Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Bardzo dobra wiadomość dla Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego. Klub podpisał z dwoma podmiotami umowy na sponsoring tytularny. Do tego rzeszowianie wrócili do tradycyjnej nazwy Stal.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BELLE VUE ACES - Wiadomości
1
Australijczyk Brady Kurtz w sezonie 2020 pojedzie dla Belle Vue i przygotowuje się na całkiem nowe wyzwania po czterech latach w Poole.(...)
1
Dziś ogłoszono, że 30 – letni Duńczyk Peter Kildemand związał się z Piraterną Motalą. Mijający sezon „Pająk” nie może zaliczyć do udanych. W Szwecji przywoził średnio 1,368 pkt na (...)
50
Belle Vue Aces pokonał(a) na wyjeździe Peterborough Panthers w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
33
Belle Vue Aces pokonał(a) na własnym torze Kings Lynn Stars w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Kings Lynn Stars pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wolverhampton Wolves pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Ipswich Wiches pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Swindon Robins pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
41
Belle Vue Aces pokonał(a) na wyjeździe Peterborough Panthers w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
6
W jednym z trzech dzisiejszych meczów angielskiej SGB Premiership Poole Pirates po zaciętej walce niemal do ostatniego biegu, pokonało minimalnie Belle Vue Aces.(...)
54
W jednym z trzech dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership Swindon Robins pokonałona własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 55:35. (...)
0
W poniedziałkowym spotkaniu SGB Premiership ekipa Belle Vue Aces pokonała na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 47:43. Pojedynek był niezwykle emocjonujący i dopiero ostatni (...)
37
Drużyna Belle Vue Aces pokonała na wyjeździe Wolverhampton Wolves w stosunku 38:52. Było to drugie dzisiejsze zwycięstwo ekipy z Manchesteru nad Wilkami. Ponownie najskuteczniejszy(...)
0
W pierwszym poniedziałkowym spotkaniu Premiership drużyna Belle Vue Aces pokonała na własnym torze Wolverhampton Wolves w stosunku 56:34. Drużynę z Manchesteru do zwycięstwa poprow(...)
0
W czwartkowym spotkaniu brytyjskiej Premiership drużyna Belle Vue Aces pokonała na własnym torze King's Lynn Stars 54:36. Liderem gospodarzy był Max Fricke, który zdobył komplet pu(...)
47
W jednym z dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership Belle Vue pokonał na własnym torze Peterborough Panthers 52:38. (...)
173
Srebrni medaliści Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii w swoich kategoriach wiekowych, Steve Worrall i Dan Bewley, zostają w składzie Belle Vue. Aces podali do wiadomości sw(...)
0
Mark Lemon uznaje Maksa Fricke za zawodnika klasy światowej, który wspólnie z Kennethem Bjerre znalazł się w składzie Aces na rok 2019.(...)
0
W pierwszym meczu półfinałowym angielskiej SGB Premiership, Belle Vue Aces na własnym torze ulegli Kings Lynn Stars 41:49.(...)
274
Dzisiaj o godzinie 20:30 rozegrane zostanie drugie spotkanie półfinałowe angielskiej SGB Premiership, w którym Belle Vue Aces na własnym stadionie w Manchesterze podejmować będzie (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com