Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
JAK WIDZIECIE 1 LIGE...
 27.11.2020 16:26
1 L
Witam

To bedzie w formie zabawy taka forma przedstawienia jak widzicie tabele na rok 2020.Zawodnicy beda podzieleni grupami.
W kazdej grupie punktujemy od 1 do 8 od najlepszego do najgorszego
Suma da nam wlasna tabele.


1 GRUPA
Lebiedievs, Kulakow, Jensen, Loktajew, Iversen, Lahti, Bellego, Klindt

2 GRUPA
Ljung, Pieszczek, Holta, Kurtz, Tungate, Kildemand, Tarasienko, Bernzton

3 GRUPA
Szczepaniak, R.Jensen, Łogaczow, Kosciuch, Miesiac, Fajfer, Lyager, Gapinski

4 GRUPA
Jeleniewski, Jamróg, Gomolski, Nowak, Mroczka, Jakobsen, Gała, Cyfer

5 GRUPA
Wojdyło, Gruchalski, Trofimow, Becker, Woentin, Jabloński, Zengota, Hansen

6 GRUPA
Rydlewski, Szczotka, Tudzież, Grygolec, Konieczny, Studziński, Bartoch, Szostak

7 GRUPA
Janik, Gryszpinski, Giera, Dul, Rempała, Czapla, Błażykowski, Krawczyk
night
Ostatnio edytowany: 27.11.2020 16:52
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (7)
2 miesiące temu
1 GRUPA
Lebiedievs 5, Kulakow 1, Jensen 2, Loktajew 7, Iversen 3, Lahti 4, Bellego 8, Klindt 6

2 GRUPA
Ljung 2, Pieszczek 4, Holta 1, Kurtz 8, Tungate 3, Kildemand 7, Tarasienko 5, Bernzton 6

3 GRUPA
Szczepaniak 2, R.Jensen 3, Łogaczow 6, Kosciuch 7, Miesiac 4, Fajfer 5, Lyager 1, Gapinski 8

4 GRUPA
Jeleniewski 5 , Jamróg 2, Gomolski 6, Nowak 7, Mroczka 4, Jakobsen 3, Gała 1, Cyfer 8

5 GRUPA
Wojdyło 3, Gruchalski 2, Trofimow 4, Becker 7, Woentin 8, Jabloński 5, Zengota 1, Hansen 6

6 GRUPA
Rydlewski 7, Szczotka 4, Tudzież 3, Grygolec 5, Konieczny 2, Studziński 6, Bartoch 8, Szostak 1

7 GRUPA
Janik 8, Gryszpinski 4, Giera 2, Dul 6, Rempała 1, Czapla 7, Błażykowski 5, Krawczyk 3


1.GDAŃSK 20
2.RYBNIK 24
3.TARNÓW 25
4.BYDGOSZCZ 29
5.KROSNO 32
6.GNIEZNO 35
7.OSTRÓW 38
8.ŁÓDŹ 47
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
Grupa 1Iversen,Kułakow,Jensen,Lebiediew,Klindt,Lahti,Bellego,Loktajew
Grupa 2 Tungate,Ljung,Holta,Bernzton,Pieszczek,Tarasienko,Kildemand,Kurtz
Grupa 3 Lyager,Łogaczow,,R.Jensen,Miesiąc,Fajfer,Szczepaniak,Kościuch,Gapiński
Grupa 4 Jacobsen,Jamróg,Jeleniewski,Gała,Mroczka,Nowak,Gomólski,Cyfer
Grupa 5 Zengota,Jabłoński,Trofimow,Wojdyło,Hansen,Gruchalski,Woentin,Becker
Grupa 6 Konieczny,Szostak,Tudzież,Grygolec,Studziński,Szczotka,Bartoch,Rydlewski
Grupa 7 Krawczyk,Rempała,Dul,Czapla,Giera,Gryszpiński,Błażykowski,Janik

Tarnów 21 pkt
Gdańsk 30 pkt
Rybnik 26 pkt
Ostrowia 33 pkt
Krosno 35 pkt
Łódź 44 pkt
Bydgoszcz 33 pkt
Gniezno 30 pkt
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
1. Jensen Iversen Kulakov Klindt Lebedievs Lahti Bellego Loktajev
2. Tungate Berntzon Ljung Holta PIeszczek Tarasienko Kildemand
3. Fajfer Szczepaniak Lygaer Gapiński Kosciuch MIesiac Logaczov Jensen
4. Jamróg Jakobsen Gała Jeleniewski Nowak Cyfer Mroczka Gomólski
5. Zengota Trofimov Hansen Gruchalski Becker Jabłoński Wojdyło Woentin
6. Konieczny Szostak Tudziez Studzinski Szczotka Grygolec Bartoch Rydlewski
7. Krawczyk Dul Gryszpinski Rempala Giera Czapla Blazykowski Janik

  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
Kulakow,Iversen,Lebiedievs,Jepsen,Klidnt,Lahti,
Loktajew,Bellego

Tungate,Ljung,Bernztom,Pieszczek,Holta,
Tarasienko,Kildemand,Kurtz

Lyager,Szczepaniak,Łogaczow,Miesiac,Fajfer,
Gapinski,R.Jensen,Kościuch

Jakobsen,Jamróg,Jeleniewski,Mroczka,Nowak,
Cyfer,Gała,Gomólski

Zengota,Jabloński,Trofimow,Hansen,Wojdyło,
Gruchalski,Woentin,Becker

Konieczny,Szostak,Tudzież,Studziński,Szczotka,
Bartoch,Grygolec,Rydlewski

Krawczyk,Rempała,Gryszpinski, Dul,Błażykowski,Giera,Czapla,Janik

Tarnów 21
Gniezno 32
Krosno 31
Łódź 47
Gdańsk 28
Ostrowia 28
Bydgoszcz 35
Rybnik 32
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp 19 (juniorzy wymietli ;p)
PGG ROW Rybnik 23
Zdunek Wybrzeże Gdańsk 28
Abramczyk Polonia Bydgoszcz 28
Wilki Krosno 29
Unia Tarnów 34
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 42
Orzeł Łódź 49

  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
Jensen, Iversen, Kułakow, Lebiedievs, Klindt, Lahti, Loktajew, Bellego


Holta, Tungate, Pieszczek, Tarasienko, Ljung, Berntzon, Kildemand, Kurtz


Szczepaniak, R.Jensen, Łogaczow, Miesiąc, Lyager, Fajfer, Kościuch, Gapiński


Jamróg, Jakobsen, Nowak, Jeleniewski, Gała, Mroczka, Gomólski, Cyfer


Zengota, Trofimow, Jabłoński, Gruchalski, Wojdyło, Hansen, Becker, Woentin


Tudzież, Szostak, Szczotka, Konieczny, Studziński, Grygolec, Bartoch, Rydlewski


Krawczyk, Gryszpiński, Giera, Dul, Rempała, Błażykowski, Czapla, Janik

1. Gdańsk/Rybnik 18
2. Gdańsk/Rybnik 18
3.Tarnów 30
4.Krosno 35
5.Gniezno/Ostrów/Bydgoszcz 36
6.Gniezno/Ostrów/Bydgoszcz 36
7.Gniezno/Ostrów/Bydgoszcz 36
8.Łódź 42


  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
1.Gdansk 22
2.Tarnow 25
3.Rybnik 27
4.Ostrów 32
- Gniezno 32
6.Bydgoszcz 33
7.Krosno 36
8.Lodz 47
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com