ANDRIEJ KOBRIN - Wiadomości
0
Kolejnym nowym zawodnikiem Polonii Bydgoszcz będzie Ukrainiec, Andriej Kobrin. (...)
8
Kolejarz Opole, podobnie jak imiennik z Rawicza, jako ostatni podali skład na sezon 2016. W kadrze widnieje parę ciekawych nazwisk.(...)
0
KMŻ Motor Lublin w dniu dzisiejszym (26 marca) rozpoczął treningi na swoim torze. Zajęcia przeprowadził trener "Koziołków" Jerzy Głogowski.(...)
0
Niespełna półtorej tygodnia zostało do zamknięcia okienka transferowego w polskiej lidze. Wiele klubów zamknęło już swoje transfery, a w piątek ma do tej grupy dołączyć także KMŻ L(...)
0
Dzisiaj na torze w Zielonej Górze rozegrany został żużlowy turniej MACEC. Triumfatorem imprezy został Ukrainiec, Andriej Kobrin, który wyprzedził drugiego w końcowej klasyfikacji C(...)
0
W niedzielne popołudnie Kolejarz Opole gościł na swoim torze przy ulicy Wschodniej gości z Krakowa, którzy wygrali z gospodarzami 57:33. Był to najgorszy występ opolskiej drużyny w(...)
0
Oficjalna strona KSM Krosno informuje, że kontrakty z zespołem podpisało dwóch kolejnych zawodników. Andriej Kobrin podpisał roczny kontrakt, zaś Guglielmo Franchetti podpisał kont(...)
0
Dwóch zawodników Lotosu Wybrzeże Gdańsk oraz reprezentant Polonii Bydgoszcz znaleźli się na podium VI rundy MIM Pomorza, która odbyła się dzisiaj w Grudziądzu. Jedynym przedstawici(...)
0
Trójka zawodników Wybrzeża zajęła trzy pierwsze miejsca we wtorkowej IV rundzie Pomorskiej Ligi Młodzieżowej w Gdańsku. Czwarte miejsce zajął zawodnik portalu Zuzelend.com - Damian(...)
0
Ukrainiec Andriej Kobrin oraz Marcin Rempała zostali dzisiaj na zasadzie wypożyczenia zawodnikami Kolejarza Opole. Obaj zawodnicy do występów w opolskiej drużynie mają zostać zatwi(...)