Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
Najnowsze blogi
24.07 13:18
17.07 23:01
03.07 10:52
27.06 8:42
ZABAWA SEZONOWA 2018
 21.02.2018 18:24
Zabawa Sezonowa
Witam wszystkich :)
Od jakiegoś czasu ponoć była tu "Zabawa Sezonowa", co roku prowadził ją Przemek, tym razem zrobię to ja :)
Na początek pokrótce przypomnę zasady:
1. Tworzymy skład żużlowy zgodnie z regulaminem żużlowym (czterech Polaków, 2 juniorów itd...), który wynosi maksymalnie 46 punktów, punkty to jest średnia meczowa, poniżej będą rozpisani zawodnicy wraz z Ich średnia, opieramy się na Ekstralidze.
2. Nasz skład jedzie bez zmian przez cały sezon żużlowy.
3. Jeśli jakiś zawodnik złapie kontuzje to wchodzi za Niego rezerwowy, którym może być:
1. Obcokrajowiec
2. Polak
3. Junior
Należy też pamiętać, że zawodnik, który wchodzi za kontuzjowanego musi się mieścić w tych 46 punktach, wchodzi zawsze ten z największą srednia, jeśli się do punktów nie mieści to drugi itd...
4. Składy można podawać do rozpoczęcia się pierwszego meczu ligowego w Ekstralidze.
--------------------------------------------------------------------------------------
POLACY:

Bartosz Zmarzlik - 11.94
Rune Holta - 10.43
Jarosław Hampel - 9.44
Krzysztof Buczkowski - 9.21
Piotr Protasiewicz - 9.11
Maciej Janowski - 9.06
Janusz Kołodziej - 8.89
Patryk Dudek - 8.61
Piotr Pawlicki - 8.22
Krzysztof Kasprzak - 7.67
Adrian Miedziński - 7.60
Kacper Gomólski - 7.39
Artur Mroczka - 6.97
Jakub Jamróg - 6.94
Grzegorz Zengota - 6.79
Przemysław Pawlicki - 6.67
Szymon Woźniak - 5.87
Krystian Pieszczek - 5.69
Paweł Przedpełski - 5.13
Grzegorz Walasek - 5.10
Tobiasz Musielak - 5.00
Damian Dróżdż - 3.41
Rafał Szombierski - 2.75
--------------------------------------------------------------------------------------
OBCOKRAJOWCY:

Artiom Łaguta - 11.14
Leon Madsen - 10.36
Tai Woffinden - 9.89
Fredrik Lindgren - 9.85
Brady Kurtz - 9.50
Jason Doyle - 9.35
Emil Sajfutdinow - 9.28
Niels Kristian Iversen - 9.08
Max Fricke - 8.82
Martin Vaculik - 8.76
Jack Holder - 8.75
Kenneth Bjerre - 8.26
Nicki Pedersen - 8.25
Antonio Lindbaeck - 8.07
Matej Zagar - 8.07
Vaclav Milik - 7.60
Michael Jepsen Jensen - 7.50
Chris Holder - 7.43
Martin Smoliński - 6.50
Peter Ljung  - 6.40
Andriej Kudriaszow - 6.34
Wiktor Kułakow - 5.85
Gleb Czugunow - 5.60
Andrzej Lebiediew - 5.18
Peter Kildemand - 4.83
Jacob Thorssell - 4.73
Linus Sundstroem - 4.50
Andreas Lyager - 4.50
Kai Huckenback - 4.00
Mads Hansen - 2.50
Roman Lachbaum - 2.50
--------------------------------------------------------------------------------------
JUNIORZY:

Maksym Drabik - 8.00
Bartosz Smektała - 6.22
Rafał Karczmarz - 4.06
Patryk Rolnicki - 3.54
Dominik Kubera - 3.47
Daniel Kaczmarek - 2.86
Wiktor Trofimow jr - 2.80
Alex Zgardziński - 2.78
Igor Kopeć-Sobczyński - 2.23
Alan Szczotka - 2.20
Patryk Wojdyło - 1.65
Szymon Szladeurbach - 1.94
Sebastian Niedźwiedź - 1.57
Mateusz Tonder - 1.38
Michał Gruchalski - 1.36
Emil Peroń - 1.32
Hubert Czerniawski - 1.21
Kamil Wieczorek - 1.21
Adrian Woźniak - 1.20
Paweł Staniszewski - 1.03
Damian Lotarski - 1.00
Marcin Kościelski - 1.00
Bartosz Świacik - 1.00
Mateusz Świdnicki - 1.00
Dawid Wawrzyniak - 0.67
Kacper Konieczny - 0.66
Mateusz Burzyński - 0.33
--------------------------------------------------------------------------------------

Forte:
1.Maciej Janowski 9.06
2.Tobiasz Musielak 5.00
3.Tai Woffinden 9.89
4.Andriej Lebiedievs 5.18
5.Vaclaw Milik 7.60
6.Maksym Drabik 8.00
7.Hubert Czerniawski 1.21
Rez:
1.Patryk Dudek 8.61
2.Kenneth Bjerre 8.26
3.Igor Kopeć-Sobczyński 2.23
Suma=45.94
----------------------------

Kanclerz:
1.Łaguta 11.14
2.Kubera 3.47
3.Wozniak 5.87
4.Przedpełski 5.13
5.Sajfudinov 9.28
6.Smektała 6.22
7.Karczmarz 4.06
Rez
1.Kolodziej 8.89
2.Lindback 8.07
3.Kopec 2.23
Suma - 45.17
------------------------------

Night:
1.Zmarzlik 11 93
2.Kildemand 4.83
3.Woffinden 9.83
4.Dudek 8.61
5.Ch.Holder 7.43
6.Gruchalski 1.36
7.Czerniawski 1.21
Rez
1.Kołodziej 8.89
2. Matej Zagar 8.07
3. Rafał Karczmarz 4.06
Razem 45.23
-----------------------------

Rataj:
1.Kasprzak 7.67
2.Hampel 9.44
3.Łaguta 11.14
4.Musielak 5.00
5.Protasiewicz 9.11
6.Kaczmarek 2.86
7.Konieczny 0.66
Rez
1.Prz.Pawlicki 8.22
2.Vaculik 8.76
3.Czerniawski 1.21
Suma 45.88
-------------------------------

RavStal:
1. Bartosz Zmarzlik 11,94
2. Hubert Czerniawski 1,21
3. Krzysztof Kasprzak 7,67
4. Janusz Kołodziej 8,89
5. Martin Vaculik 8,76
6. Rafał Karczmarz 4,06
7. Dominik Kubera 3,47
Rez:
1. Vaclav Milik 7,60
2. Piotr Pawlicki 8,22
3. Daniel Kaczmarek 2,86
Suma 46
---------------------------------

Asia:
1.Dudek 8.61
2.Lebiedievs 5.18
3.Drabik 8.00
4.Wozniak 5.87
5.Zmarzlik 11.94
6.Kubera 3.47
7.Kaczmarek 2.86
Rez
1.Iversen 9.08
2.Kasprzak 7.67
3.Czerniawski 1.21
Suma:45.89
----------------------------------

Nenufar:
1.Doyle 9.35
2.Mroczka 6.97
3.Lindback 8.07
4.Prz.Pawlicki 6.67
5.Łaguta 11.14
6.Wieczorek 1.21
7.Kopeć 2.23
Rez:
1.Buczkowski 9.21
2.Iversen 9.08
3.Kaczmarek 2.86
Suma 45.64
--------------------------------

AM99:
1. Piotr Pawlicki - 8.22
2. Peter Kildemand - 4.83
3. Niels Kristian Iversen - 9.08
4. Paweł Przedpełski - 5.13
5. Przemysław Pawlicki - 6.67
6. Maksym Drabik - 8.00
7. Rafał Karczmarz - 4.06
Suma = 45.99
Rez:
1. Szymon Woźniak - 5.87
2. Matej Zagar - 8.07
3. Dominik Kubera - 3.47
---------------------------------

Maverick:
Zmarzlik 11.94
Kasprzak 7,67
Vaculik 8,76
Chris Holder 7,43
Sundstroem 4,50
Karczmarz 4.06
Czerniawski 1,21
*****************
Rez.
Miedziński 7,60
Kildemand 4,83
Kamil Wieczorek 1,21
**********************
Razem: 45.57
--------------------------------

BlaszkaToruń:
1. Janusz Kolodziej 8,89
2. Patryk Dudek 8,61
3. Pawel Przedpelski 5,13
4. Tai Woffinden 9,89
5. Chris Holder 7,43
6. IKS 2,23
7. Dominik Kubera 3,47
=====
45,65
Rezerwa :
Tobiasz Musielak 5,00
Martin Vaculik 8,76
Michal Gruchalski 1,36
----------------------------

Apator 1962:
1. Jason Doyle 9.35
2. Niels Kristian Iversen 9.08
3. Chris Holder 7.43
4. Adrian Miedziński 7.60
5. Paweł Przedpełski 5.13
6. Igor Kopeć Sobczyński 2.23
7. Daniel Kaczmarek 2.86

Razem: 43.68

Rezerwowi:
1. Jack Holder 8.75
2. Szymon Woźniak 5.87
3. Marcin Kościelski 1.00
-----------------------------------

Tom26 Rzeszów:
1. Doyle - 9.35
2. Kildemand - 4.83
3. Vaculik - 8.76
4. Kołodziej - 8.89
5. Dudek - 8.61
6. Karczmarz - 4.06
7. Gruchalski - 1.36

suma: 45.86

Rezerwowi:
Zagar 8.07
Kubera - 3.47
Piotr Pawlicki - 8.22
-----------------------------

Marcinboro:
1.Patryk Dudek
2.Grzegorz Zengota
3.Przemysław Pawlicki
4.Szymon Wozniak
5.Jason Doyle
6.Rafał Karczmarz
7.Dominik Kubera
Suma:44.82
Rezerwowi
1.Emil Sajfudinow
2.Piotr Pawlicki
3.Daniel Kaczmarek
--------------------------

Myszor:
1. Patryk Dudek 8.61
2. Peter Kildemand 4.83
3. Piotr Protasiewicz 9.11
4. Krystian Pieszczek 5.69
5. Matej Zagar 8.07
6. Mateusz Tonder 1.38
7. Maksym Drabik 8.00
Suma: 45.64
Rez
1. Gleb Czugunow 5.60
2. Krzysztof Kasprzak 7.60
3. Hubert Czerniawski 1.21
---------------------------------------

Kubson99
1. Bartosz Zmarzlik 11.94
2. Peter Kildemand 4.83
3. Patryk Dudek 8.61
4. Bartosz Smektała 6.22
5. Martin Vaculik 8.76
6. Rafał Karczmarz 4.06
7. Mateusz Tonder 1.38
Suma: 45.8
Rez:
1. Krzysztof Kasprzak 7.67
2. Matej Zagar 8.07
3. Hubert Czerniawski 1.21
---------------------------------------

Beetle
1. Zmarzlik 11,94
2. Dudek 8,61
3. Kildemand 4,83
4. Zagar 8,07
5. Kasprzak 7,67
6. Karczmarz 4,06
7. Wawrzyniak 0,67
Suma: 45,85
Rez:
1. Sundstroem 4,5
2. Zengota 6,79
3. Konieczny 0,66
-----------------------------

Penhal
1 Dudek 8.61
2 Kołodziej 8.89
3 Emil Sajfudinow 9.28
4 Wożniak 5.87
5 Kildermand 4.83
6 Smektała 6.22
7 Igor Kopeć Sobczyński.2.23
Suma: 45,93
Rez
1 Paweł Przedpełski
2 Jacob Thorssell
3 Mateusz Tonder - 1.38
-------------------------------------

Grunek
1 Zmarzlik 11,94
2 Pieszczek 5,69
3 Saifudinow 9,28
4 Mroczka 6,97
5 Lebiediew 5,18
6 Kopeć-Sobczyński 2,23
7 Karczmarz 4,06
45,35



REZERWA
1 Iversen 9,08
2 Przedpełski 5,13
3 Kaczmarek 2,83
------------------------------

Torstein
1. Kasprzak 7,67
2. Miedziński 7,60
3. Dudek 8,61
4. Zengota 6,79
5. Woźniak 5,87
6. Drabik 8,00
7. Gruchalski 1,36

Razem 45,90

Rez:
8. Holder 7,43
9. Smektała 6,22
10. Musielak 5,00
-----------------------------

Jedi
1. Zmarzlik
2. Czerniawski
3. Kildemand
4. Prz. Pawlicki
5. Dudek
6. Karczmarz
7. Drabik

Razem: 45,32

Rezerwowi:
1. Kasprzak
2. Sundström
3. Kubera
-----------------------

Murek
Bartosz Zmarzlik - 11.94
Jarosław Hampel - 9.44
Leon Madsen - 10.36
Andrzej Lebiediew - 5.18
Przemysław Pawlicki - 6.67
Mateusz Tonder - 1.38
Bartosz Świacik - 1.00
Suma= 45.97
Rez
Patryk Dudek - 8.61
Damian Lotarski - 1.00
Tai Woffinden - 9.89
-------------------------------

Lovuś
1. Tai Woffinden - 9.89
2. Linus Sundstroem - 4.50
3. Szymon Woźniak 5.87
4. Bartosz Zmarzlik - 11.94
5. Peter Kildemand 4.83
6. Bartosz Smektała - 6.22
7. Igor Kopeć-Sobczyński - 2.23
---
Suma: 45.48
---
1. Paweł Przedpełski - 5.13
2. Jason Doyle - 9.35
3. Dominik Kubera - 3.47
--------------------------------------

Leszek SG
1. Bartosz Zmarzlik 11,94
2. Paweł Przedpełski 5,13
3. Martin Vaculik 8,76
4. Szymon Woźniak 5,87
5. Krzysztof Kasprzak 7,67
6. Rafał Karczmarz 4,06
7. Alan Szczotka 2,20

Rez.
1. Krzysztof Buczkowski 9,21
2. MJJ 7,50
3. Hubert Czerniawski 1,21

Suma: 45,63
-----------------------

Pisiak
1.Antonio Lindbaeck - 8.07
2.Krystian Pieszczek - 5.69
3.Krzysztof Buczkowski - 9.21
4.Fredrik Lindgren - 9.85
5.Artiom Łaguta - 11.14
6.Kamil Wieczorek - 1.21
7.Dawid Wawrzyniak - 0.67
======================
suma: 45.84
======================
rez.
1. Max Fricke - 8.82
2.Szymon Woźniak - 5.87
3. Hubert Czerniawski - 1.21
-------------------------------------------

Zajcev
1. J.Hampel - 9,44
2. V.Milik - 7,60
3. F.Lindgren - 9,85
4. P.Przedpełski - 5,13
5. M.Vaculik - 8,76
6. D.Kubera - 3,47
7. M.Gruchalski - 1,36
--------------------------------------------
SUMA: 45,61
--------------------------------------------
Rez:
1. A.Lindbaeck - 8,07
2. T.Musielak - 5,00
3. H.Czerniawski - 1,21
---------------------------------

Mark
1.Dudek
2.Hampel
3.Zagar
4.Kildemand
5.Doyle
6.Gruchalski
7.Karczmarz
Rez
1.Jensen
2.Wozniak
3.Kaczmarek
Suma: 45,72
----------------------

Gohram
1. Woffinden
2. Prz. Pawlicki
3. Dudek
4. Kildemand
5. Doyle
6. Kubera
7. Kaczmarek
R:
1. Lindbaeck
2. Wozniak
3. Karczmarz
Suma: 45,68
----------------------

Geronimo
Janusz Kołodziej - 8.89
Patryk Dudek - 8.61
Tai Woffinden - 9.89
Martin Vaculik - 8.76
Paweł Przedpełski - 5.13
Igor Kopeć-Sobczyński - 2.23
Michał Gruchalski - 1.36
------------------------------------------
Krzysztof Kasprzak - 7.67
Peter Kildemand - 4.83
Kamil Wieczorek - 1.21
Suma= 44,87
-----------------------------------

CT
1. Prz. Pawlicki - 6,67
2. Kildemand - 4,83
3. Drabik - 8,00
4. Woźniak - 5,87
5. Doyle - 9,35
6. Karczmarz - 4,06
7. Smektała - 6,22
KSM = 45

Rezerwowi:
1. Iversen
2. Pieszczek
3. Kubera
--------------------

Cruzado
1.Zmarzlik
2.Kildemand
3.Wozniak
4.Kaczmarek
5.Dudek
6.Drabik
7.Kubera
Rez
1.Jensen
2.Prz.Pawlicki
3.Karczmarz
Suma: 45,58
---------------------

Ibrakadabra43
1. Doyle
2. Kasprzak
3. Dudek
4. Milik
5. Pedersen
6. Kaczmarek
7. Czerniawski
suma 45.55

rezerwowi:
1. Vaculik (może tylko Doyle'a)
2. Adrian Miedziński (może każdego seniora)
3. Kopeć (za Kaczmarka, Czerniawski jest na sztukę)
------------------------

19Grzechu62
P. Przedpełski 5,13
P.Dudek 8,61
Ch. Holder 7,43
J. Holder 8,75
J. Doyle 9,35
D.Kubera 3,47
D. Kaczmarek 2,86
Suma= 45,6
---------------------

Betoniarze
1.Janowski
2.Pieszczek
3.Hampel
4.Madsen
5.Łaguta
6.Smektała
7.Drabik
Rez:
1.Holta
2.Vaculik
3.Kubera
----------------------

Gnojarze
1.Zmarzlik
2.Kildemsnd
3.Woffinden
4.Zagar
5.Dudek
6.Karczmarz
7.Kaczmarek
Rez
1.Kolodziej
2.Iversen
3.Czerniawski
-------------------------------

Stranieri
1.Woffinden
2.Sajfuidnov
3.Doyle
4.Madsen
5.Laguta
6.Lyager
7.Czugunow
Rez
1.Lindback
2.Vaculik
3.Lachbaum
----------------------------

Polacy:
1.Dudek
2.Pi.Pawlicki
3.Janowski
4.Kolodziej
5.Zmarlik
6.Drabik
7.Smektala
Rez
1.Prz.Pawlicki
2.Protasieiwcz
3.Karczmarz
---------------------------------

Tabela generalna:
1. Ibrakadabra 43 - 779
2. Gohram - 778
3. Torstein - 768
4. Cruzado - 765
5. Asia - 755
6. Marcinboro - 748
7. RavStal - 747
8. Jedi - 730
9. Night - 716
10. Beetle - 715
11. CT - 702
12. Blaszka Toruń - 688
13. Penhal - 686
14. AM99 - 685
15. Geronimo - 683
16. Kubson99 - 676
17. Kanclerz - 671
18. Mark - 669
19. Lovuś - 668
20. Leszek SG - 661
# Maverick - 661
22. Tom26 Rzeszów - 658
23. Rataj - 649
24. Nenufar - 645
25. Zajcev - 641
26. Murek - 637
27. 19Grzechu62 - 635
28. Forte - 599
29. Pisiak - 587
30. Apator 1962 - 585
31. Myszor - 568
32. Grunek - 538
--------
1. Polacy - 949
2. Betoniarze - 842
3. Stranieri - 813
4. Gnojarze - 790
-------
Życzę dobrej zabawy :)
Pozdrawiam :)
Marta
AM99
Ostatnio edytowany: 02.09.2018 1:43
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (187)
4 lata temu
W odpowiedzi na komentarz:
Arek, przecie to tu od dawna juz jest podliczone ;P
Zauważyłem. Tylko jakiś czas mnie tu nie było :P
Zuch ;)
  Lubię
  Nie lubię
4 lata temu
W odpowiedzi na komentarz:
A już myślałem, że nie dźwignęłaś tematu :)
8 plac. Nienajgorzej.
Arek, przecie to tu od dawna juz jest podliczone ;P
  Lubię
  Nie lubię
4 lata temu
W odpowiedzi na komentarz:
Tak więc to już koniec, za późno się dowiedzieliśmy kto będzie jechał w PO i nie ma sensu tego ciągnąć dalej, większość by nie zdążyła pewnie składów uzupełnić. Gratki w szczególności dla Ibrakadabry za zwycięstwo, postawienie na Dzika zaprocentowało! ;) Gratki również dla Gohrama, który przegrał zaledwie różnica jednego punktu. Gratulacje dla Torsteina uplasowanie się na najniższej pozycji podium. Brawo dla wszystkich! ;)
Z tych czterech teamów dodatkowych najlepiej wypadł team Polaków ;)
Tabela generalna:
1. Ibrakadabra 43 - 779
2. Gohram - 778
3. Torstein - 768
4. Cruzado - 765
5. Asia - 755
6. Marcinboro - 748
7. RavStal - 747
8. Jedi - 730
9. Night - 716
10. Beetle - 715
11. CT - 702
12. Blaszka Toruń - 688
13. Penhal - 686
14. AM99 - 685
15. Geronimo - 683
16. Kubson99 - 676
17. Kanclerz - 671
18. Mark - 669
19. Lovuś - 668
20. Leszek SG - 661
# Maverick - 661
22. Tom26 Rzeszów - 658
23. Rataj - 649
24. Nenufar - 645
25. Zajcev - 641
26. Murek - 637
27. 19Grzechu62 - 635
28. Forte - 599
29. Pisiak - 587
30. Apator 1962 - 585
31. Myszor - 568
32. Grunek - 538
--------
1. Polacy - 949
2. Betoniarze - 842
3. Stranieri - 813
4. Gnojarze - 790
Pozdro ;)
A już myślałem, że nie dźwignęłaś tematu :)
8 plac. Nienajgorzej.
  Lubię
  Nie lubię
4 lata temu
Tak więc to już koniec, za późno się dowiedzieliśmy kto będzie jechał w PO i nie ma sensu tego ciągnąć dalej, większość by nie zdążyła pewnie składów uzupełnić. Gratki w szczególności dla Ibrakadabry za zwycięstwo, postawienie na Dzika zaprocentowało! ;) Gratki również dla Gohrama, który przegrał zaledwie różnica jednego punktu. Gratulacje dla Torsteina uplasowanie się na najniższej pozycji podium. Brawo dla wszystkich! ;)
Z tych czterech teamów dodatkowych najlepiej wypadł team Polaków ;)
Tabela generalna:
1. Ibrakadabra 43 - 779
2. Gohram - 778
3. Torstein - 768
4. Cruzado - 765
5. Asia - 755
6. Marcinboro - 748
7. RavStal - 747
8. Jedi - 730
9. Night - 716
10. Beetle - 715
11. CT - 702
12. Blaszka Toruń - 688
13. Penhal - 686
14. AM99 - 685
15. Geronimo - 683
16. Kubson99 - 676
17. Kanclerz - 671
18. Mark - 669
19. Lovuś - 668
20. Leszek SG - 661
# Maverick - 661
22. Tom26 Rzeszów - 658
23. Rataj - 649
24. Nenufar - 645
25. Zajcev - 641
26. Murek - 637
27. 19Grzechu62 - 635
28. Forte - 599
29. Pisiak - 587
30. Apator 1962 - 585
31. Myszor - 568
32. Grunek - 538
--------
1. Polacy - 949
2. Betoniarze - 842
3. Stranieri - 813
4. Gnojarze - 790
Pozdro ;)
  Lubię
  Nie lubię
+2
4 lata temu
Wyniki 14. kolejki:
1. Night - 62
2. Asia - 59
3. Blaszka Toruń - 57
# Gohram - 57
5. Kubson99 - 55
6. 19Grzechu62 - 54
# Beetle - 54
# Geronimo - 54
# Murek - 54
10. Cruzado - 53
# Jedi - 53
# Penhal - 53
# Rataj - 53
# Torstein - 53
15. Mark - 51
# RavStal - 51
17. Apator 1962 - 50
# Ibrakadabra43 - 50
19. Nenufar - 48
# Tom26 Rzeszów - 48
21. AM99 - 47
# Lovuś - 47
# Marcinboro - 47
# Maverick - 47
# Myszor - 47
26. Kanclerz - 42
27. CT - 41
28. Pisiak - 39
29. Leszek SG - 37
30. Grunek - 36
31. Forte - 34
# Zajcev - 34
-------
1. Polacy - 77
2. Betoniarze - 64
# Gnojarze - 64
4. Stranieri - 58
  Lubię
  Nie lubię
+1
4 lata temu
Tabela generalna:
1. Ibrakadabra 43 - 729
2. Gohram - 721
3. Torstein - 715
4. Cruzado - 712
5. Marcinboro - 701
6. Asia - 696
# RavStal - 696
8. Jedi - 677
9. Beetle - 661
# CT - 661
11. Night - 654
12. AM99 - 638
13. Penhal - 633
14. Blaszka Toruń - 631
15. Geronimo - 629
# Kanclerz - 629
17. Leszek SG - 624
18. Kubson99 - 621
# Lovuś - 621
20. Mark - 618
21. Maverick - 614
22. Tom26 Rzeszów - 610
23. Zajcev - 607
24. Nenufar - 597
25. Rataj - 596
26. Murek - 583
27. 19Grzechu62 - 581
28. Forte - 565
29. Pisiak - 548
30. Apator 1962 - 535
31. Myszor - 521
32. Grunek - 502
-----------
1. Polacy - 872
2. Betoniarze - 778
3. Stranieri - 755
4. Gnojarze - 726
  Lubię
  Nie lubię
+1
4 lata temu
Wyniki 13. kolejki:
1. Nenufar - 61
2. Ibrakadabra43 - 59
3. Beetle - 55
# Geronimo - 55
5. Tom26 Rzeszów - 53
6. AM99 - 52
# Penhal - 52
8. Jedi - 50
9. Asia - 49
# Kubson99 - 49
11. Gohram - 48
# Grunek - 48
# RavStal - 48
14. Blaszka Toruń - 47
# Torstein - 47
16. Kanclerz - 46
# Night - 46
# Pisiak - 46
19. 19Grzechu62 - 44
# Apator 1962 - 44
# Cruzado - 44
# Leszek SG - 44
# Maverick - 44
24. Mark - 43
25. Myszor - 42
26. Forte - 41
# Murek - 41
28. Lovuś - 40
29. Rataj - 39
30. CT - 38
# Marcinboro - 38
# Zajcev - 38
-----
1. Polacy - 66
2. Stranieri - 61
3. Betoniarze - 57
4. Gnojarze - 49
  Lubię
  Nie lubię
+1
4 lata temu
Tabela generalna:
1. Gohram - 673
2. Ibrakadabra 43 - 670
3. Cruzado - 668
# Torstein - 668
5. Marcinboro - 663
6. RavStal - 648
7. Asia - 647
8. Jedi - 627
9. CT - 623
10. Night - 608
11. Beetle - 606
12. Tom26 Rzeszów - 587
13. AM99 - 586
14. Blaszka Toruń - 584
15. Kanclerz - 583
16. Lovuś - 581
# Penhal - 581
18. Leszek SG - 580
19. Mark - 575
20. Geronimo - 574
21. Kubson99 - 572
22. Maverick - 570
# Zajcev - 569
24. Rataj - 557
25. Murek - 542
26. 19Grzechu62 - 537
27. Nenufar - 536
28. Forte - 524
29. Pisiak - 502
30. Apator 1962 - 491
31. Myszor - 479
32. Grunek - 454
-----------
1. Polacy - 806
2. Betoniarze - 721
3. Stranieri - 694
4. Gnojarze - 677
  Lubię
  Nie lubię
+1
4 lata temu
Wyniki 12. kolejki:
1. Kubson99 - 58
2. Kanclerz - 53
3. Beetle - 52
# CT - 52
# Mark - 52
# Murek - 52
7. Leszek SG - 51
# Maverick - 51
9. Apator 1962 - 50
# Ibrakadabra43 - 50
# Zajcev - 50
12. AM99 - 49
# Rataj - 49
# RavStal - 49
# Tom26 Rzeszów - 49
16. Asia - 48
# Nenufar - 48
18. Gohram - 47
# Jedi - 47
20. 19Grzechu62 - 46
# Geronimo - 46
# Night - 46
# Penhal - 46
24. Lovuś - 45
# Marcinboro - 45
# Pisiak - 45
# Torstein - 45
28. Blaszka Toruń - 43
# Myszor - 43
30. Cruzado - 42
31. Forte - 40
32. Grunek - 35
-------
1. Betoniarze - 70
2. Polacy - 61
3. Stranieri - 58
4. Gnojarze - 55
  Lubię
  Nie lubię
+1
4 lata temu
Tabela generalna:
1. Cruzado - 626
# Gohram - 626
3. Torstein - 623
4. Ibrakadabra 43 - 620
5. Marcinboro - 618
6. Asia - 599
# RavStal - 599
8. Jedi - 580
9. CT - 571
10. Night - 561
11. Beetle - 554
12. Blaszka Toruń - 541
13. Tom26 Rzeszów - 538
14. AM99 - 537
15. Lovuś - 536
16. Penhal - 535
17. Kanclerz - 530
18. Leszek SG - 529
19. Geronimo - 528
20. Mark - 523
21. Maverick - 519
# Zajcev - 519
23. Kubson99 - 514
24 Rataj - 508
25. 19Grzechu62 - 491
26. Murek - 490
27. Nenufar - 489
28. Forte - 484
29. Pisiak - 457
30. Apator 1962 - 441
31. Myszor - 436
32. Grunek - 419
-----
1. Polacy - 745
2. Betoniarze - 651
3. Stranieri - 636
4. Gnojarze - 622
  Lubię
  Nie lubię
+1
© 2002-2022 Zuzelend.com