Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
TYPER LIGOWY - 4 KOLEJKA
 27.04.2019 10:21
4 KOLEJKA
Witam

Zasady typera sa nastepujace:

1.Za trafiony wynik meczu.... 5 pkt.
2.Za trafionego zwyciezce meczu.... 1 pkt.
3.Za nietrafionego zwyciezce meczu.... -3 pkt.
4.Za trafiony remis.... 10 pkt.
5.Za trafienie zawodnika kolejki.... 3 pkt.(najwieksza ilosc punktow bez bonusow w EE)
6.Najlepszy gracz rundy.... 5 pkt
7.Za nie podanie wyniku meczu,przy nie podaniu calej kolejki... najslabsyz wynik uczestnika w kolejce.
8.Za nie podanie pojedynczego wyniku... -3 pkt
9.Za trafienie kewlara kolejki....3 pkt.(tylko seniorzy)(minimum 2 biegi)
10.Mecz x2 wybierny w kolejce i punkty usera sa mnozone razy 2(x3,x4,x1 tak samo) - sami wybieramy mnoznik.
11.ZLOTY STRZAŁ ... 10 pkt - punkty bez bonusow
12.Zawodnik losowy - wyboieramy zawodnika i podajemy ilosc punktow ile zrobi w meczu. Punkty beda dodawane lub odejmowane ( jak w typerze GP). Przyklad: Doyle 11 - Doyle w meczu zrobi 9 wiec user dostaje (-2) jak doyle zdobedzie 11 to user dostaje 11 punktow do wyniku.
13.Za prawidlowe podanie zawodnika kolejki .. 3 pkt
14.Jezeli ktos nie poda wspolczynnikow beda one przyznawane 1,2,3,4 od gory do dolu.

4 kolejka:
MRGARDEN GKM Grudziądz vs Betard Sparta Wrocław
Speed Car Motor Lublin vs Fogo Unia Leszno
Get Well Toruń vs forBET Włókniarz Częstochowa
truly.work Stal Gorzów vs Stelmet Falubaz Zielona Góra
bonus:
Unia Tarnów - Orzeł Łódz
Wybrzeże Gdańsk - Ostrovia Ostrów
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik
Zawodnik kolejki:
Kewlar kolejki:
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 9 punktów
Zawodnik losowy:

--------------------------------------------------------------------------
Klasyfikacja po 3 kolejkach

1.pijack666 62
2.adik81 49
3.Kubson 48
4.Bronek98 47
-- night 47
6.Unista 41
7.ASIA 40
-- Mewho 40
9.tom26reszow 36
10.kierowca pociagu 35
11.JareKSM 33
12.CT 31
13.Grunek 29
-- Thorn_Greg 29
15.beetle 28
16.sepang 27
-- Tymon 27
-- Q-ba 27
19.mir spod wody 25
20.LeszekSG 24
-- CKManiac 24
-- Bomber 24
23.Bery_9 20
24,AM99 18
-- Kamil Tyras 18
26.Forte 17
27.OnlyStart 16
-- Mark 16
-- marcinboro 16
30.BogdaN 15
-- Pyra 15
-- nenufar 15
-- emil89 15
34.PoKredzie.pl 14
35.M51 13
36.CracoVanda 11
-- Penhal 11
38.kanclerz 9
39.Robins 8
-- Speedway Euphoria 8
-- Copper Hero 8
-- kris.koss.pl 8
-- ROW4LIFE 8
44.pointblank 6
-- Jakub81 6
46.ByczyFan 5
-- RavStal 5
48.LukaszUT 4
49.czerwiec74 3
50.pewni na beton 2
-- gul falubaz 2
52.Blaszka 1
53.Apator1962 0
54.cruzado -3
-- Greg Tarnów -3
56.19Grzechu62 -5
57.Dzik -7
-- Spasiony Lampart -7
-- Maverick -7
60.Kibic z jaskołczgeo gniazda -11
61.Myszor -12
62.JacaZG -15
-- Paweł88 -15
63.FanThomas -17
64.KujawiaQ -18
65.WoffyFan -22
-- Oleg -22
-- loki841 -22
night
Ostatnio edytowany: 06.05.2019 20:07
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (66)
2 lata temu
KLASYFIKACJA GENERALNA PO 4 KOLEJKACH

1.adik81 43
2.beetle 38
3.pijack666 37
4.CKmaniac 36
5.Bronek98 34
6.night 33
7.kierowca pociagu 31
8.Kubson 30
-- tom26rzeszow 30
-- Unista 30
11.CT 29
12.JareKSM 28
-- mir spod wody 28
14.ASIA 27
15.Robins 26
-- emil89 26
17.sepang 23
18.Bomber 20
-- Mewho 20
20.Kamil Tyras 18
-- ByczyFan 18
22.kris.kos.pl 14
-- kanclerz 14
24.Mark 13
-- BogdaN 13
26.Speedway Euphoria 10
27.Grunek 9
-- Q-ba 9
29.PoKredzie.pl 8
30.Nenufar 7
-- OnlyStart 7
32.LeszekSG 6
-- 19Grzechu62 6
34.czerwiec74 5
35.Thorn_Greg 3
36.Tymon 0
37.Copper Hero -1
38.CracoVanda -2
-- M-51 -2
40.pointblank -6
41.Penhal -7
-- ROW4LIFE -7
43.gul falubaz -10
44.Dzik -12
-- marcinboro -12
46.LukaszUT -13
47.Bery_9 -14
48.Jakub81 -16
-- AM99 -16
-- Oleg -16
51.RavStal -17
-- BlaszkaTorun -17
-- forte -17
54.Pyra -19
55.woffyfan -20
-- Spasiony lampart -20
57.cruzado -21
-- Greg Tarnow -21
59.pewni na beton -22
-- APATOR1962 -22
-- pawel88 -22
62.FanThomas -24
63.kibic z jaskolczego gniazda -25
64.Maverick -28
65.KujawiaQ -29
66.loki841 -37
67.Myszor -46
68.Jaca ZG -49
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
Wyniki 4 kolejki

1.Robins 18
2.ByczyFan 13
3.CKManiac 12
4.Emil89 11
-- 19Grzechu62 11
6.beetle 10
7.Oleg 6
-- kris.kos.pl 6
9.kanclerz 5
10.mir spod wody 3
11.Speedway Euphoria 2
-- woffyfan 2
-- czerwiec74 2
14.Kamil Tyras 0
15.CT -2
-- BogdaN -2
17.Mark -3
18.sepang -4
-- kierowca pociagu -4
-- Bomber -4
21.JareKSM -5
-- Dzik -5
23.PoKredzie.pl -6
-- adik81 -6
-- tom26rzeszow -6
26.FanThomas -7
-- pawel88 -7
28.nenufar -8
29.Cooper Hero -9
-- OnlyStart -9
-- CracoVanda -9
32.KujawiaQ -11
-- Unista -11
34.gul falubaz -12
-- pointblank -12
36.Spasiony Lampart -13
-- ASIA -13
-- Bronek98 -13
38.night -14
-- kibic z jaskolczego gniazda -14
40.loki831 -15
-- M51 -15
-- ROW4LIFE -15
43.LukaszUT -17
44.Q-ba -18
-- LeszekSG -18
-- GragTarnów -18
-- Penhal -18
-- Blaszka Toruń -18
-- Kubson -18
-- cruzado -18
51.Mewho -20
-- Grunek -20
53.Maverick -21
54.APATOR1962 -22
-- RavStal -22
-- Jakub81 -22
57.pewni na beton -24
58.pijack666 -25
59.Thorn_Greg -26
60.Tymon -27
61.marcinboro -28
62.Pyra -34
-- AM99 -34
-- Jaca ZG -34
-- Myszor -34
-- Bery_8 -34
-- forte -34
  Lubię
  Nie lubię
+1
2 lata temu
kolejka:
MRGARDEN GKM Grudziądz vs Betard Sparta Wrocław 48:42 x2
Speed Car Motor Lublin vs Fogo Unia Leszno 46:44 x1
Get Well Toruń vs forBET Włókniarz Częstochowa 53:37 x4
truly.work Stal Gorzów vs Stelmet Falubaz Zielona Góra 47:43 x3
bonus:
Unia Tarnów - Orzeł Łódz 47:43
Wybrzeże Gdańsk - Ostrovia Ostrów 46:44
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik 48:42
Zawodnik kolejki: Iversen
Kewlar kolejki: Przedpełski
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 9 punktów Jack Holder
Zawodnik losowy: Doyle 13
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
19Grzechu62 typy powdane na WA

MRGARDEN GKM Grudziądz vs Betard Sparta Wrocław49-41 x3
Speed Car Motor Lublin vs Fogo Unia Leszno 47-43 x1
Get Well Toruń vs forBET Włókniarz Częstochowa49-41 x4
truly.work Stal Gorzów vs Stelmet Falubaz Zielona Góra 41-49 x4
bonus:
Unia Tarnów - Orzeł Łódz 47-43
Wybrzeże Gdańsk - Ostrovia Ostrów47-43
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik51-39
Zawodnik kolejki:Łaguta
Kewlar kolejki:Milik
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 9 punktów Miedziński
Zawodnik losowy:Doyle 14
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
MRGARDEN GKM Grudziądz vs Betard Sparta Wrocław 48:42 x4
Speed Car Motor Lublin vs Fogo Unia Leszno 46:44 x1
Get Well Toruń vs forBET Włókniarz Częstochowa 43:47 x3
truly.work Stal Gorzów vs Stelmet Falubaz Zielona Góra 49:41 x2
bonus:
Unia Tarnów - Orzeł Łódź 50:40
Wybrzeże Gdańsk - Ostrovia Ostrów 48:42
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik 46:44
Zawodnik kolejki: Tai Woffinden
Kewlar kolejki: Norbert Kościuch
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 9 punktów: Adrian Miedziński
Zawodnik losowy: Madsen 14
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
4 kolejka:
MRGARDEN GKM Grudziądz vs Betard Sparta Wrocław 48:42 x4
Speed Car Motor Lublin vs Fogo Unia Leszno 46:44 x3
Get Well Toruń vs forBET Włókniarz Częstochowa 47:43 x2
truly.work Stal Gorzów vs Stelmet Falubaz Zielona Góra 45:45 x1
bonus:
Unia Tarnów - Orzeł Łódz 47:43
Wybrzeże Gdańsk - Ostrovia Ostrów 48:42
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik 53:37
Zawodnik kolejki: woffinden
Kewlar kolejki: Jamrog
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 9 punktów Thomsen
Zawodnik losowy: Dudek 10
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
Witam wszystkich.
GKM- Sparta 44:46 x1
Lublin-Leszno 46:44 x4
Toruń-Częstochowa 44:46 x3
Gorzów-ZG 46:44 x2
Tarnów-Łódź 49-41
Gdańsk-Ostrów 47:43
Dauga-Rybnik 48:42
ZK-Tajski
KK-Pająk
ZS- (9) Kasprzak
ZL -Zmarzlik - 14pkt.
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
MRGARDEN GKM Grudziądz vs Betard Sparta Wrocław 47-43 x3
Speed Car Motor Lublin vs Fogo Unia Leszno 42-48 x4
Get Well Toruń vs forBET Włókniarz Częstochowa 47-43 x2
truly.work Stal Gorzów vs Stelmet Falubaz Zielona Góra 47-43 x1
bonus:
Unia Tarnów - Orzeł Łódz 50-40
Wybrzeże Gdańsk - Ostrovia Ostrów 47-43
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik 48-42
Zawodnik kolejki: Woffinden
Kewlar kolejki: Jamróg
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 9 pkt: Buczkowski
Zawodnik losowy: Zmarzlik 14 pkt
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
MRGARDEN GKM Grudziądz vs Betard Sparta Wrocław 49-41 x2
Speed Car Motor Lublin vs Fogo Unia Leszno 47-43 x4
Get Well Toruń vs forBET Włókniarz Częstochowa 45-45 x3
truly.work Stal Gorzów vs Stelmet Falubaz Zielona Góra 43-47 x1
bonus:
Unia Tarnów - Orzeł Łódz 48-42
Wybrzeże Gdańsk - Ostrovia Ostrów 46-44
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik 49-41
Zawodnik kolejki:Zmarzlik
Kewlar kolejki:Kildemnd
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 9 pkt C. Holder
Zawodnik losowy: A. Łaguta 12pk
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
4 kolejka:
MRGARDEN GKM Grudziądz vs Betard Sparta Wrocław 50-40 x4
Speed Car Motor Lublin vs Fogo Unia Leszno 46:44 x2
Get Well Toruń vs forBET Włókniarz Częstochowa 47:43 x1
truly.work Stal Gorzów vs Stelmet Falubaz Zielona Góra 47:43 x3
bonus:
Unia Tarnów - Orzeł Łódz 48:42
Wybrzeże Gdańsk - Ostrovia Ostrów 48:42
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik 52:38
Zawodnik kolejki: Woffinden
Kewlar kolejki: Jamrog
ZŁOTY STRZAŁ: Woźniak
Zawodnik losowy: Woffinden 16 pkt
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com