Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
LIVE
Sheffield Tigers
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
Organizatorzy cyklu Tauron SEC ogłosili piątkę szczęśliwców, którzy otrzymali stałe dzikie karty na tegoroczne 4 rundy TAURON Speedway Euro Championship.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
AWIZOWANE SKLADY - Wiadomości
10
W najbliższą niedzielę dowiemy się, kto w przyszłym sezonie wystąpi w Nice PLŻ, a kto będzie musiał startować w najniższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Na torze w Gnieźnie dojdzie(...)
10
W niedzielę 4 października rozegrany zostanie pierwszy mecz barażowy, którego stawką będzie pierwsza liga. Do tej rywalizacji przystąpią zespoły z Piły oraz Gniezna. Poznaliśmy już(...)
3
W najbliższą niedzielę czeka nas finał drugoligowych rozgrywek. Poznaliśmy już awizowane składy obu ekip.(...)
61
W najbliższą niedzielę zostanie rozegrany mecz rewanżowy pomiędzy zespołami z Piły i Lublina. Poznaliśmy awizowane składy obu ekip. (...)
2
W najbliższą niedzielę zostaną rozegrane spotkania półfinałowe w ramach rozgrywek PLŻ 2. W Lublinie miejscowy Motor podejmie pilską Polonię. Poznaliśmy awizowane składy na ten poje(...)
0
W najbliższą niedzielę w Pile dojdzie do pojedynku na szczycie drugoligowych rozgrywek. Stawkę będzie pierwsze miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej. Zespoły z Piły oraz Gdańska (...)
0
W najbliższą niedzielę odbędzie się tylko jedno spotkanie rozgrywane w ramach Nice PLŻ. Na stadionie przy Wrzesińskiej 25 miejscowy Start podejmie beniaminka z Ostrowa. Będzie to z(...)
0
Już w najbliższą środę odbędzie się I runda Ligi Juniorów na torze w Częstochowie. Dziś poznaliśmy awizowane składy na te zawody.(...)
0
W niedzielę na torze w Krakowie dojdzie do pojedynku pomiędzy miejscową Speedway Wandą Instal Kraków a Polonią Bydgoszcz. Obie ekipy podały awizowane składy na to spotkanie. (...)
0
Znamy już awizowane składy na inauguracyjne spotkanie PGE Ekstraligi pomiędzy GKM'u Grudziądz z Unią Tarnów.(...)
0
W niedzielę 10 sierpnia Carbon Start Gniezno podejmie na własnym torze drużynę KMŻ - tu Lublin. Znamy już obsadę tej konfrontacji.(...)
0
Już w najbliższą niedziele GKM Grudziądz na własnym obiekcie podejmować będzie KMŻ Lublin. Znamy już awizowane składy obu ekip na to spotkanie.(...)
0
Już w najbliższy poniedziałek na toruńskiej MotoArenie spotkanie 2. kolejki Enea Ekstraligi, w którym miejscowy Unibax podejmie ekipę wrocławskiej Sparty. Do składu "Aniołów", po p(...)
0
Już w najbliższą niedzielę o godzinie 15 rozpoczną się derby Wielkopolski, w ramach pierwszej kolejki Drugiej Polskiej Ligi Żużlowej. drużyna MDM Komputery ŻKS Ostrovia podejmie na(...)
0
Dziś o godzinie 19.00 na torze im. Edwarda Jancarza odbędzie się pierwszy trening punktowany. (...)
0
Dwukrotnie podczas nadchodzącego weekendu spotkają się ze sobą zespoły Fogo Unii Leszno i Unibaxu Toruń(...)
0
W najbliższą niedziele GKM Grudziądz na własnym stadionie podejmować będzie Lokomotiv Daugavpils. Znamy już awizowane składy an to spotkanie.(...)
0
W najbliższą niedziele Lokomotiv Daugavpils na własnym torze podejmować będzie GKM Grudziądz. Znamy już awizowane składy na to spotkanie. (...)
0
Już w najbliższą niedzielę na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu rozegra się ostatnia XVIII runda Enea Ekstraligi pomiędzy zespołami z Wrocławia i Gniezna. Trenerzy obu ekip przeds(...)
0
W najbliższą niedzielę 13. kolejka Enea Ekstraligi. W Bydgoszczy mecz pomiędzy składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz a Fogo Unią Leszno. Pierwszy pojedynek tych drużyn zakończył się wyn(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com