Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
TYPER LIGOWY.. 7
 14.09.2020 9:25
TL
Witam

Zasady typera sa nastepujace:

1.Za trafiony wynik meczu.... 5 pkt.
2.Za trafionego zwyciezce meczu.... 1 pkt.
3.Za nietrafionego zwyciezce meczu.... -3 pkt.
4.Za trafiony remis.... 10 pkt.
5.Za trafienie zawodnika kolejki.... 3 pkt.(najwieksza ilosc punktow bez bonusow w EE)
6.Najlepszy gracz rundy.... 5 pkt
7.Za nie podanie wyniku meczu,przy nie podaniu calej kolejki... najslabsyz wynik uczestnika w kolejce.
8.Za nie podanie pojedynczego wyniku... -3 pkt
9.Za trafienie kewlara kolejki....3 pkt.(tylko seniorzy)(minimum 2 biegi)
10.Mecz x2 wybierny w kolejce i punkty usera sa mnozone razy 2(x3,x4,x1 tak samo) - sami wybieramy mnoznik.
11.ZLOTY STRZAŁ ... 10 pkt - punkty bez bonusow
12.Zawodnik losowy - wyboieramy zawodnika i podajemy ilosc punktow ile zrobi w meczu. Punkty beda dodawane lub odejmowane ( jak w typerze GP). Przyklad: Doyle 11 - Doyle w meczu zrobi 9 wiec user dostaje (-2) jak doyle zdobedzie 11 to user dostaje 11 punktow do wyniku.
13.Za prawidlowe podanie zawodnika kolejki .. 3 pkt
14.Jezeli ktos nie poda wspolczynnikow beda one przyznawane 1,2,3,4 od gory do dolu.
---------------

Faza Play-Off
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno
Sparta Wrocław - Stal Gorzów
bonus:
Orzeł Łódź - Apator Toruń
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiv Daugavpils - Arged Ostrów Wlkp.
Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów
Stal Rzeszów - Wilki Krosno
Zawodnik kolejki:
Kewlar kolejki:
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 13 punktow
Zawodnik losowy:
----------------------------------------

Klsyfikacja generelna po 6 rundach

1.tom24rzeszów 24
2.night 22
3.Maverick 14
4.RavStal 8
5.Czarny -2
6.Kylolbn -11
7.Forte -12
8.kierowca pociagu -15
9.ROW4LIFE -17
10.Kubson -19
11.LeszekSG -24
12.ASIA -27
13.emii -30
14.Kamil212121 -33
-- Grunek -33
16.Michał Łopaciński -36
17.Anita Hammer Throw -43
18.ŁukaszUT -47
19.Bartie998 -52
20.Penhal -73
-- spasiony lampart -73
22.Twardzi jak Stal -74
23.loki841 -82
-- CT -82
25.Cooper Hero -84
26.Jakub81 -85
27.Mysia wieża -87
28.kanclerz -88
29.Skofild 2 -109
30.Myszor -110
31.M51 -113
night
Ostatnio edytowany: 20.09.2020 10:03
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (25)
4 tygodnie temu
Klasyfikacja generalna

1.night 44
2.tom 26 rzeszów 16
3.Czarny -3
4.Maverick -5
5.Rav Stal -7
6.Kylolbn -12
7.kierowca pociagu -13
8.AnitaHammer Throw -14
9.Forte -18
10.ROW4LIFE -26
11.ASIA -32
12.emii -38
13.Kubson -39
14.LeszekSG -42
15.Kamil2121 -49
16.Grunek -53
17.Michał Łopaciński -56
18.LukaszUT =67
19.Bartie886 -72
20.Penhal -78
21.loki841 -83
22.Mysia Wieza -86
23.Jakub81 -89
24.spasiony lampart -93
25.Twardzi jak stal -94
-- kanclerz -94
27.CT -96
28.Cooper Hero -104
29.M51 -121
30.Skofield 2 -129
31.Myszor -130
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
Wyniki 7 rundy

1.Anita Hammer Throw 29
2.night 22
3.kierowca pociagu 2
4.Mysia Wieża 1
5.Kylolbn -1
-- Czarny -1
-- loki841 -1
8.Jakub81 -4
9.ASIA -5
-- Penhal -5
11.kanclerz -6
-- Forte -6
13.emii -8
-- tom26 rzeszów -8
15.ROW4LIFE -9
-- M51 -9
17.CT -14
18.RavStal -15
19.Kamil2121 -16
20.LeszekSG -18
21.Maverick -19
22.Skofild 2 -20
-- Kubson -20
-- Grunek -20
-- Michał Łopaciński -20
-- ŁukaszUT -20
-- Bartie998 -20
-- CopperHero -20
-- Myszor -20
-- Twardzi jak stal -20
-- Myszor -20
-- spasiony lampart -20
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
Ja cos osttanio nie nadążam
Tylko 2 mecze

Falubaz-Unia 48-42x3
Sparta-Stal 45-45 x 4

Zawodnik kolejki Zmarzlik
Kevlar kolejki: Kołodziej
Złoty strzał: Thomsen
Zawodnik losowy: Janowski 10


  Lubię
  Nie lubię
miesiąc temu
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno 51:39 x4
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 48:42 x3
bonus:
Orzeł Łódź - Apator Toruń 43:47
Lokomotiv Daugavpils - Arged Ostrów Wlkp. 50:40
Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów 46:44
Stal Rzeszów - Wilki Krosno 46:44
Zawodnik kolejki: Zmarzlik
Kewlar kolejki: Drabik
ZŁOTY STRZAŁ: Jack Holder
Zawodnik losowy: Zmarzlik 13
  Lubię
  Nie lubię
miesiąc temu
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno 48:42 x4
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 49:41 x3
bonus:
Orzeł Łódź - Apator Toruń 45:45
Lokomotiv Daugavpils - Arged Ostrów Wlkp. 51:39
Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów 43:47
Stal Rzeszów - Wilki Krosno 41:49
Zawodnik kolejki: Zmarzlik
Kewlar kolejki: Lidsey
ZŁOTY STRZAŁ: Sajfutdinov
Zawodnik losowy: Woffinden 11
-
  Lubię
  Nie lubię
miesiąc temu
Zielona G - Leszno 43-47 x1
Wrocław - Gorzów 49-41 x2
bonus
-------------
Łódź - Toruń 43 - 47
Gniezno-Gdańsk ..odbył sie
Lokomotiv- Ostrów Wlkp 48-42
Bydgoszcz - Tarnów 50-40
Rzeszów - Krosno 46 - 44
Zawodnik Kolejki: Taj Woffinden
Kewlar kolejki: Antonio L.
Złoty Strzał: Janowski
Zawodnik losowy: Sajfutdinow 12pkt.
  Lubię
  Nie lubię
miesiąc temu
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno 46:44 x1
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 52:38 x2
bonus:
Orzeł Łódź - Apator Toruń 43:47
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiv Daugavpils - Arged Ostrów Wlkp. 50:40
Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów 45:45
Stal Rzeszów - Wilki Krosno 43:47
Zawodnik kolejki: M. Vaculk
Kewlar kolejki: K. Kasprzak
ZŁOTY STRZAŁ: P. Pawlicki
Zawodnik losowy: A. Thomsen - 10 pkt
  Lubię
  Nie lubię
miesiąc temu
Faza Play-Off
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno 42:48 x1
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 47:43 x2
bonus:
Orzeł Łódź - Apator Toruń 40:50
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk za późno
Lokomotiv Daugavpils - Arged Ostrów Wlkp.47:43
Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów 49:41
Stal Rzeszów - Wilki Krosno 47:43
Zawodnik kolejki: Zmarzlik
Kewlar kolejki: Lindbaeck
ZŁOTY STRZAŁ: Zmarzlik
Zawodnik losowy: Janowski 13 pkt
  Lubię
  Nie lubię
miesiąc temu
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno 47-43 x3
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 50-40 x4
bonus:
Orzeł Łódź - Apator Toruń 48-42
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk 49-41
Lokomotiv Daugavpils - Arged Ostrów Wlkp. 44-46
Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów 50-40
Stal Rzeszów - Wilki Krosno 42-48
Zawodnik kolejki: Janowski
Kewlar kolejki: Czorny
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 13 punktow Vaculik
Zawodnik losowy: Thomsen 10
  Lubię
  Nie lubię
miesiąc temu
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno 43:47 x3
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 42:48 x4
bonus:
Orzeł Łódź - Apator Toruń 45:45
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk 49:41
Lokomotiv Daugavpils - Arged Ostrów Wlkp. 47:43
Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów 48:42
Stal Rzeszów - Wilki Krosno 44:46
Zawodnik kolejki: Zmarzlik
Kewlar kolejki: Lindbaeck
ZŁOTY STRZAŁ: Janowski
Zawodnik losowy: Protasiewicz 7
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com