Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2LIGA ZUZLOWA - Wiadomości
124
W piątek w siedzibie częstochowskiego klubu doszło do spotkania prezesów Eltrox Włókniarza Częstochowa oraz OK Bedmet Kolejarza Opole. Jego efektem było podpisanie umowy partnerski(...)
294
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo dzisiejszych dwóch spotkań PGE Ekstraligi oraz meczu 2.Ligi żużlowej.(...)
51
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo dzisiejszych spotkań.(...)
14
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo dzisiejszych dwóch spotkań PGE Ekstraligi oraz hitu 2.Ligi żużlowej.(...)
1793
Portal ZUZELEND.COM zaprasza na sobotnie spotkania w eWinner 1.lidze żużlowej oraz na rozpoczęcie dnia o niespotykanej porze mecz 2.Ligi żużlowej w Krośnie.(...)
1169
Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia relacji na żywo z dwóch spotkań 8 rundy PGE Ekstraligi oraz spotkania inaugurującego 2. Ligę żużlową.(...)
34
Przed zawodnikami, którzy nie widzieli szans na tegoroczne występy w polskich rozgrywkach ligowych otwiera się furtka, mogąca diametralnie zmienić wszystkie podjęte wcześniej decyz(...)
163
Jeszcze daleka droga do rozpoczęcia rozgrywek ligowych w Polsce, a już polskie kluby natrafiają na bardzo poważną przeszkodę. Mowa jest o zawodnikach zagranicznych z Danii, Szwecj(...)
945
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich kibiców speedwaya do śledzenia na żywo relacji z dwóch meczy barażowych: Gorzów i Poznań.(...)
1458
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie na rewanże meczów półfinałowych PGE Ekstraligi oraz mecze finałowe Nice 1.Ligi żużlowej, a także 2.Ligi żużlowej.(...)
1159
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich kibiców żużla do śledzenia na żywo wyników z sześciu dzisiejszych spotkań.(...)
1867
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich chcących śledzić na żywo relację z dzisiejszych meczów: PGE Ekstraligi, Nice 1.Ligi żużlowej oraz 2.Ligi żużlowej.(...)
1181
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo wyników z sześciu dzisiejszych meczów.(...)
311
ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo za pośrednictwem naszego portalu wyników z dzisiejszych zawodów Będziemy relacjonować 2 finał SEC oraz mecz Nice 1.Ligi żużlowej jak równ(...)
1394
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenie czterech dzisiejszych spotkań ligowych. (...)
1193
Dwoma meczami Nice 1.Ligi żużlowej w Rybniku oraz Gnieźnie o godzinie 14:30 rozpocznie się żużlowa niedziela, podczas której rozegranych zostanie sześć meczy. Portal ZUZELEND.COM (...)
1478
Dwoma meczami w Pile oraz w Ostrowie o godzinie 14:45 rozpocznie się żużlowa niedziela, podczas której rozegranych zostanie siedem meczy. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie d(...)
813
Dwoma meczami Nice 1.Ligi żużlowej o godzinie 14:30 rozpocznie się żużlowa niedziela, w której to odbędzie się siedem spotkań ligowych. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do ś(...)
1364
Dwoma meczami Nice 1.Ligi żużlowej o godzinie 14:30 rozpocznie się żużlowa niedziela. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo sześciu spotkań ligowych.(...)
1765
Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki z meczów PGE Ekstraligi, Nice 1.Ligi żużlowej oraz 2.Ligi żużlowej. Dzisiaj mamy dla państwa sied(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com