Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedway’a decyzję uzależniają od pełnego otwarcia stadionów dla publiczności. W roli beniaminka Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ARKADIUSZ PAWLAK - Wiadomości
0
4 miesiące temu
Na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu odbył się jeden z pierwszych treningów żużlowych w tym roku. Zawodnicy trenowali również w Opolu.(...)
121
Zawodnicy Stainer Unii Kolejarza Rawicz ulegli w pojedynku przed własną publicznością ze Stalą Rzeszów. Mecz zakończył się rezultatem 42:47, liderem miejscowej drużyny był Jaimon L(...)
1
Nie bez konsekwencji zakończyło się dla Arkadiusza Pawlaka rozegrane w dniu dzisiejszym spotkanie pomiędzy RKS Kolejarzem Rawicz a TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski rozegrane w rama(...)
25
We wtorek na torze w Pile rozegrano trzecią rundę Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Zawody zakończyły się po trzech seriach startów, a wyniki zostały zaliczone.(...)
1
Zwycięstwem Arkadiusza Pawlaka z Polonii Piła zakończyła się II runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Na drugim stopniu podium stanął Sebastian Niedźwiedź, na(...)
7
Czy warto ryzykować swoje życie dla kilku chwil adrenaliny ? A może tak naprawdę to chęć poznania nieznanego ?(...)
0
6 lat temu
Pod koniec lat dziewięćdziesiątych pilska Polonia słynęła ze wspaniałych młodzieżowców. Kto nie pamięta takich nazwisk jak Jarosław Hampel, Tomasz Gapiński, czy Robert Miśkowiak. W(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com