Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
RELACJE NA ŻYWO z Rybnika, Poznania i Gustrow
 15.07.2017 12:49
Bardzo ciekawie zapowiada się dzisiejsza żużlowa sobota. O godzinie 14:30 w Rybniku rozpocznie się walka o tytuł najlepszego juniora w Polsce. Ponad dwie godziny później w Poznaniu rozegrany zostanie zaległy mecz 2.Ligi żużlowej pomiędzy Naturalna Medycyna PSŻ Poznań a Speed Car Motor Lublin, a godzinę po meczu na torze w Golęcinie odbędzie się 2 runda Speedway European Champioship w niemieckim Gustrow. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia relacji na żywo z tych trzech dzisiejszych imprez.

Wyniki na żywo z finału MIMP w Rybniku, spotkania 2.Ligi żużlowej pomiędzy Naturalna Medycyna PSŻ Poznań a Speed Car Motor Lublin oraz 2 rundy SEC w Gustrow można śledzić

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj o 14:30
 
Dzisiaj o 17:30
 
Redakcja (za: inf.własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Najlepsze opinie
10 lat temu
dzis bylem na pogrzebie.
stoimi na cmentarzu i brakuje wujka.
patrzymy idzie wujek
caly ubrany na bialo..
pelna konsternacja...
nagle moj ojciec do niego.
TOMEK A TY WRACASZ Z WIMBLEDONU?
i bylo po pogrzebie juz....
Lubię
Nie lubię
+4
10 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
Zmarla osoba tez pewno smiala sie gdzies tam w zaswiatach xD
Pogratulować taty :D
moj ojsciec ma takei teksty ze glowa mala..
kiedys za mlodego sprwadzalo sie dziwczyny do domu..
kiedys przyszla taka jedna zawodniczka do mnie
weszla i ja do niecj
POWIEDZIALAS DZIEN DOBRY/
a ona ze nie
o jezu to juz wiedzialem ze cos odwali moj ojciec bo jest na to uczulony..
laska juz sie ubiera w korytarzu i ma zamaisr wychodzic i pojaiwa sie moj ojciec i zaczyna..
PRZEPRASZAM ZE SIE KSIEZNEJ NIE UKLONILEM. WIECEJ SIE TO NEI POWTORZY...i wrocil do pokoju
HAHAHAHAHA
Lubię
Nie lubię
+4
Komentarze (706)
10 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
Konto usunięte
rzucilem dym prawie 3 lata temu, po 24 latach palenia. Powiem Ci ze jak tylko poczuje zapach paierosów czy tytoniu to mam odruch wymiotny
Ja lubię towar zapachowy.
  Lubię
  Nie lubię
10 lat temu
Konto usunięte
W odpowiedzi na komentarz:
Ja jeszcze dobry tytoń. Bo petów nie palę
rzucilem dym prawie 3 lata temu, po 24 latach palenia. Powiem Ci ze jak tylko poczuje zapach paierosów czy tytoniu to mam odruch wymiotny
  Lubię
  Nie lubię
10 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
Konto usunięte
ja tam tylko napoje, zwlaszcza te ze szkocji lub irlandii :)
Ja jeszcze dobry tytoń. Bo petów nie palę
  Lubię
  Nie lubię
10 lat temu
Konto usunięte
W odpowiedzi na komentarz:
a wezme bo masz inne niz moje xd
moge gołębiem posłać, :)
  Lubię
  Nie lubię
10 lat temu
Panowie zparaszam do Smektaly na wieczorne pogawedki xd
  Lubię
  Nie lubię
10 lat temu
Konto usunięte
W odpowiedzi na komentarz:
Ja już trochę łyknąłem. Ale mi się kończy. Mam jeszzce trochę amforki, więc jakoś się podtruwać jeszcze zdołam
ja tam tylko napoje, zwlaszcza te ze szkocji lub irlandii :)
  Lubię
  Nie lubię
10 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
hahahahahhha
Masz jakiś link na noc do latynoskiej piłki? Wiem, że o północy zaczyna grać Corinthians
  Lubię
  Nie lubię
10 lat temu
No dobra ,tylko nie zapij Artiom i teraz predko do Grudziadza.
  Lubię
  Nie lubię
10 lat temu
braow artiom
  Lubię
  Nie lubię
10 lat temu
milik psim swedem wlazl i to widac teraz
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2026 Zuzelend.com