Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
PZM podał nowe godziny meczów 15. rundy PGE Ekstraligi (19.08 i 21.08) w związku z udziałem 7 zawodników w SGP Challenge (20.08) w Glasgow.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ARGED MALESA OSTROW WLKP - Wiadomości
72
W poniedziałek (8 sierpnia) rozegrano w Grudziądzu 6. rundę Drużynowego Pucharu Ekstraligi 250cc. W zawodach najwięcej punktów wywalczyła drużyna Włókniarza Częstochowa.(...)
0
ZOOleszcz GKM Grudziądz pokonał na swoim torze Arged Malesę Ostrów Wlkp. 47:43. Grudziądzanie będący pewni utrzymania w lidze musieli mocno się napracować, aby ostatecznie pokonać (...)
161
ZOOleszcz GKM Grudziądz pokonał na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
W piątek wieczorem PGE Ekstraliga zainicjuje ostatnią kolejkę fazy zasadniczej, a w niedzielę poznamy ćwierćfinałowe pary play-off. 14. rundę spotkań otworzy mecz w Lesznie, gdzie (...)
102
Arged Malesa Ostrów u 24 na własnym obiekcie pokonała KS Toruń w stosunku 64:26(...)
220
W meczu 13. rundy PGE Ekstraligi goście z Torunia po zaciętym meczu wygrali w Ostrowie z miejscowym ARGED MALESA.(...)
0
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
148
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski spadła już z PGE Ekstraligi i rozpoczęła budowę składu na sezon 2023.(...)
110
W najbliższy piątek w Ostrowie dojdzie do pojedynku w ramach 13 rundy DMP pomiędzy Arged Malesą Ostrów Wlkp. a For Nature Solutions Apator Toruń.(...)
355
W najbliższy piątek w Ostrowie dojdzie do pojedynku w ramach 13 rundy DMP pomiędzy Arged Malesą Ostrów Wlkp. a For Nature Solutions Apator Toruń.(...)
105
W meczu 12. rundy PGE Ekstraligi Włókniarz Częstochowa rozgromił na własnym torze gości z Ostrowa. Głos po meczu ze strony zielona-energia.com WŁÓKNIARZA Częstochowa zabrali trener(...)
338
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 68:22. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
31
Ostatnia kolejka U24 Ekstraligi przyniosła nie tylko wiele emocji, ale również wiele fatalnych wypadków młodych żużlowców.(...)
424
Piątkowe starcie (15.07.2022 godzina 18:00) zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa z Arged Malesa Ostrów Wielkopolski zbliża się wielkimi krokami. Obie ekipy pojadą o zupełnie (...)
29
Grzegorz Walasek wygrał pierwszy swój wyścig w meczu z Fogo Unią Leszno i wydawało się, że wreszcie znalazł to coś na ostrowski tor. Później było już jednak gorzej, a po meczu dośw(...)
75
Podczas niedzielnego spotkania pomiędzy Arged Malesa Ostrów Wlkp. i Fogo Unią Leszno Jaimon Lidsey wywalczył dziewięć punktów. Australijczyk był ważnym punktem drużyny z Leszna i w(...)
105
W niedzielny wieczór Fogo Unia Leszno pokonała drużynę Arged Malesa Ostrów Wlkp. Leszczynianie prowadzili od początku spotkania i nie dali najmniejszych szans ekipie z Ostrowa. Poz(...)
118
Portal www.ostrow24.tv informuję, że pierwsi kibice zamieszani w burdy podczas meczu Arged Malesa Ostrów Wielkopolski - Fogo Unia Leszno zostali ukarani.(...)
0
W Derbach Wielkopolski lepsi okazali się zawodnicy Fogo Unii Leszno wygrywając w Ostrowie w stosunku 33:57. W Ostrowie nie brakowało emocji na torze, jak zarówno poza nim.(...)
157
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 33:57. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com