Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
1 LIGA 2022
 16.11.2021 14:22
1L
Wzorem lat poprzednich zabawa w typowanie tabeli 2022 . Za kilka miesaicy zobaczymy kto był najblizej prawdy


GRUPA 1

Fricke, Lebiedievs, Kulakow, Logaczow, Zagar, Lahti, MJJ, Huckanback
=========================

GRUPA 2

Tungate, Musielak, Jamróg, Lyager, Bjerre, Kurtz, Fajfer, Berge
==============================

GRUPA 3

Protasiewicz, Milik, R.Jensen, Pieszczek, Miedziński, Kosciuch, Kildemand, Smoliński
==============================

GRUPA 4

Buczkowski, Szczepaniak, Gała, Zengota, Jeleniewski, Nowak, Koza, M.Hansen
==============================

GRUPA 5

Kvech, Karczmarz, Trofimow, Wojdyło, Michailovs, Becker, Bangs, Riss
===============================

GRUPA 6

Rempala, Sadurski, Marciniec, Trzesniewski, Przyjemski, Dul, Studziński, Bloedern
=======================================

GRUPA 7

Ragus, Karczewski, Krzykowski, Tkocz, Konieczny, Grygolec, Czapla, Bachhuber
================

Punktujamy od 1 za 1 miejsce w danej grupie do 8 najslabszy zawodonik danej grupy.

night
Ostatnio edytowany: 16.11.2021 16:46
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (18)
2 miesiące temu
1.Falubaz 13
2.Bydgoszcz 18
3. Krosno 23
4. Łódź 37
5.Gniezno 38
6/7.Landshut 40
6/7.Rybnik 40
8.Gdańsk 43
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
1. Bydgoszcz 18
2. Zielona Góra 19
3. Krosno 23
4. Rybnik 32
5. Łódź 36
6. Gdańsk 37
7. Gniezno 40
8.Landshut 48
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
1. Falubaz 13
2. Krosno 22
3. Bydgoszcz 27
4. Łódź 27
5. Gdańsk 33
6. Orzeł 40
7. Landshut 42
8. ROW 45
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
GRUPA 1

Fricke(1), Lebiedievs(4), Kulakow(3), Logaczow,(5) Zagar(2), Lahti(7), MJJ(6), Huckanback(8)
=========================

GRUPA 2

Tungate,(4) Musielak(1), Jamróg,(3) Lyager,(7) Bjerre(2), Kurtz,(6) Fajfer(5), Berge(8)
==============================

GRUPA 3

Protasiewicz(1), Milik,(4) R.Jensen(5), Pieszczek(3), Miedziński(2), Kosciuch,(7) Kildemand,(6) Smoliński(8)
==============================

GRUPA 4

Buczkowski,(1) Szczepaniak(3), Gała,(6) Zengota,(5) Jeleniewski(4), Nowak(8), Koza(7), M.Hansen(2)
==============================



GRUPA 5

Kvech(2), Karczmarz(7), Trofimow(5), Wojdyło(4), Michailovs,(3) Becker(1), Bangs(6), Riss(8)
===============================

GRUPA 6

Rempala,(4) Sadurski,(6) Marciniec,(7) Trzesniewski,(3) Przyjemski(2), Dul,(5) Studziński, (8) Bloedern(1)
=======================================

GRUPA 7

Ragus,(3) Karczewski(2), Krzykowski,(6) Tkocz(8), Konieczny(1), Grygolec(4), Czapla,(7) Bachhuber(5)


Falubaz 16
Wilki 27
Wybrzez 35
ROW 35
Polonia 16
Orzel 38
Start 45
Landshut 40
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
1. Falubaz 12
2. Krosno 19
3. Polonia 20
4. Lodz 36
5. Gniezno 38
6. Rybnik 40
7. Gdańsk 42
8. Landshut 45
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
1.Polonia 19
-- Falubaz 19
3.Wilki 23
4.Orzeł 33
5.Wybrzeże 37
6.ROW 38
7.Landshut 41
8.Start 42
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
1-2. Zielona Góra 19
1-2. Bydgoszcz 19
3. Gdańsk 24
4. Łódź 26
5. Krosno 28
6. Rybnik 42
7. Gniezno 43
8. Landschut 44
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
1Polonia 13,2Falubaz18,3Krosno 23, 4Lodz32,5Gdansk36,6Rybnik37,7Gniezno 42,8Landshut 46
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
1/2.Bydgoszcz 15
1/2.Zielona Góra 15
3.Krosno 23
4.Łódź 30
6/5.Rybnik 38
6/5.Gdańsk 38
7.Gniezno 41
8.Landshut 48
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
1/2. Zielona Góra 18
1/2. Bydgoszcz 18
3. Krosno 20
4/5. Rybnik 38
4/5. Gniezno 38
6. Gdańsk 39
7. Łódź 40
8. Landshut 41
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2022 Zuzelend.com