Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Dzisiaj o 18:00
Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relacji d dwóch dzisiejszych spotkań PGE Ekstraligi.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ARGED MALESA TZ OSTROVIA OSTROW WLKP - Wiadomości
27
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedwa(...)
19
Prezes Arged Malesy TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski jest optymistą patrząc na zachowanie różnych podmiotów, którzy tworzą żużel. Radosław Strzelczyk się nie poddaje i walczy o urat(...)
0
Warsztat klubowy I – ligowca Arged Malesy TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski ma nowego pracownika. Został nim były żużlowiec m.in. ostrowskiego klubu Patryk Kociemba. Na początku ma z(...)
69
7 miesięcy temu
Klub z Ostrowa Wielkopolskiego został oficjalnie zaprezentowany. (...)
154
Stelmet Falubaz Zielona Góra powoli przygotowuje się do nowego sezonu. Zawodnicy rozpoczęli cykl przygotowań a klub dogrywa ostatnie szczegóły. Wiemy, że w marcu zespół spod znaku (...)
102
W najbliższych dniach poznamy rozstrzygnięcia turnieju o Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Wielkopolski.(...)
241
Truly.work Stal Gorzów pokonała na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 60:30. Gorzowianie po pierwszym spotkaniu barażowym są bliscy utrzymania się w PGE(...)
0
W niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie miejscowa Truly.work Stal podejmie Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów. Będzie to drugie podejście do rozegrania pierwszego mec(...)
88
Kiedy poznamy ostateczne rozstrzygnięcia?(...)
1
10 miesięcy temu
Jutrzejszy mecz barażowy pomiędzy Truly.work Stal Gorzów a Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. ze względu na niekorzystne prognozy pogody został odwołany.(...)
9
Już w sobotę tj. 21 września o godz. 14.00 na torze przy ulicy Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie dojdzie do turnieju, który jak można stwierdzić podsumuje sezon 2019 na torach Nice 1. Lig(...)
0
PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 49:41. Dzięki tej wygranej zespół PGG ROW-u Rybnik uzyskał awans do PGE Ekstraligi.(...)
103
Już jutro dowiemy się która drużyna wywalczy bezpośredni awans do PGE Ekstraligi! W rewanżowym spotkaniu finałowym Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik zmierzy się z Arged Malesa T(...)
0
W pierwszym meczu finałowym Nice 1. Ligi Żużlowej Arged Malesa TŻ Ostrovia pokonała 2 punktami PGG ROW Rybnik. Po meczu zawodnicy i osoby funkcyjne podsumowały spotkanie a także ok(...)
33
8. września pierwszy mecz finałowej rundy Nice 1. Ligi Żużlowej. W najważniejszym dwumeczu sezonu swoje siły na torze skonfrontują zespoły z Rybnika i Ostrowa Wielkopolskiego. Mari(...)
0
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski awansowała do finału Nice 1. Ligi Żużlowej. Emocje związane z tym meczem rozpoczną się za tydzień, 8 września. Wcześniej jednak, bo 1 w(...)
36
Nadszedł czas na rewanżowe spotkania półfinałowe w Nice 1. Lidze Żużlowej, które odbędą się dzisiaj na torach w Rybniku i Ostrowie.(...)
52
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
410
W pierwszym meczu półfinałowym Nice 1.LŻ Car Gwarant Start Gniezno pokonał na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp. w stosunku 49:40. Prezentujemy Państwu wynik tego(...)
0
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com