Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ANDRIEJ KARPOW - Wiadomości
1387
Andriej Karpow po czternastu latach wraca do Rzeszowa i w sezonie 2021 będzie reprezentował barwy RzTŻ. 33-letni zawodnik z Ukrainy udzielił wywiadu podkarpackim „Nowinom”.(...)
33
Transferowy hit w Krośnie stał się faktem! Nowym zawodnikiem Wilków został Andriej Karpow. Ukrainiec jest kreowany na lidera krośnieńskiej drużyny.(...)
332
Już jutro na Stadionie Miejskim w Rybniku odbędzie się rewanżowy mecz półfinałowy Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym miejscowy ROW zmierzy się z Car Gwarant Startem Gniezno. Początek (...)
326
W rozegranym dzisiaj półfinale Speedway Euro Championship w Gorican triumfował Andriej Karpow. Na podium stanęli także Aleksandr Loktajew oraz Jurica Pavlic. Czołowa trójka tych za(...)
0
Za pośrednictwem mediów społecznościowych ROW Rybnik poinformował o pozyskaniu nowego zawodnika. Do rybnickiej drużyny dołączył Ukrainiec Andriej Karpow.(...)
1
Przemysław Pawlicki po raz kolejny udowodnił, że z początkiem tego sezonu znajduje się w wybornej formie. Tym razem starszy z braci Pawlickich zwyciężył w półfinale Indywidualnych (...)
0
Żużlowcy GKM-u Grudziądz zgodnie z planem pokonali drużynę Kolejarza Rawicz, a niepokonani w niedzielnym spotkaniu byli m.in. Andriej Karpow oraz Norbert Kościuch. Poniżej prezentu(...)
0
Holstebro pokonało na własnym torze Munkebo 43:41 w spotkaniu duńskiej Superligi. Najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania był Ukrainiec Andriej Karpow. Jedenaście punktów dla gośc(...)
0
11 lat temu
Po wielu latach upadania rybnickiego żużla, znów pojawiła się iskierka nadziei. Pamiętny sezon 2010 dał do zrozumienia wszystkim w Rybniku, że potrzebne są zmiany, że ROW znalazł s(...)
0
Zawodnik startujący w Polsce w barwach ROW-u Rybnik - Andriej Karpow doznał kontuzji i nie wystąpi w najbliższych meczach swojego zespołu. Ukrainiec złamał obojczyk podczas środowe(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com