Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ANDRZEJ HUSZCZA - Wiadomości
105
Adam Skórnicki stanie na czele sztabu szkoleniowego zielonogórskiego klubu w sezonie 2018. Aleksander Janas i Krzysztof Jabłoński będą natomiast pracować z młodzieżą.(...)
114
Czech, Vaclav Milik wygrał 3 finał Speedway Euro Championship rozgrywany na torze w szwedzkim Hallstavik. Popularny Waszek w biegu finałowym pokonał drugiego, Andrzeja Lebiediewa o(...)
61
To, co jeszcze wczoraj wydawało się niemożliwe, dzisiaj staje się faktem. Legenda zielonogórskiego Falubazu, Andrzej Huszcza znalazł się w składzie Reszty Świata pod numerem ?7? i (...)
183
Na stadionie w Zielonej Górze w przyszłym tygodniu ruszy instalacja band dmuchanych, a następnie przygotowywana zostanie nawierzchnia toru. Pierwszy trening zaplanowany jest na poł(...)
101
Choć do pierwszego meczu Falubazu Zielona Góra pozostało jeszcze trochę czasu, na brak atrakcji kibice w tym mieście nie mogą narzekać. Łatwiej znieść tym samym tęsknotę za pierwsz(...)
138
Tylko do 20 września kibice mogą głosować na poszczególnych zawodników reprezentacji Reszty Świata, która 9 października zmierzy się w Zielonej Górze z podopiecznymi Marka Cieślaka(...)
104
Niezwykle interesująco zapowiada się mecz żużlowy Polska-Reszta Świata. Odbędzie się on w Zielonej Górze 9 października. W Winnym Grodzie biało-czerwoni podejmą drużynę, którą ...(...)
0
W dzisiejszym dniu mija 56 lat od przyjścia na świat Andrzeja Huszczy. Wieloletni kapitan zielonogórskiej drużyny urodził się 10 marca 1957 roku w Krępie. (...)
0
Dawniej Zielona Góra słynęła, w żużlowym świecie, jako kopalnia talentów. Dzisiaj sytuacja wygląda znacznie gorzej. (...)
0
Na 19 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sulechowie pojawiła się reprezentacja Falubazu w składzie Robert Dowhan, Andrzej Huszcza, Adam Strzelec i Adrian Wojewoda. Na l(...)
0
Andrzej Huszcza złożył pismo z prośbą o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Drugi trener Stelmet Falubazu Zielona Góra jest zmęczony i zdesperowany do tego stopnia, że złożył(...)
0
Tomasz Gollob, który na kilka dni przed ostatnią rundą Grand Prix w Bydgoszczy doznał złamania kości śródstopia, wciąż odczuwa skutki tej kontuzji. Mistrz świata jeszcze nie rozpo(...)
0
Młodzieżowcy Falubazu Zielona Góra wspólnie z Andrzejem Huszczą wyruszyli dziś w drogę do Dziwnowa, gdzie pozostaną do niedzieli. Dla niektórych z nich będzie to już drugi obóz kon(...)
0
Dziś Zarząd Stowarzyszenia ZKŻ spotkał się z Andrzejem Huszczą. Po wyjaśnieniu wszystkich niejasności, które skłoniły Andrzeja Huszczę do rezygnacji z pracy strony doszły do porozu(...)
0
Od kilku lat odpowiedzialnym za opiekę nad zielonogórskimi młodzieżowcami jest tamtejsza legenda żużla - Andrzej Huszcza. Według informatorów Gazety Wyborczej, "Tomek" nosi się z z(...)
0
Nie milkną echa odwołania zaplanowanej na dziś rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski w Gorzowie. Swojego oburzenia całą sytuacją nie kryje Andrzej Huszcza - trene(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com