Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Maciej Janowski w przyszłym sezonie startować będzie na Wyspach Brytyjskich w Sports Insure Premiership.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ARGED MALESA OSTROW WLKP - Wiadomości
0
Stowarzyszenie Charytatywne SMS - „Dajemy Nadzieję jest organizatorem I Memoriału Tomasza Jędrzejaka. 32 ekipy będą walczyły o triumf w dwudniowym turnieju piłki nożnej halowej. Z (...)
0
Wychowanek gorzowskiej Stali, Wiktor Jasiński w przyszłym sezonie zostaje wypożyczony do pierwszoligowego Arged Malesa Ostrów Wielkopolski.(...)
4
71 edycja turnieju o Łańcuch Herbowy miasta Ostrowa Wielkopolskiego padła łupem Jakuba Miśkowiaka, drugie miejsce zajął Jakub Krawczyk a trzecie Bartosz Smektała.(...)
8
Po roku przerwy do Ostrowa Wielkopolskiego wraca Chris Holder. Australijczyk po roku spędzonym w Lesznie drugi raz w karierze będzie zdobywał punkty dla Arged Malesa Ostrów.(...)
0
2 miesiące temu
TŻ Ostrovia poinformowała oficjalnie, że w przyszłym sezonie barwy ich klubu reprezentować będzie Gleb Chugunov.(...)
0
Fatalnie zakończył się rozgrywki 1.Ligi żużlowej dla Tobiasza Musielaka z Agred Malesa Ostrów. Zawodnik po upadku w 6 biegu został odwieziony karetką do szpitala.(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Jeśli Agred Malesa Ostrów nie zdoła zwyciężyć w półfinałowej rywalizacji z Eneea Falubaz Zielona Góra to sobotni mecz na torze przy ulicy Piłsudskiego 64 w Ostrowie Wielkopolskim b(...)
1
W pierwszym meczu półfinałowym 1. Ligi żużlowej Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 42:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotka(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
3
Do fatalnego wypadku doszło w 14 rundzie 1 Ligi Żużlowej w Ostrowie Wielkopolskim. Po tym karambolu w szpitalu znaleźli się Oliver Berntzon, Nicolai Klindt oraz Francis Gusts.(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Na torze w Ostrowie Wielkopolskim rozegrana została 2 runda ćwierćfinałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Z bardzo dużą przewagą nad pozostałymi zespołami wygrała ekipa TŻ (...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
4
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na wyjeździe ROW Rybnik w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na wyjeździe H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
W rozmowie z klubową stroną internetową tzostoriva.pl przewodniczący Rady Nadzorczej TŻ Ostrovia SA, wyjaśnia całą trudną sytuacje, w jakiej znalazł się klub po rezygnacji poprzed(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com