Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Oxford Spires
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
TYPER LIGOWY... 6
 09.05.2021 11:41
TL
Witam

Zasady typera sa nastepujace:

1.Za trafiony wynik meczu.... 5 pkt.
2.Za trafionego zwyciezce meczu.... 1 pkt.
3.Za nietrafionego zwyciezce meczu.... -3 pkt.
4.Za trafiony remis.... 10 pkt.
5.Za trafienie zawodnika kolejki.... 3 pkt.(najwieksza ilosc punktow bez bonusow w EE)
6.Najlepszy gracz rundy.... 5 pkt
7.Za nie podanie wyniku meczu,przy nie podaniu calej kolejki... najslabsyz wynik uczestnika w kolejce.
8.Za nie podanie pojedynczego wyniku... -3 pkt
9.Za trafienie kewlara kolejki....3 pkt.(tylko seniorzy)(minimum 2 biegi)
10.Mecz x2 wybierny w kolejce i punkty usera sa mnozone razy 2(x3,x4,x1 tak samo) - sami wybieramy mnoznik.
11.ZLOTY STRZAŁ ... 10 pkt - punkty bez bonusow
12.Zawodnik losowy - wyboieramy zawodnika i podajemy ilosc punktow ile zrobi w meczu. Punkty beda dodawane lub odejmowane ( jak w typerze GP). Przyklad: Doyle 11 - Doyle w meczu zrobi 9 wiec user dostaje (-2) jak doyle zdobedzie 11 to user dostaje 11 punktow do wyniku.
13.Za prawidlowe podanie zawodnika kolejki .. 3 pkt
14.Jezeli ktos nie poda wspolczynnikow beda one przyznawane 1,2,3,4 od gory do dolu.
15.Doparowy - zawodnik ktory zdobedzie najwiecej bonusow w kolejce .... 10 pkt


6 KOLEJKA:
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra
GKM Grudziądz - Motor Lublin
Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa
Sparta Wrocław - Stal Gorzów
bonus:
Unia Tarnów - Arged Ostrów Wlkp.
Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik
Start Gniezno - Wilki Krosno
Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów
Zawodnik kolejki:
Kewlar kolejki:
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 7 punktow
Zawodnik losowy:
Doparowy kolejki:
--------------------------------------------

KLASYFIKACJA GENERALNA

1.smox 60
-- RavStal 60
3.gul falubaz 54
4.LeszekSG 43
5.Czarny 42
6.tom26rzeszow 41
7.CT 34
8.kanclerz 32
9.Kubson 27
10.Penhal 23
-- Spar 23
-- night 23
13.Maverick 21
-- kierowca pociagu 21
15.Hydra 18
16.Miki 14
17.Market Żużlowy 12
18.ASIA 5
19.Gryfino1920 2
20.ROW4LIFE -1
21.Grunek -2
-- Cafe Racer -2
-- Cooper Hero -2
-- pointblank -2
-- Kuba01 -2
26.M-51 -7
-- Mysia Wieża -7
28.loki841 -11
29.Rybnicki_Rekin -13
30.Remik -14
31.River -18
32.Qwertu2op -25
33.Nenufar -29
-- emii -29
35.Fan_baletu -32
36.Krynston -36
-- czerwiec74 -36
38.Cypis -53
39.Konrad Marzec -55
night
Ostatnio edytowany: 17.05.2021 12:21
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (39)
3 lata temu
KLASYFIKACJA GENERALNA PO 6 KOLEJKACH

1.RavStal 59
2.gul falubaz 49
3.smox 46
4.kierowca pociagu 42
5.Czarny 33
6.tom26rzeszów 20
-- CT 20
8.Kubson 19
9.night 18
10.LeszekSG 17
11.Penhal 13
12.ASIA 12
-- Hydra 12
14.Spar 11
15.Market Żuzlowy 7
16.ROW4LIFE 4
17.kanclerz 2
18.Miki 1
19.Kuba01 0
20.pointblank -2
21.Maverick -4
22.Grunek -7
23.Mysia Wieza -10
24.loki841 -16
25.River -17
26.Qwertu2op -19
27.Gryfino1920 -21
28.CafeRacer -22
-- Cooper Hero -22
30.M51 -27
31.Remik -34
32.Rybnicki_Rekin -43
33.Fan_baletu -45
34.Krynston -46
35.emii -50
36.czerwiec74 -51
37.Nenufar -59
38.Cypis -60
39.Konrad Marzec -83
  Lubię
  Nie lubię
3 lata temu
WYNIKI 6 KOLEJKI:

1.kierowca pociagu 21
2.ASIA 7
3.qwrtu2po 6
4.ROW4LIFE 5
5.Kuba01 2
6.River 1
7.pointblank 0
8.RavStal -1
9.Mysia Wieza -3
10.Market Zuzlowy -5
-- gul falubaz -5
-- Grunek -5
-- loki841 -5
-- night -5
15.Hydra -6
16.Cypis -7
17.Kubson -8
18.Czarny -9
19.Krynston -10
-- Penhal -10
21.Spar -12
22.Miki -13
-- Fan_baletu -13
24.CT -14
-- Smox -14
26.czerwiec74 -15
27.Cooper Hero -20
-- Remik -20
-- Cafe Racer -20
-- M51 -20
31.Emii -21
-- Tom26rzeszow -21
33.Gryfino -23
34.Maverick -25
35.LeszekSG -26
36.Konrad Marzec -28
37.Nenufar -30
-- kanclerz -30
-- Rybnicki_Rekin -30
  Lubię
  Nie lubię
3 lata temu
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra xxx
GKM Grudziądz - Motor Lublin 37-53 x4
Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa 49-41 x2
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 48-42 x3
bonus:
Unia Tarnów - Arged Ostrów Wlkp. xxx
Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik 42-49
Start Gniezno - Wilki Krosno 47-43
Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów 49-42
Zawodnik kolejki: Zmarzlik
Kewlar kolejki: lachbaum
ZŁOTY STRZAŁ: , ktory zdobędzie bez bonusów 7 punktow
Thomsen
Zawodnik losowy: Zmarzlik 14
Doparowy kolejki: Czugunov
  Lubię
  Nie lubię
3 lata temu
6 KOLEJKA:
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra xxx
GKM Grudziądz - Motor Lublin 39-51 x4
Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa 43-47 x2
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 48-42 x3
bonus:
Unia Tarnów - Arged Ostrów Wlkp. xxx
Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik 43-47
Start Gniezno - Wilki Krosno 48-42
Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów 51-39
Zawodnik kolejki: Zmarzlik
Kewlar kolejki: Miedziak
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 7 punktow Bewley
Zawodnik losowy: Zmarzlik 14
Doparowy kolejki: Smektała
  Lubię
  Nie lubię
3 lata temu
Unia-51-39,GKM 41-49,Apator 47-43,Sparta 49-41,Unia 42-48,Polonia 51-39,Start 48-42,Kolejarz 50-40,Złoty strzał Protasiewicz,zawodnik losowy Madsen 14 pkt,Doparowy Czugunow
  Lubię
  Nie lubię
3 lata temu
6 KOLEJKA:
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 52:38 x2
GKM Grudziądz - Motor Lublin 44:46 x3
Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa 50:40 x4
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 47:43 x1
bonus:
Unia Tarnów - Arged Ostrów Wlkp 44:46
Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik 44:46
Start Gniezno - Wilki Krosno 46:44
Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów 51:39
Zawodnik kolejki: Dudek
Kewlar kolejki:Jeppesen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 7 punktow Kubera
Zawodnik losowy: Dudek 13
Doparowy kolejki: Fricke
  Lubię
  Nie lubię
3 lata temu
Konto usunięte
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 40 50 1
GKM Grudziądz - Motor Lublin 42 48 3
Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa 47 43 2
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 47 43 4
bonus:
Unia Tarnów - Arged Ostrów Wlkp. 46 44
Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik 48 42
Start Gniezno - Wilki Krosno 42 48
Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów 49 41
Zawodnik kolejki: Janowski
Kewlar kolejki: Krakowiak
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 7 punktow Bjerre
Zawodnik losowy: Dudek 14
Doparowy kolejki:J. Holder
  Lubię
  Nie lubię
3 lata temu


Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 50:40 x4
GKM Grudziądz - Motor Lublin 42:48x3
Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa 46:44x2
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 46:44x1
bonus:
Unia Tarnów - Arged Ostrów Wlkp. 41:49
Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik 44:46
Start Gniezno - Wilki Krosno 47:43
Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów 54:36
Zawodnik kolejki: Janowski
Kewlar kolejki:Pawliczak
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 7 punktow: Bjerre
Zawodnik losowy: Dudek 14
Doparowy kolejki Czugunow



 




  Lubię
  Nie lubię
3 lata temu
6 KOLEJKA:
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 50:40 x2
GKM Grudziądz - Motor Lublin 42:48 x1
Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa 50:40 x3
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 47:43 x4
bonus:
Unia Tarnów - Arged Ostrów Wlkp. 43:47
Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik 48:42
Start Gniezno - Wilki Krosno 43:47
Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów 50:40
Zawodnik kolejki: Maciej Janowski
Kewlar kolejki: Karion
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 7 punktow: Kubera
Zawodnik losowy: Janowski 13
Doparowy kolejki: Kołodziej
  Lubię
  Nie lubię
3 lata temu
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 58:32 x4
GKM Grudziądz - Motor Lublin 41:49 x1
Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa 51:39 x3
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 48:42 x2
bonus:
Unia Tarnów - Arged Ostrów Wlkp. 46:44
Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik 49:41
Start Gniezno - Wilki Krosno 47:42
Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów 48:42
Zawodnik kolejki: Janowski
Kewlar kolejki: Pawliczak
ZŁOTY STRZAŁ: Miedziński
Zawodnik losowy: Jack Holder 12
Doparowy kolejki: Kołodziej
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2024 Zuzelend.com