Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
AC LANDSHUT DEVILS - Wiadomości
2568
W ostatnich dniach środowisko żużlowe obiegła informacja o tym, że kolejny klub z Niemiec wyraża olbrzymią chęć startu w przyszłym sezonie w lidze polskiej. (...)
19
W niedzielnym spotkaniu niemieckiej Bundesligi drużyna AC Landshut Devils pokonała na własnym torze MSC Wolfe Wittstock w stosunku 52:33. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Marti(...)
304
W sobotnim meczu niemieckiej Speedway Bundesligi, miejscowy MSC Wolfe Wittstock pokonał AC Landshut Devils 48:38. (...)
0
W dzisiejszym spotkaniu niemieckiej 1.Speedway Bundesligi, AC Landshut Devils rozgromiło Nordstern Stralsund 57:30. W zepole gospodarzy trójka zawodników : Madsen, Smolinski oraz R(...)
0
Dzisiaj w Landshut rozegrano mecz niemieckiej Speedway Bundesligi, w którym miejscowy AC Landshut Devils mierzył się z MSC Brokstedt Wikinger. Co raz mocniej padający deszcz spowod(...)
0
W poniedziałek na torze w Landshut odbył się rewanżowy mecz finałowy niemieckiej Bundesligi, w którym miejscowy zespół Devils pokonał Wikinger Brokstedt 51:34. W dwumeczu ekipa Dev(...)
1
Przed chwilą zakończonym spotkaniu niemieckiej Bundesligi po zaciętej walce Wolfslake Berlin pokonało AC Landshut Devils 44:40.(...)
0
W piątek spotkaniem w Landshut zainaugurowała niemiecka Bundesliga. Po niezwykle emocjonującym spotkaniu miejscowy AC Landshut Devils uległ jednym punktem Wolfslake Falubaz Berlin.(...)
0
W poniedziałek 6 kwietnia zostaną zainaugurowane rozgrywki niemieckiej Bundesligi. Znamy awizowane składy na pierwsze spotkanie.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com