Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 19:30
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ANDRZEJ LABUDZKI - Wiadomości
104
Burzliwy koniec sezonu 2015 i czwarta lokata na koniec sezonu 2016. Kto wzniósł się na wyżyny swoich umiejętności wśród Żurawi, a od kogo oczekiwałoby się więcej. Jak przebiegał te(...)
11
Drużyna z Rzeszowa dostała zielone światło na starty w Nice PLŻ. Wymogiem było podpisanie do końca lutego ugód z zawodnikami oraz 3-letni program naprawczy, którego realizacja pozw(...)
427
Na piątek zaplanowany jest audyt PGE Ekstraligi w Rzeszowie. Dług klubu z Podkarpacia wynosi około 2 300 000 złotych. Czy do tej pory uda się zebrać część pieniędzy na spłacenie dł(...)
27
Sytuacja rzeszowskiego żużla nie wygląda za dobrze, nie brakuje opinii, że losy klubu zostały już przesądzone i z powodu długów klub ogłosi upadłość.(...)
198
Według naszych informacji Grzegorz Walasek znalazł się na liście życzeń rzeszowskiego klubu. Przypomnijmy, że Walasek reprezentował klub z Podkarpacia w latach 2012-2013.(...)
0
Na czwartkowej konferencji prasowej PGE Marma Rzeszów, a właściwie Andrzej Łabudzki potwierdził chęć startów w Ekstralidze. Bardzo prawdopodobne że w przyszłorocznych rozgrywkach w(...)
1
Wciąż nie wiadomo czy PGE Marma Rzeszów w sezonie 2015 wystartuje w Enea Ekstralidze, gdyż po wycofaniu się Marty Półtorak w budżecie klubu brakuje kilku milionów złotych. Jak info(...)
0
Kilka dni temu na konferencji prasowej Marta Półtorak, wycofała się ze sponsoringu tytularnego w Rzeszowie jednak nie definitywnie, Pani Marta nadal będzie wspierać żużel w Rzeszow(...)
0
W drodze powrotnej z meczu z Orłem Łódź kibice PGE Marmy Rzeszów zostali napadnięci i brutalnie pobici przez grupę bandytów. Wiele wskazuje na to, że sprawcy to osoby powiązane z(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com