Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ARGED MALESA OSTROW WLKP - Wiadomości
107
Dopiero dzisiaj Tobiasz Musielak został oficjalnie przedstawiony jako zawodnik Ostrovi Ostrów Wielkopolski. Przy okazji klub z wielkopolski poinformował o przedłużeniu umowy o kole(...)
105
Victor Palovaara dołączył do TŻ Ostrovia Ostrów na sezon 2023.(...)
105
Matias Nielsen i Sebastian Szostak to kolejni żużlowcy, którzy zdecydowali się przedłużyć kontrakty z klubem z Ostrowa Wielkopolskiego. (...)
109
Oliver Berntzon, to pierwszy zawodnik który oficjalnie zostaje w Arged Malesie Ostrów na sezon 2023. Dla Szweda będzie to trzeci sezon z rzędu w barwach drużyny z Ostrowa.(...)
234
Tomasz Gapiński po przez media społecznościowe poinformował, iż po czterech latach pobytu w Ostrowie postanawia odejść z klubu. (...)
1264
Sezon oficjalnie się zakończył, ale w Ostrowie motocykle wciąż warczą. Treningi prowadzone są ze szkółką żużlową. Odbywają się one zarówno na Stadionie Miejskim, minitorze, jak i n(...)
414
Na torze w Ostrowie odbył się dziś egzamin na licencję "Ż" na motocykle o pojemności 250cc oraz 500cc. Egzamin miał się odbyć dzień wcześniej, jednak PZM zdecydował się go przełoży(...)
108
Fogo Unia Leszno, pochwaliła się dziś pierwszym wzmocnieniem na sezon 2023. Jest nim Australijczyk Chris Holder. Starszy z braci Holderów, dołącza do Unii Leszno, po roku spędzonym(...)
175
Tobiasz Musielak wygrał z Cellfast Wilkami Krosno finał eWinner 1. Ligi. Żużlowiec nie pojedzie jednak z tym zespołem w PGE Ekstralidze. – Nasze rozmowy trwały dość długo, ale na k(...)
108
Już 9 Października, zakończy się sezon żużlowy w Ostrowie Wielkopolskim. Zawodnicy powalczą w Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Znamy już dziewięciu uczest(...)
337
– Już wiemy, co chcemy osiągnąć. To mówił trener Mariusz Staszewski, to mówił także prezes Waldemar Górski. Chcemy szybko wrócić do Ekstraligi – mówi Jakub Zborowski, dyrektor zarz(...)
101
Główna Komisja Sportu Żużlowego, wydała nowy komunikat. W tym komunikacie możemy dowiedzieć się o nowym terminie ostatniego finału Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.(...)
101
Znamy pierwszego uczestnika 70. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. W niedzielę, 9 października na Stadionie Miejskim zobaczymy Tobiasza Musielaka. Najstarsz(...)
104
Jutro na torze w Częstochowie, miał odbyć się ostatni z czterech finałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, został on jednak przełożony na inny termin.(...)
101
Trener młodzieży Arged Malesa Ostrów, Kamil Brzozowski podsumował ostatnie tygodnie w swoim klubie opowiadając o zaletach U24 Ekstraligi, sukcesie w nowych rozgrywkach i formacji j(...)
103
Podczas wtorkowego finału U 24 Ekstraligi, poinformowany że warunki kontraktu z Arged Malesą Ostrów na przyszły sezon uzgodnił Matias Nielsen.(...)
149
Arged Malesa Ostrów została pierwszym mistrzem U24 Ekstraligi. Podopieczni Kamila Brzozowskiego. Wygrali rewanżowe spotkanie z Agromix Polcopper Unię Leszno, 57-33 a w dwumeczu 108(...)
145
-Jesteśmy w połowie drogi do upragnionego złota. Chcemy zrealizować swój cel i zwyciężyć w U-24 Ekstralidze. Zapraszam kibiców, by byli z nami 6 września, bo chcemy wszyscy miło za(...)
333
Młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa triumfowali w 1 finale DMPJ rozgrywanym na torze w Ostrowie. Drugie miejsce wywalczyli juniorzy Motoru Lublin, zaś trzecie miejsce przypadło mło(...)
103
Agromix Polcopper Unia Leszno, na własnym obiekcie przegrało pierwszy mecz finałowy z Arged Malesą Ostrów w stosunku 39-51.Za tydzień rewanż w Ostrowie Wielkopolskim.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com