Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
FANTASY POLISH LEAGUE
 15.11.2019 9:53
FPL
Witam

Zaczynamy kolejna zabawe na zimowe wieczory, zwiazana z żużlem.
Będzie to Speedway League.
Na czym bedzie polegala zabawa to pewnie kazdy wie, czyli prowadzenie swojej druzyny jako manager.
Tutaj wybieramy sobie dowolna druzyne klubowa i stajemy sie managerem tej druzyny.

1.Każdy managera gra 1 druzyna.
2.Managerowie składy biegów podaja sedziemu głownegu na priv.
3.Jedziemy wg tabeli biegowej z polskiej ligi i wg zestawu 1 lub 2
4.Bieg juniorski to bieg 2 w meczu
5.Zasady i regulamin jak w polskiej lidze zuzlowej.
6.Sedziowie podaja wynik biegu i sedzia głowny wyciaga srednia z tych typow.
7.Mozna skorzystac z jokera przy roznicy 10 pkt , ale tylko do 13 biegu.
8.Wynik meczy powyzej 50-40 jest liczony jako +3 i -1.
9.Po meczu losowany jest zawodnicy (2) , ktorzy nie wystapia w kolejny meczu, w ich miejsce wchodza rezerwowi.
10.Losowanie numerka:
-- druzyna ekstraligi 2 zawodnikow
-- druzyna 1 ligi 1 zawodnik
-- druzyna 2 ligi wszyscy jada
11.W każdej druzynie musi być przynajmniej 2 krajowych zawodnik(senior lub junior)
12.Jezeli z meczu wylosowany zostanie lider druzyny w kolejnym stosowana bedzie z/z
13.Nowa tabela biegowa. Na zdjeciu nizej 1 zestaw startowy. Drugi to tylko zamiana pol.


Gra polegałaby na rozegraniu meczu zużlowego majac sklad ligowy.
Przykład:
Leszno:
1.Pedersen
2.Zengota
3.Sajfudinov
4.Pawlicki
5.Kildemand
6.Kaczmarek
7.Kubera

Gorzów:
9.Iversen
10.Jensen
11.Zagar
12.Pawlicki
13.Kasprzak
14.Zmarzlik
15.Cyfer

Mecz składałby sie normlanie jak mowi regulamin z 15 wyscigów.
Bieg juniorski to bieg 2 wg programu.
2 biegi nominowane.

Roznica polegalaby na tym, ze mamy pusty program. Podajecie mi na skrzynke odbiorcza 2 nazwiska do biegu.
Przeciwnicy nie wiedza jak podali i ja podaje na forum ktpo jedzie w 1 biegu 2 3 4 5 itd....
My jako uzytkownicy podajemy jak zakonczylby sie ten bieg naszym zdaniem. Wyciagam srednia z naszych typow i mamy wynik biegu.
Oczywscie podajemy wg regulaminu ilsc startow zawodnikow.
senior - 4 biegi
junior 3 biegi
np.
Jezeli wykorzystamy Iversena w 1 3 5 6 biegu juz do konca czyli do nominownaych nie mozemy skorzystac z niego.Chyba ze bylby mozliwosc taktycznej

-------------------------------------------------------------
UCZESTNICY ZABAWY

UNIA LESZNO - LAIK
WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Rav Stal
SPARTA WROCLAW - Forte
FALUBAZ ZIELONA GORA
GKM GRUDZIADZ - Paweł88
MOTOR LUBLIN
STAL GORZOW - LeszekSG
ROW RYBNIK - kanclerz
APATOR TORUN
WYBRZEZE GDANSK - Grunek
START GNIEZNO
OSTROVIA OSTROW - Bartie998
LOKOMOTIV DAUGAVPILS
ORZEL LODZ
POLONIA BYDGOSZCZ - Michał Lewandowski
UNIA TARNOW
KOLEJARZ OPOLE - Spasiony lampart
RTZ RZESZOW - Szczepi
WILKI KROSNO - Krosno Speedway Fan
PSZ POZNAN - Maverick
-------------------------------------------



RTŻ RZESZÓW:
1.Adam Ellis
2.Kenneth Hansen
3.Patryk Rolnicki
4.Patrick Hansen
5.Ilia Czałow
6.Mateusz Majcher
7.
rez
8.Edward Mazur
9.Karol Baran
10.
11.Patryk Zieliński
12.Konrad Miłkoś
13.
Stadion:

Miasto:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



STAL GORZÓW:
1.Niels K.Iversen
2.Andres Thomsen
3.Szymon Wozniak
4.Krzysztof Kasprzak
5.Bartosz Zmarzlik
6.Rafał Karczmarz
7.Mateusz Bartkowiak
rez
8.Erik Riss
9.Filip Hjemland
10.
11.Kamil Nowacki
12.Alan Szczotka
13.Wiktor Jasiński

Stadion:

Miasto:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ORZEŁ ŁÓDZ:
1.Hans Andersen
2.Aleksandr Loktajew
3.Norbert Kościuch
4.Daniel Jeleniewski
5.Rohan Tungate
6.Piotr Pióro
7.Ben Ernst
rez
8.Marcin Nowak
9.Mirosław Jabłoński
10.Władimir Borodulin
11.Aleksander Grygolec
12.
13.

Stadion:

Miasto:

-----------------------------------------------------------------------------------------------



WŁOKNIARZ CZĘSTOCHOWA:
1.Leon Madsen
2.Paweł Przedpełski
3.Rune Holta
4.Fredrik Lindgren
5.Jason Doyle
6.Jakub Miskowiak
7.Luke Becker
rez
8.
9.
10.
11.Bartłomiej Kowalski
12.Adrian Białk
13.Mateusz Swidnicki

Stadion:

Miasto:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------


WYBRZEZE GDAŃSK:
1.Peter Kildemand
2.Kacper Gomólski
3.Krystian Pieszczek
4.Rasmus Jensen
5.Mikkel Bech
6.Karol Żupiński
7.Aleksandr Kajbuszew
rez
8.Jacob Thorsell
9.Robert Chmiel
10.
11.Piotr Gripszyński
12.
13.

Stadion:

Miasto:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


GKM GRUDZIADZ:
1.Nicki Pedersen
2.Przemysław Pawlicki
3.Kenneth Bjerre
4.Krzysztof Buczkowski
5.Artiom Łaguta
6.Marcin Turowski
7.Kacper Łobodziński
rez
8.Roman Lachbaum
9.
10.
11.Damian Lotarski
12.Denis Zieliński
13.

Stadion:

Miasto:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

POLONIA BYDGOSZCZ
1.David Bellego
2.Dimitrij Berge
3.Kai Huckenbeck
4.Josh Grajczonek
5.Andreas Lyager
6.Brayden McGuinness
7.Tomasz Orwat
rez
8.Kamil Brzozowski
9.Matic Ivacic
10.
11.Nikodem Bartoch
12.Wiktor Przyjemski
13.

Stadion:

Miasto:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------


APATOR TORUŃ
1.Chris Holder
2.Tobiasz Musielak
3.Adrian Miedziński
4.Jack Holder
5.Wiktor Kułakow
6.Igor Kopec-Sobczyński
7.Petr Chlupac
rez
8.Ryan Douglas
9.Matias Nielsen
10.
11.Kamil Kielbasa
12.
13.

Stadion:

Miasto:

--------------------------------------------------------------------------------------------------


MOTOR LUBLIN:
1.Grigorij Łaguta
2.Paweł Miesiąc
3.Jakub Jamróg
4.Matej Zagar
5.Mikkel Michelsen
6.Wiktor Lampart
7.Wiktor Trofimow
rez
8.Oscar Bober
9.Grzegorz Zengota
10.Dawid Lampart
11.
12.
13.

Stadion:

Miasto:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


KOLEJARZ OPOLE::
1.Bjarne Pedersen
2.Oscar Polis
3.Artur Czaja
4.Denis Gizatulin
5.Tero Aarnio
6.Mads Hansen
7.Jonas Siefert-Salk
rez
8.Rene Bach
9.Hubert Łegowik
10.
11.Jarosław Krzywosz
12.
13.

Stadion:

Miasto:

--------------------


UNIA LESZNO
1.Emil Sajfudinov
2.Bartosz Smektała
3.Jarosław Hampel
4.Janusz Kołodziej
5.Piotr Pawlicki
6.Dominik Kubera
7.Szymon Szaluderbach
rez
8.Brady Kurtz
9.Damian Baliński
10.
11.Kacper Pludra
12.Krzysztof Sadurski
13.Hubert Scibak

Stadion:

Miasto:

----------------------------------------


SPARTA WROCLAW
1.Tai Woffinden
2.Gleb Czugunow
3.Maksym Drabik
4.Max Fricke
5.Maciej Janowski
6.Daniel Bewley
7.Przemysław Liszka
rez
8.
9.
10.
11.Patryk Wojdyło
12.Mateusz Panicz
13.

Stadion:

Miasto:

---------------------


FALUBAZ ZIELONA GORA:
1.Martin Vaculik
2.Antonio Lindback
3.Michel J.Jensen
4.Piotr Protasiewicz
5.Patryk Dudek
6.Jan Kvech
7.Norbert Krakowiak
rez
8.Jonas Jeppesen
9.Sebastian Niedzwiedz
10.
11.Mateusz Tonder
12.Damian Pawliczak
13.Jakub Osyczka

Stadion:

Miasto:

-----------------------------

ROW RYBNIK
1.Greg Hancock
2.Vaclav Milik
3.Troy Batchelor
4.Adriej Lebiediev
5.Kacper Woryna
6.Mateusz Tudziez
7.Przemysław Giera
rez
8.Robert Lambert
9.Siergiej Łogaczow
10.Mateusz Szczepaniak
11.Dominik Tyman
12.
13.

Stadion:

Miasto:

-------------------

START GNIEZNO
1.Timo Lahti
2.Oscar Fajfer
3.Jurica Pavlic
4.Oliver Berntzon
5.Adrian Gała
6.Nick Agertoft
7.Damian Stalkowski
rez
8.Fredrik Jakobsen
9.
10.
11.Marcel Studziński
12.
13.

Stadion

Miasto:

---------------------

UNIA TARNOW
1.Artur Mroczka
2.Michał Gruchalski
3.Daniel Kaczmarek
4.Kim Nilsson
5.Peter Ljung
6.Mateusz Cierniak
7.Przemysław Konieczny
rez
8.Ernest Koza
9.
10.
11.Dawid Rempała
12.,
13.

Stadion:

Miasto:

--------------------------------------


OSTROVIA OSTRÓW
1.Grzegorz Walasek
2.Sam Masters
3.Tomasz Gapiński
4.Rafał Okoniewski
5.Nikolai Klindt
6.Sebastian Szostak
7.Mark Karion
rez
8.Adrian Cyfer
9.
10.
11.Kacper Grzelak
12.Jakub Krawczyk
13.Jakub Poczta

Stadion:

Miasto:

------------------------


PSZ POZNAN:
1.Nick Morris
2.Zbigniew Suchecki
3.Robert Miskowiak
4.Nicklas Porsing
5.Kevin Wolbert
6.Marcus Birkemose
7.
rez
8.Jason Jorgensen
9.Marcel Kajzer
10.Lars Skupień
11.
12.
13.

Stadion:

Miasto:

-----------------------


WILKI KROSNO
1.Wadim Tarasienko
2.Damian Dróżdz
3.Marcin Jędrzejewski
4.Eduard Krcmar
5.Andriej Karpov
6.Jewgienij Sajdulin
7.Witalij Kotlar
rez
8.Nick Skorja
9.Josh Pickering
10.Mathias Thoernblom
11.David Pacalaj
12.Kacper Przybylski
13.

Stadion:

Miasto:

-----------------


LOKOMOTIV DAUGAVPILS:
1.Linus Sundstrem
2.Jewgiejij Kostygow
3.Pontus Aspgren
4.Kjastas Puodżuks
5.Andriej Kudriaszow
6.Arsłan Fajzulin
7.Oleg Michaiłow
rez
8.
9.
10.
11.Marko Lewiszyn
12.Davis Kurmis
13.Artiom Trofimow

Stadion

Miasto

-------------------------------------

Lp Nazwa drużyny Mecze Punkty Bilans
1 Unia Leszno - - -
2 Sparta Wrocław - - -
3 Włokniarz Częstochowa - - -
4 Falubaz Zielona Góra - - -
5 GKM Grudziądz - - -
6 Apator Toruń - - -
7 Motor Lublin - - -
8 Polonia Bydgoszcz - - -
9 Stal Gorzów - - -
10 Iskra Ostrów - - --
11 ROW Rybnik - - -
12 Stal Rzeszów - - --
13 Orzeł Łódz - - -
14 Unia Tarnów - - -
15 Start Gniezno - - --
16 Wybrzeże Gdańsk - - -
17 PSŻ Poznań - - --
18 Kolejarz Opole - - -
19 Wilki Krosno - - -
20 Lokomotiv Daugavpils - - -


---------------------
WOLNI ZAWODNICY

SENIORZY
Theo Pijper
Jye Etheridge
James Sarjeant
Nikolaj Busk Jakobsen
Nathan Graeaves
Simon Lambert
Kyle Howarth
Michael Palm-Toft
Josh Auty
Steve Worrall
Ulrich Ostergaard
James Shanes
Zach Wajtknecht
Facundo Albin
Daniel Davidsson
Linus Ekloef
Josh Bates
Adrian Gheorghe
Victor Palovaara
Lasse Bjerre
Josef Franc
Lewis Kerr
Ben Barker
Max Dilger
Władimir Bogma
Valentin Grobauer
Marat Gatiatow
Tobias Busch
René Deddens
Kye Thompson
Hynek Stichauer
Mason Campton
Todd Kurtz
Kevin Doolan
Daniel Gappmaier
Justin Sedgmen
Iwan Bolszakow
Jordan Stewart
Connor Mountain
Max Clegg
Zaine Kennedy
Ludvig Lindgren
Dominik Moeser
Kyle Newmann
Ty Proctor
Ricky Wells
Michael Heartel
Jason Jorgensen
Jonas Davidsson
Aaron Summers
Zane Keleher
Joel Andersson
Ondrej Smetana
Andreas Westlund
Zdeněk Holub
Matej Kus
Max Ruml
Michał Szczepaniak
Klaus Vissing
Patrik Mikel

------------------------
JUNIORZY
Kamil Pytlewski
Jan Mihalik
Jedd List
Oleg Korowko
Jan Klima
Kenyan Rew
Jordan Palin
Noel Walqvist
Jane Mustonen
Nikita Zubariew
Siemion Zujew
Gaetan Stella
Eric Bjoreling
Filip Nizgorski
Rudolfs Sprogis
Daniel Šilhán
Daniił Kołodinski
Andriej Rozaliuk
Elvis Avgucevics
David Pacalaj
Richard Geyer
Ernest Matjuszonoks
night
Ostatnio edytowany: 19.11.2019 20:17
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym blogiem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com