie, żużlowy klub z Ostrowa nadal będzie występował pod nazwą Arged Malesa TZ Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Jest to bardzo dobra wiadomość dla kibiców tego zespołu.(...)
0
Polonia Bydgoszcz szczęśliwie zakończyła miniony sezon na ostatnim miejscu gwarantujące utrzymanie w eWinner 1. Lidze. Jerzy Kanclerz ma teraz przed sobą kolejny cel. Ten najważnie(...)
21
Krystian Pieszczek niezbyt miło będzie wspominał końcówkę sezonu żużlowego w 2020 roku. Zawodnik nie dokończył rozgrywek z powodu złamanej ręki. Kontuzja jednak zdaje się być prakt(...)
45
Zespół ds. Licencji opublikował dzisiaj listę zespołów Ekstraligi, 1 Ligi żużlowej oraz 2.Ligi żużlowej, które uzyskały licencję na występy w sezonie 2021. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com