Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
TYPER LIGOWY...8
 29.05.2021 14:27
TL
Witam

Zasady typera sa nastepujace:

1.Za trafiony wynik meczu.... 5 pkt.
2.Za trafionego zwyciezce meczu.... 1 pkt.
3.Za nietrafionego zwyciezce meczu.... -3 pkt.
4.Za trafiony remis.... 10 pkt.
5.Za trafienie zawodnika kolejki.... 3 pkt.(najwieksza ilosc punktow bez bonusow w EE)
6.Najlepszy gracz rundy.... 5 pkt
7.Za nie podanie wyniku meczu,przy nie podaniu calej kolejki... najslabsyz wynik uczestnika w kolejce.
8.Za nie podanie pojedynczego wyniku... -3 pkt
9.Za trafienie kewlara kolejki....3 pkt.(tylko seniorzy)(minimum 2 biegi)
10.Mecz x2 wybierny w kolejce i punkty usera sa mnozone razy 2(x3,x4,x1 tak samo) - sami wybieramy mnoznik.
11.ZLOTY STRZAŁ ... 10 pkt - punkty bez bonusow
12.Zawodnik losowy - wyboieramy zawodnika i podajemy ilosc punktow ile zrobi w meczu. Punkty beda dodawane lub odejmowane ( jak w typerze GP). Przyklad: Doyle 11 - Doyle w meczu zrobi 9 wiec user dostaje (-2) jak doyle zdobedzie 11 to user dostaje 11 punktow do wyniku.
13.Za prawidlowe podanie zawodnika kolejki .. 3 pkt
14.Jezeli ktos nie poda wspolczynnikow beda one przyznawane 1,2,3,4 od gory do dolu.
15.Doparowy - zawodnik ktory zdobedzie najwiecej bonusow w kolejce .... 10 pkt

8 KOLEJKA:
Włokniarz Częstochowa - Motor Lublin
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz
Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń
Stal Gorzów - Unia Leszno
bonus:
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk
Zawodnik kolejki:
Kewlar kolejki:
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 8 punktow
Zawodnik losowy:
Doparowy kolejki:
------------------------------------------------

KLASYFIKACJA GENERALNA PO 7 KOLEJKACH

1.Rav Stal 61
2.tom26rzeszow 59
3.Smox 58
4.LeszekSG 46
5.Czarny 40
6.night 30
7.pointblank 28
8.kanclerz 24
9.Cooper Hero 23
10.gul falubaz 22
11.Penhal 21
12.CT 15
-- Kuba01 15
14.ROW4LIFE 12
-- kierowca pociagu 12
16.Market Zuzlowy 11
17.czerwiec74 9
18.ASIA -4
19.Kubson -5
-- Maverick -5
21.Mysia Wieza -8
22.Grunek -12
23.River -14
24.loki381 -15
25.Hydra -16
26.Miki -18
27.Gryfino1920 -19
28.M-51 -24
-- Cafe Racer -24
30.Spar -40
31.Fan_baletu -42
32.Krysnton -44
33.emii -46
34.Cypis -83
35.Remik -84
36.nenufar -91
night
Ostatnio edytowany: 04.06.2021 18:09
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (37)
2 lata temu
KLASYFIKACJA GENERALNA PO 8 KOLEJKACH

1,Smox 79
2.Rav Stal 67
3.tom26rzeszow 63
-- LeszekSG 63
5.pointblank 53
6.Penhal 52
7.night 51
8.Czarny 50
9.CooperHero 38
10.gul falubaz 34
11.kanclerz 33
12.kierowca pociagu 31
13.CT 29
14.Kuba01 9
15.River 7
16.Kubson 4
17.czerwiec74 3
-- Maverick 3
19.ASIA -4
20.Mysia wieza -5
21.loki841 -9
22.ROW4LIFE -10
23.Market Zuzlowy -11
24.Gryfino1920 -12
25.Hydra -15
26.Miki -18
27.Cafe Racer -19
28.Grunek -29
29.M51 -31
30.emii -33
31.Krynston -35
32.Spar -36
33.Remik -59
34.Fan_baletu -60
35.Cypis -87
36.nenufar -105
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
WYNIKI 8 KOLEJKI

1.Penhal 31
2.pointblank 25
-- Remik 25
4.River 21
-- night 21
-- Smox 21
7.kierowca pociagu 19
8.LeszekSG 17
9.Cooper Hero 15
10.CT 14
11.emii 13
12.gul falubaz 12
13.Czarny 10
14,Kubson 9
-- kanclerz 9
16.Maverick 8
17.Gryfino1920 7
18.loki841 6
-- RavStal 6
20.Cafe Racer 5
21.Spar 4
-- tom26rzeszow 4
23.Mysia wieza 3
24.Hydra 1
25.Miki 0
-- ASIA 0
27.Cypis -4
28.Kuba01 -6
-- czerwiec74 -6
30.M-51 -7
31.nenufar -14
32.Grunek -17
-- Krynston -17
34.Fan_Baletu -18
35.ROW4LIFE -22
-- Market zuzlowy -22
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
Włokniarz Częstochowa - Motor Lublin 47-43x4
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz
Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń 47-43 x2
Stal Gorzów - Unia Leszno 47-43 x3
bonus:
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 50-40
Zawodnik kolejki: Źmarźlik
Kewlar kolejki: Birkemose
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 8 punktow Smektała
Zawodnik losowy: Kołodźiej 11
Doparowy kolejki Krzysztof Buczkowski
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
Włokniarz Częstochowa - Motor Lublin 43:47x1
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz 61:29 x4
Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń 42:48x2
Stal Gorzów - Unia Leszno 43:47x3
bonus:
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 43:47
Zawodnik kolejki: Nicki Pedersen
Kewlar kolejki: Roman Lachbaum
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 8 punktow Dominik Kubera
Zawodnik losowy: Mikkel Michelsen 11
Doparowy kolejki Krzysztof Buczkowski
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
8 KOLEJKA:
Włokniarz Częstochowa - Motor Lublin 47:43 x1
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz 53:37x 2
Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń 52:38x4
Stal Gorzów - Unia Leszno 46:44 x3
bonus:
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 51:39
Zawodnik kolejki: Dudek
Kewlar kolejki: starszy Holder
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 8 punktow Lambert
Zawodnik losowy:Dudek 13
Doparowy kolejki: Protasiewicz
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
Włokniarz Częstochowa - Motor Lublin 48:42x3
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz 55:35 x4
Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń 50:40x1
Stal Gorzów - Unia Leszno 49:41x2
bonus:
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 44:46
Zawodnik kolejki: Janowski
Kewlar kolejki: birkemose
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 8 punktow Zagar
Zawodnik losowy: Dudek 13
Doparowy kolejki Kołodziej
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
8 KOLEJKA:
Włokniarz Częstochowa - Motor Lublin 48:42x3
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz 55:35 x4
Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń 44:46x1
Stal Gorzów - Unia Leszno 47:43 x2
bonus:
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 49:41
Zawodnik kolejki: Pedersen
Kewlar kolejki: Buczkowski
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 8 punktow Ch. Holder
Zawodnik losowy: Janowski 12
Doparowy kolejki Woźniak
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
Włokniarz Częstochowa - Motor Lublin 48-42 x1
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz 53-37 x4
Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń 49-41 x2
Stal Gorzów - Unia Leszno 51-39 x3
bonus:
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 50-40
Zawodnik kolejki: Janowski
Kewlar kolejki: Birkemose
ZŁOTY STRZAŁ: Woźniak
Zawodnik losowy: Janowski 14
Doparowy kolejki: Czugunow
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
Konto usunięte
Włokniarz Częstochowa - Motor Lublin 47 43 1
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz 52 38 3
Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń 48 42 2
Stal Gorzów - Unia Leszno 50 40 4
bonus:
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 47 43
Zawodnik kolejki: Maciej Janowski
Kewlar kolejki: Pludra
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 8 punktow Thomsen
Zawodnik losowy: Gleb 8
Doparowy kolejki: Dan
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
Witaj
8 KOLEJKA:
Włokniarz Częstochowa - Motor Lublin 48-42
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz 55-35
Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń 40-50 Hej Hej APATOR
Stal Gorzów - Unia Leszno 52-38
bonus:
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 51-39
Zawodnik kolejki: Janoś
Kewlar kolejki: Buczek
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 8 punktow Miedziak
Zawodnik losowy: J. Holder 13
Doparowy kolejki: Czugunow
Pozdrawiam
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2023 Zuzelend.com