Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
LIVE
Sheffield Tigers
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
Organizatorzy cyklu Tauron SEC ogłosili piątkę szczęśliwców, którzy otrzymali stałe dzikie karty na tegoroczne 4 rundy TAURON Speedway Euro Championship.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
AZOTY TAURON TARNOW - Wiadomości
0
Wielkimi krokami zbliża się moment, kiedy ponownie na torach w całej Polsce usłyszymy warkot żużlowych maszyn przy akompaniamencie ? mam nadzieję ? głośnego dopingu wszystkich spra(...)
0
Milion złotych długu - z takim wynikiem zakończył sezon mistrz Polski Azoty Tauron Tarnów. Długu nie ma jak załatać a już niebawem Komisja Licencyjna będzie przyznawać bądź nie lic(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Ekstraliga. W meczu o złoto Azoty Tauron Tarnów pokonały na własnym torze Stal Gorzów w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zapraszamy Państwa na nasze dzisiejsze relacje na żywo. Rozpoczynamy o godzinie 17:15 spotkaniem o brąz pomiędzy Unibaxem Toruń a Falubazem Zielona Góra. Po zakończeniu tej rywaliz(...)
0
Stal Gorzów wygrała pierwszy finałowy mecz z Azotami Tauronem Tarnów 47:42. W dniu dzisiejszym gorzowianie walczyć będą w Tarnowie w spotkaniu rewanżowym. Pięć punktów to dużo i ma(...)
0
9 punktów i bonus to dorobek w pierwszym meczu finałowym Macieja Janowskiego. Popularny "Magic" mógł zdobyć jeszcze więcej punktów, gdyby nie defekt na starcie w jednym z biegów. J(...)
0
W pierwszym meczu finałowym Enea Ekstraligi Stal Gorzów pokonała Tauron Azoty Tarnów 47:42. Gospodarze mogliby mieć jeszcze większą zaliczkę przed rewanżem, gdyby nie fatalna posta(...)
0
Już za niespełna godzinę w Gorzowie rozpocznie się pierwszy mecz finałowy Enea Ekstraligi. Miejscowa Stal podejmować będzie Azoty Tauron Tarnów. Zapraszamy na relacje na żywo z teg(...)
0
Niestety nie dojdzie do skutku zaplanowany na godzinę 17:30 mecz w Gorzowie pomiędzy miejscową Stala a Tauronem Azoty Tarnów. Nad Gorzowem przed spotkaniem przeszły intensywne opad(...)
0
Już dzisiaj o godzinie 17:30 rozpocznie się walka o złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Stal Gorzów w pierwszym spotkaniu finałowym podejmie Azoty Tauron Tarnów. Zapowiada s(...)
0
13 lat temu
W niedzielę na stadionie imienia Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim dojdzie do pierwszego meczu finałowego Drużynowych Mistrzostw Polski. W tym meczu zmierzą się drużyny Sta(...)
0
Maciej Janowski bardzo słabo rozpoczął dzisiejszy półfinał pomiędzy Unibaxem a Azotami Tarnów. Druga faza spotkania wypadła zdecydowanie lepiej w wykonaniu młodzieżowca Unii Tarnów(...)
0
Marek Cieślak tydzień temu z trudem powstrzymywał łzy przez krzywdzący dla jego zespołu walkower. Dzisiaj nie mógł powstrzymać z kolei łez szczęścia. Jego zespół przegrywał już z U(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Speedway Ekstraliga. W jednym z meczów 20 kolejki Azoty Tauron Tarnów zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Unibax Toruń w stosunku 45:45. Prezentujemy Państ(...)
0
Już niemal oficjalnie można powiedzieć, iż spotkanie w Toruniu pomiędzy Unibaxem a Azotami Tauron Tarnów będzie powtórzone. Wszystko przez błąd sędziego Piotra Lisa, który źle poli(...)
0
Przez fakt, że sędzia źle policzył KSM przed meczem na MotoArenie możliwe jest, że spotkanie Unibaxu Toruń z Azotami Tauron Tarnów zostanie powtórzone! Możliwym terminem na powtórk(...)
0
Po walkowerze dla Unibaxu nie milkną echa. Najnowsze wiadomości mówią o błędzie sędziego, który źle policzył KSM. Arbiter nie policzył średniej Jakuba Jamroga, który zastąpiłby Gre(...)
0
Już w niedzielę na torach w Gorzowie i Toruniu odbędą się rewanżowe mecze półfinałów Enea Ekstraligi. W obu przypadkach wszystko jest jeszcze możliwe, jednak zarówno Stal jak i Uni(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Speedway Ekstraliga. W jednym z meczów 19 kolejki Azoty Tauron Tarnów pokonał(a) na własnym torze Unibax Toruń w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wyni(...)
0
Już w najbliższą niedzielę powrócimy do ligowych zmagań w najwyższej klasie rozgrywkowej. Spotkania zapowiadają się bardzo interesująco. W parach zmierzą się Azoty Tauron Tarnów z (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com