Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
TYPER LIGOWY 1...
 13.03.2021 15:34
TL
Witam

Zasady typera sa nastepujace:

1.Za trafiony wynik meczu.... 5 pkt.
2.Za trafionego zwyciezce meczu.... 1 pkt.
3.Za nietrafionego zwyciezce meczu.... -3 pkt.
4.Za trafiony remis.... 10 pkt.
5.Za trafienie zawodnika kolejki.... 3 pkt.(najwieksza ilosc punktow bez bonusow w EE)
6.Najlepszy gracz rundy.... 5 pkt
7.Za nie podanie wyniku meczu,przy nie podaniu calej kolejki... najslabsyz wynik uczestnika w kolejce.
8.Za nie podanie pojedynczego wyniku... -3 pkt
9.Za trafienie kewlara kolejki....3 pkt.(tylko seniorzy)(minimum 2 biegi)
10.Mecz x2 wybierny w kolejce i punkty usera sa mnozone razy 2(x3,x4,x1 tak samo) - sami wybieramy mnoznik.
11.ZLOTY STRZAŁ ... 10 pkt - punkty bez bonusow
12.Zawodnik losowy - wyboieramy zawodnika i podajemy ilosc punktow ile zrobi w meczu. Punkty beda dodawane lub odejmowane ( jak w typerze GP). Przyklad: Doyle 11 - Doyle w meczu zrobi 9 wiec user dostaje (-2) jak doyle zdobedzie 11 to user dostaje 11 punktow do wyniku.
13.Za prawidlowe podanie zawodnika kolejki .. 3 pkt
14.Jezeli ktos nie poda wspolczynnikow beda one przyznawane 1,2,3,4 od gory do dolu.

1 KOLEJKA:
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław
Motor Lublin - Włokniarz Częstochowa
Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra
Unia Leszno - Stal Gorzów
bonus:
Unia Tarnów - Wybrzeze Gdańsk
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp.
ROW Rybnik - Cellfast Wilki Krosno
Zawodnik kolejki:
Kewlar kolejki:
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 10 punktow
Zawodnik losowy:
night
Ostatnio edytowany: 16.03.2021 13:50
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (45)
6 miesięcy temu
Wyniki 1 kolejki

1.Maverick 14
2.Smox 11
3.LeszekSG 5
4.Rybnicki_Rekin 4
5.gul falubaz 3
6.tom26rzeszow 2
7.kierowca pociagu 1
8.Czarny -1
9.Bartie998 -2
10.Femer -3
-- Emii -3
12.Kylo -5
13.RavStal -6
14.night -7
-- CopperHero -7
-- pointblank -7
17.Nenufar -8
-- Goldi -8
19.19Grzechu62 -9
-- Kuba01 -9
21.ASIA -10
-- AM99 -10
-- Michał Łopaciński -10
-- Gryfino1920 -10
25.kanclerz -11
-- Mysia Wieża -11
27.Grunek -12
-- Cafe Racer -12
29.Market Żużlowy -14
-- czerwiec74 -14
-- Tygi -14
32.Penhal -15
-- ROW4LIFE -15
34.spasiony lampart -17
35.Kubson -18
-- lok841 -18
37.CT -19
-- Remik -19
39.M-51 -21
40.Hydra -23
41.Spar -24
42.Qwrtu2op -28
-- Cypis -28
-- Fan_baletu -28
-- Miki -28
-- Aleksandra Gucia -28
-- River -28
  Lubię
  Nie lubię
7 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
GKM - Wrocław 45-45 x1
Lublin - Czewa 43-47 x2
Toruń - Falubaz 47-43 x3
Leszno - Gorzów 42-48 x4
bonus:
Tarnów - Gdańsk 50-40
Bydgoszcz - Ostrów 43-47
Rybnik - Krosno - 51-39
Zaw. kolejki Grisza Łaguta
kewlar kol. Tonder
Złoty strzał - 10 pkt - Chris Holder
zaw. losowy Birkemose 7 pkt.
Brawo Marek ,nikt oprócz Ciebie chyba w waszą wygraną nie wierzył.
  Lubię
  Nie lubię
7 miesięcy temu
Grudziadz - Wrocław 42-48x 1
Lublin - Czestochowa 48-42 x 3
Torun - Zielona Gora 50-40 x3
Leszno - Gorzów 52-38 x4
bonus:
Tarnow- Gdańsk 45 - 45
Bydgoszcz - Osrow Wlkp 51 - 39
Rybnik- Krosno 52 - 38
Zawodnik kolejki : Zmarzlik
Kewlar kolejki: Kvech
Złoty Strzał: Janoś. - 10pkt
Zawodnik losowy: Jack Holder 11
  Lubię
  Nie lubię
7 miesięcy temu
KOLEJKA:
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław 38:52
Motor Lublin - Włokniarz Częstochowa 48:42
Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 50:40
Unia Leszno - Stal Gorzów 53:37
bonus:
Unia Tarnów - Wybrzeze Gdańsk 46:44
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. 47:43
ROW Rybnik - Cellfast Wilki Krosno 52:38
Zawodnik kolejki:Artiom Łaguta
Kewlar kolejki: Rafał Karczmarz
ZŁOTY STRZAŁ: Paweł Przedpełski
Zawodnik losowy: Jack Holder 11
  Lubię
  Nie lubię
7 miesięcy temu
Grudziadz - Wrocław 43-47 x 1
Lublin - Czestochowa 44-46 x 2
Torun - Zielona Gora 48-42 x 3
Leszno - Gorzów 48-42 x4
bonus:
Tarnow- Gdańsk 49 - 41
Bydgoszcz - Osrow Wlkp 53 - 37
Rybnik- Krosno 50 - 40
Zawodnik kolejki : Zmarzlik
Kewlar kolejki: Kvech
Złoty Strzał: Ch. Holder - 10pkt
Zawodnik losowy: Dudek 11
  Lubię
  Nie lubię
7 miesięcy temu
GKM-Sparta 38:52
Motor-Włókniarz 47:43
Apator-Falubaz 47:43
Leszno-Stal 54:36
Tarnów-Gdańsk 49:41
Polonia-Ostrów 49:41
ROW-Wilki 55:35
Zawodnik Kolejki: Artiom Łaguta
Kewlar kolejki: Tufft
Złoty strzał: Piotr Pawlicki
Zawodnik losowy: Bjerre 9pkt
  Lubię
  Nie lubię
7 miesięcy temu
Grudziadz - Wrocław 44-46 x 1
Lublin - Czestochowa 48-42 x 3
Torun - Zielona Gora 48-42 x 2
Leszno - Gorzów 50-40 x4
bonus:
Tarnow- Gdańsk 48 - 42
Bydgoszcz - Osrow Wlkp 51 - 39
Rybnik- Krosno 52 - 38
Zawodnik kolejki : Zmarzlik
Kewlar kolejki: Kvech
Złoty Strzał: Taj W. - 10pkt
Zawodnik losowy: Jack Holder 8
  Lubię
  Nie lubię
7 miesięcy temu
GKM-Sparta 41:49
Motor-Włókniarz 49:41
Apator-Falubaz 50:40
Leszno-Stal 51:39
Tarnów-Gdańsk 47:43
Polonia-Ostrów 45:45
ROW-Wilki 51:39
Zawodnik Kolejki: Piotr Pawlicki
Kewlar kolejki: Karczmarz
Złoty strzał: Jack Holder
Zawodnik losowy: Miedziński 7pkt
  Lubię
  Nie lubię
7 miesięcy temu
Witam wszystkich.
Grudziądz-Wrocław 41-49x4
Lublin-Częstochowa 49:41x2
Toruń-Z.Góra 44-46x3
Leszno-Gorzów 48-42x1
Tarnów-Gdańsk 45-45
Bydgoszcz-Ostrów 50-40
Rybnik-Krosno 50-40
ZK-Dudek
KK-Vaculik (popapraniec jeden:)
ZS-Fricke
ZL-Zagar 12
  Lubię
  Nie lubię
7 miesięcy temu
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław 42 48
Motor Lublin - Włokniarz Częstochowa 46 44
Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 47 43
Unia Leszno - Stal Gorzów 54 36
bonus:
Unia Tarnów - Wybrzeze Gdańsk 45 45
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. 45 45
ROW Rybnik - Cellfast Wilki Krosno 46 44
Zawodnik kolejki:Zmarzlik
Kewlar kolejki:Kvech
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 10 punktow Zagar
Zawodnik losowy: Kołodziej 8
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com