Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Organizatorzy cyklu Tauron SEC ogłosili piątkę szczęśliwców, którzy otrzymali stałe dzikie karty na tegoroczne 4 rundy TAURON Speedway Euro Championship.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ARGED MALESA OSTROW WLKP - Wiadomości
0
Ulewa, która przeszła po 6 biegu spotkania Arged Malesa Ostrów z H.Skrzydlewska Orłem Łódź doprowadziła do jego przerwania i po około godzinie ostatecznego odwołania przez sędziego(...)
0
Po niezwykle zaciętym spotkaniu 4 rundy Metalkas 2. Ekstraligi Arged Malesa Ostrów Wlkp. dzięki podwójnej wygranej w ostatnim biegu pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w(...)
0
Innpro ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 51:39 w meczu 3 rundy Metalkas 2. Ekstraligi. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W meczu 2 rundy Metalkas 2.Ekstraligi Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Energa Wybrzeże Gdańsk w stosunku 57:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Tauron Włókniarz Częstochowa w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W dzisiejszym meczu towarzyskim NovyHotel Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już 20 marca między godziną 9:00 a 13:00 na trybunie głównej Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim, odbędzie się druga edycja Oddaj Krew z TŻ Ostrovią. (...)
0
W sobotę odbyła się oficjalna prezentacja Arged Malesa Ostrów. Na prezentacji obecni byli wszyscy zawodnicy poza Chrisem Holderem, który jest w Australii i szykuję się do startu w (...)
0
TŻ Ostrovia S.A. nie chcąc stracić możliwość na udział w przyszłorocznych rozgrywkach na zapleczu PGE Ekstraligi postanowił wypożyczyć swojego czołowego juniora, Jakuba Krawczyka d(...)
0
Stowarzyszenie Charytatywne SMS - „Dajemy Nadzieję jest organizatorem I Memoriału Tomasza Jędrzejaka. 32 ekipy będą walczyły o triumf w dwudniowym turnieju piłki nożnej halowej. Z (...)
0
Wychowanek gorzowskiej Stali, Wiktor Jasiński w przyszłym sezonie zostaje wypożyczony do pierwszoligowego Arged Malesa Ostrów Wielkopolski.(...)
4
71 edycja turnieju o Łańcuch Herbowy miasta Ostrowa Wielkopolskiego padła łupem Jakuba Miśkowiaka, drugie miejsce zajął Jakub Krawczyk a trzecie Bartosz Smektała.(...)
8
Po roku przerwy do Ostrowa Wielkopolskiego wraca Chris Holder. Australijczyk po roku spędzonym w Lesznie drugi raz w karierze będzie zdobywał punkty dla Arged Malesa Ostrów.(...)
0
8 miesięcy temu
TŻ Ostrovia poinformowała oficjalnie, że w przyszłym sezonie barwy ich klubu reprezentować będzie Gleb Chugunov.(...)
0
Fatalnie zakończył się rozgrywki 1.Ligi żużlowej dla Tobiasza Musielaka z Agred Malesa Ostrów. Zawodnik po upadku w 6 biegu został odwieziony karetką do szpitala.(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Jeśli Agred Malesa Ostrów nie zdoła zwyciężyć w półfinałowej rywalizacji z Eneea Falubaz Zielona Góra to sobotni mecz na torze przy ulicy Piłsudskiego 64 w Ostrowie Wielkopolskim b(...)
1
W pierwszym meczu półfinałowym 1. Ligi żużlowej Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 42:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotka(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com