Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj o 18:00
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
Najnowsze blogi
27.06 8:42
26.06 8:03
19.06 9:19
12.06 11:58
11.06 18:49
TYPER LIGOWY...2
 09.04.2022 21:30
TL2
Zasady typera sa nastepujace:

1.Za trafiony wynik meczu.... 5 pkt.
2.Za trafionego zwyciezce meczu.... 1 pkt.
3.Za nietrafionego zwyciezce meczu.... -3 pkt.
4.Za trafiony remis.... 10 pkt.
5.Za trafienie zawodnika kolejki.... 3 pkt.(najwieksza ilosc punktow bez bonusow w EE)
6.Najlepszy gracz rundy.... 5 pkt
7.Za nie podanie wyniku meczu,przy nie podaniu calej kolejki... najslabsyz wynik uczestnika w kolejce.
8.Za nie podanie pojedynczego wyniku... -3 pkt
9.Za trafienie kewlara kolejki....3 pkt.(tylko seniorzy)(minimum 2 biegi)
10.Mecz x2 wybierny w kolejce i punkty usera sa mnozone razy 2(x3,x4,x1 tak samo) - sami wybieramy mnoznik.
11.ZLOTY STRZAŁ ... 10 pkt - punkty bez bonusow
12.Zawodnik losowy - wybieramy zawodnika i podajemy ilosc punktow ile zrobi w meczu. Punkty beda dodawane lub odejmowane ( jak w typerze GP). Przyklad: Doyle 11 - Doyle w meczu zrobi 9 wiec user dostaje (-2) jak doyle zdobedzie 11 to user dostaje 11 punktow do wyniku.
13.Jezeli ktos nie poda wspolczynnikow beda one przyznawane 1,2,3,4 od gory do dolu.
14.Doparowy - zawodnik ktory zdobedzie najwiecej bonusow w kolejce .... 10 pkt


2 KOLEJKA
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław
Apator Toruń - Ostrovia Ostrów
Motor Lublin - Włokniarz Częstochowa
Unia Leszno - Stal Gorzów
bonus:
ROW Rybnik - Landshut
Start Gniezno - Orzeł Łódz
Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów
Zawodnik kolejki:
Kewlar kolejki:
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 10 punktow
Zawodnik losowy:
Doparowy kolejki:

---------------------------------------

KLASYFIKACJA GENERALNA PO 1 KOLEJCE

1.Greg Tarnów 9
2.Gryfino1920 -2
3.Yakuza -3
4.Czarny -5
5.loki841 -7
6.Hamsik -8
-- ROW4LIFE -8
-- CooperHero -8
9.Mati94 -9
10.Kanclerz -10
11.Łukasz UT -11
-- pointblank -11
13.Kylolbn -12
14.nenufar -13
15.emii -14
16.Hydra -16
-- Smox -16
18.CafeRacer -19
19.Cypis -21
-- night -21
21.ASIA -22
-- weslake -22
23.Giampaolo -24
-- K1elp1N -24
-- Femer -24
-- hypiunia -24
-- speedwayfun -24
-- kierowca pociagu -24
-- Kuba01 -24
30.spasiony lampart -26
31.River -27
-- RavStal -27
33.Dominik Mańczak -29
34.Penhall -30
35.Tylko w lewo -31
-- Grunek -31
37.rejfelstal -34
38.Maverick -36
39.Miki -37
40.Murzyn -40
41.Leszek SG -43
42.czerwiec74 -45
-- StalRzeszow fan. -45
-- Anita HammerThrow. -45
-- Siggsi -45
-- CT -45
night
Ostatnio edytowany: 17.04.2022 9:49
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (46)
3 miesiące temu
KLASYFIKACJA GENERALNA PO 2 KOLEJKACH

1.Hamsik 34
2.Greg Tarnów 15
3.Cooper Hero 9
4.ŁukaszUT 5
5.spasiony lampart 3
6.Giampaolo 0
7.Speedwayfun -2
8.Yakuza -3
9.Kylolbn -4
-- Grunek -4
11.loki841 -5
12.Mati94 -6
-- Femer -6
14.Gryfino -8
15.Czarny -9
16.Penhall -10
17.Cypis -11
18.kanclerz -12
19.emii -14
-- Smox -14
-- Murzyn -14
22.reifelstal -16
-- Hydra -16
24.Cafe Racer -17
-- ROW4LIFE -17
26.kierowca pociagu -20
27.night -22
28.pointblank -23
29.nenufar -25
30.Kuba01 -28
-- River -28
32.hypiunia -30
-- ASIA -30
34.Miki -33
-- RavStal -33
36.Maverick -36
37.czerwiec -37
38.Siggsi -38
39.Tylko w lewo -41
40.weslake -42
-- StalRzeszów fun -42
42.AnitaHammer Throw -43
43.K1elp1N -45
44.Dominik Mańczak -47
45.Leszek SG -64
46.CT -66
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
WYNIKI 2 KOLEJKI

1.Hamsik 42
2.Spasiony lampart 29
3.Grunek 27
4.Murzyn 26
5.Giampaolo 24
6.Speedwayfun 22
7.Penhall 20
8.reifelstal 18
-- Femer 18
10.Copper Hero 17
11.ŁukaszUT 16
12.Cypis 10
13.czerwiec74 8
-- Kylolbn 8
15.Siggsi 7
16.kierowca pociagu 4
-- Miki 4
-- Greg Tarnów 4
19.StalRzeszów fun 3
-- Mati94 3
21.Cafe Racer 2
-- AnitaHammer Throw 2
-- Smox 2
-- loki841 2
25.emii 0
-- Maverick 0
-- Yakuza 0
-- Hydra 0
29.night -1
-- River -1
31.kanclerz -2
32.Kuba01 -4
-- Czarny -4
34.hypiunia -6
-- Gryfino1920 -6
-- RavStal -6
37.ASIA -8
38.ROW4LIFE -9
39.Tylko w lewo -10
40.nenufar -12
-- pointblank -12
42.Dominik Mańczak -18
43.weslake -20
44.CT -21
-- LeszekSG -21
-- K1elp1N -21
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław 41:49 x3
Apator Toruń - Ostrovia Ostrów - MF za termin
Motor Lublin - Włokniarz Częstochowa 52:38 x4
Unia Leszno - Stal Gorzów 48:42 x2
bonus:
ROW Rybnik - Landshut - MF za termin
Start Gniezno - Orzeł Łódz 50:40
Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów - MF za termin
Zawodnik kolejki: Zmarzlik
Kewlar kolejki: Jeppesen
ZŁOTY STRZAŁ: Piotr Pawlicki
Zawodnik losowy: Pedersen 11
Doparowy kolejki: Kołodziej

Skrótu MF ze względów grzecznościowych rozwijać nie będę.
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław 40-50 x1
Apator Toruń - Ostrovia Ostrów 60-30 x4
Motor Lublin - Włokniarz Częstochowa 49-41 x3
Unia Leszno - Stal Gorzów 46-44 x2
bonus:
ROW Rybnik - Landshut 49-41
Start Gniezno - Orzeł Łódz 49-41
Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów 40-50
Zawodnik kolejki: Mikkel Michelsen
Kewlar kolejki: Jeppesen
ZŁOTY STRZAŁ: Dudek
Zawodnik losowy: Zmarzlik 14
Doparowy kolejki: Kołodziej
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
2 KOLEJKA
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław 40-50 x1
Apator Toruń - Ostrovia Ostrów 55-35 x4
Motor Lublin - Włokniarz Częstochowa 48-42 x3
Unia Leszno - Stal Gorzów 48-42 x2
bonus:
ROW Rybnik - Landshut 48:42
Start Gniezno - Orzeł Łódz 49:41
Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów 42:48
Zawodnik kolejki: Mikkel Michelsen
Kewlar kolejki: Jeppesen
ZŁOTY STRZAŁ: Piotr Pawlicki
Zawodnik losowy: Przemysław Pawlicki 12
Doparowy kolejki: Norbert Krakowiak
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
2 KOLEJKA
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław 42-48
Apator Toruń - Ostrovia Ostrów 58-32
Motor Lublin - Włokniarz Częstochowa 50-40
Unia Leszno - Stal Gorzów 43-47
bonus:
ROW Rybnik - Landshut 51-39
Start Gniezno - Orzeł Łódz 52-38
Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów 43-47
Zawodnik kolejki: Dudek
Kewlar kolejki: Jeppesen
ZŁOTY STRZAŁ: Przedpełski
Zawodnik losowy: Zmarzlik 15
Doparowy kolejki: Lambert
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
2 KOLEJKA
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław 42-48
Apator Toruń - Ostrovia Ostrów 57-33
Motor Lublin - Włokniarz Częstochowa 49-41
Unia Leszno - Stal Gorzów 48-42
bonus:
ROW Rybnik - Landshut 51-39
Start Gniezno - Orzeł Łódz 51-39
Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów 48-42
Zawodnik kolejki: Zmarzlik
Kewlar kolejki: Jeppesen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 10 punktow Woryna
Zawodnik losowy: Madsen 12
Doparowy kolejki: Kołodziej
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
Konto usunięte
Grudziądz-Sparta 44-46X1
Toruń- Ostrów 51-39 X3
Lublin-Wlokniarz 50-40 X2
Leszno-Gorzow 48-42x4
Bonus
Rybnik-Landshut 50 40
Gniezno-Łódź 49-41
Rawicz-Rzeszów 42-48
Zawodnik kolejki Janowski
Kevlar kolejki Jeppesen
Złoty strzał Bewley
Zawodnik losowy Woffinden 11 punktów
Doparowy kolejki Kołodziej
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
2 KOLEJKA
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław 42-48 x1
Apator Toruń - Ostrovia Ostrów 58-32 x4
Motor Lublin - Włokniarz Częstochowa 50-40 x3
Unia Leszno - Stal Gorzów 42-48 x2
bonus:
ROW Rybnik - Landshut 51-39
Start Gniezno - Orzeł Łódz 49-41
Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów 42-48
Zawodnik kolejki:Doyle
Kewlar kolejki:Jeppesen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 10 punktow Piotr Pawlicki
Zawodnik losowy:Zmarzlik 13
Doparowy kolejki Przedpełski
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
Grudziądz-Wrocław 43-47 x 4
Toruń-Ostrów 53-37
Lublin-Częstochowa 48-42 x 2
Leszno-Gorzów 47-43 x 3
Rybnik-Landshut 49-41
Gniezno-Łódź 49-41
Rawicz-Rzeszów 43-47
ZK-Janowski
KK-Jeppesen
ZS-Kołodziej
ZL-Zmarzlik 13pkt.
DK-Kubera
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2022 Zuzelend.com