Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Smederna Eskilstuna
Wczoraj o 19:00
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
Najnowsze blogi
18.09 12:18
10.09 22:28
29.08 9:37
TYPER LIGOWY................7
 23.05.2022 21:29
TL
Zasady typera sa nastepujace:

1.Za trafiony wynik meczu.... 5 pkt.
2.Za trafionego zwyciezce meczu.... 1 pkt.
3.Za nietrafionego zwyciezce meczu.... -3 pkt.
4.Za trafiony remis.... 10 pkt.
5.Za trafienie zawodnika kolejki.... 3 pkt.(najwieksza ilosc punktow bez bonusow w EE)
6.Najlepszy gracz rundy.... 5 pkt
7.Za nie podanie wyniku meczu,przy nie podaniu calej kolejki... najslabsyz wynik uczestnika w kolejce.
8.Za nie podanie pojedynczego wyniku... -3 pkt
9.Za trafienie kewlara kolejki....3 pkt.(tylko seniorzy)(minimum 2 biegi)
10.Mecz x2 wybierny w kolejce i punkty usera sa mnozone razy 2(x3,x4,x1 tak samo) - sami wybieramy mnoznik.
11.ZLOTY STRZAŁ ... 10 pkt - punkty bez bonusow
12.Zawodnik losowy - wybieramy zawodnika i podajemy ilosc punktow ile zrobi w meczu. Punkty beda dodawane lub odejmowane ( jak w typerze GP). Przyklad: Doyle 11 - Doyle w meczu zrobi 9 wiec user dostaje (-2) jak doyle zdobedzie 11 to user dostaje 11 punktow do wyniku.
13.Jezeli ktos nie poda wspolczynnikow beda one przyznawane 1,2,3,4 od gory do dolu.
14.Doparowy - zawodnik ktory zdobedzie najwiecej bonusow w kolejce .... 10

7 Kolejka:
Apator Toruń - Włokniarz Częstochowa
Stal Gorzów - Ostrovia Ostrów
Motor Lublin - Sparta Wrocław
GKM Grudziądz - Unia Leszno
bonus:
Landshut - Wilki Krosno
Unia Tarnów - Kolejarz Rawicz
Zawodnik kolejki:
Kewlar kolejki:
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 4 punkty
Zawodnik losowy:
Doparowy kolejki:

------------------------------------------------

KLASYFIKCJA GENERALNA PO 6 KOLEJKACH

1.Giampaolo 66
2.Hamsik 64
3.Hydra 49
4.Murzyn 39
5.kanclerz 36
6.Cooper Hero 24
7.Maverick 17
8.Grunek 15
9.Femer `13
10.StalRzeszów fan 12
11.Penhal 9
12.LUkasz UT 8
13.Ruver 5
14.Yakuza 4
15.Czarny 1
16.Greg Tarnów 0
-- Cypis 0
18.Speedway fan -2
19.Cafe Racer -5
20.spasiony lampart -6
-- Miki -6
22.night -16
-- Gryfino -16
24.loki841 -21
25.emii -24
26.Rav Stal -25
27.Tylko w lewo -28
28.reifelstal -34
29.nenufar -35
30.Jerry -38
31.smox -43
32.czerwiec -45
-- Kuba01 -45
34.ASIA -49
35.AnitaHammer Throw -56
36.kierowca pociagu -57
37.edzio -61
38.ROW4LIFE -62
--weslake -62
40.hypiunia -64
41.LeszekSG -81
42.M-51 -127
night
Ostatnio edytowany: 03.06.2022 16:41
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (40)
4 miesiące temu
KLASYFIKACJA GENERALNA PO 7 KOLEJKACH

1.Giampaolo 118
2.Hamsik 82
3.Murzyn 61
4.Maverick 42
5.kanclerz 41
6.Hydra 40
7.Miki 27
8.Femer 26
9.Yakuza 22
10.Grunek 21
11.Penhall 19
12.Lukasz UT 15
-- River 15
14.emii 14
15.Cooper Hero 12
16.Tylko w lewo 8
-- StalRzeszów fan 8
18.Cafe Racer 2
19.Cypis -8
20.night -9
-- RavStal -9
22.Czarny -10
23.Greg Tarnów -12
-- nenufar -12
25.Speedway fun -14
26.reifelstal -15
27.spasiony lampart -18
28.Gryfino -19
29.smox -24
30.ASIA -30
-- loki841 -30
32.czerwiec -35
-- Kuba01 -35
34.Jerry -39
35.ROW4LIFE -44
36.edzio -50
37.Anita HammerThorw -52
38.kieriwca pociagu -56
39.weslake -62
40.LeszekSG -71
41.hypiunia -76
42.M51 -118
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
WYNIKI 7 KOLEJKI

1.Giampaolo 53
2.emii 38
3.Tylko w lewo 36
4. Miki 34
5.Maverick 25
6.nenufar 23
7.Murzyn 22
8.smox 19
-- ASIA 19
-- reifelstal 19
11.Yakuza 18
-- Hamsik 18
-- ROW4LIFE 18
14.RafStal 16
15.Femer 13
16.edzio 11
17.Kuba01 10
-- LeszekSG 10
-- Penhall 10
-- River 10
-- czerwiec 10
22.M51 9
23.LukaszUT 7
-- night 7
-- CafeRacer 7
26.Grunek 6
27.kanclerz 5
28.Anita Hammer Throw 4
29.kierowca pociagu 1
30.weslake 0
31.Jerry -1
32.Gryfino -3
33.StalRzeszów fan -4
34.Cypis -8
35.Hydra -9
-- loki841 -9
37.Czarny -11
38.Cooper Hero -12
-- hypiunia -12
-- spasiony lampart -12
-- Speedwayfun -12
-- Greg Tarnów -12
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
7 Kolejka:
Apator Toruń - Włokniarz Częstochowa 48-42 x1
Stal Gorzów - Ostrovia Ostrów 57-33x4
Motor Lublin - Sparta Wrocław 51-39 x3
GKM Grudziądz - Unia Leszno 43-47 x2
bonus:
Landshut - Wilki Krosno 48-42
Unia Tarnów - Kolejarz Rawicz 41-49
Zawodnik kolejki:Zmarzlik
Kewlar kolejki:Nielsen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 4 punkty Bartkowiak
Zawodnik losowy:Madsen 12
Doparowy kolejki:Woźniak
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
7 Kolejka:
Apator Toruń - Włokniarz Częstochowa 42-48
Stal Gorzów - Ostrovia Ostrów 61-29
Motor Lublin - Sparta Wrocław 50-40
GKM Grudziądz - Unia Leszno 42-48
bonus:
Landshut - Wilki Krosno 41-49
Unia Tarnów - Kolejarz Rawicz 42-48
Zawodnik kolejki: Janowski
Kewlar kolejki: Nielsen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 4 punkty Jeppesen
Zawodnik losowy: Jabłoński
Doparowy kolejki: Kołodziej
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
Toruń - Częstochowa 47-43 x1
Gorzów - Ostrów 57-33 x4
Lublin-Wrocław 49-41 x3
Grudziądz - Leszno 43-47 x2
-----------------------------------------------------
Bonus:
Landshut- Krosno 47-43
Tarnów-Rawicz 46-44
Zawodnik Kolejki: Drabik
Kewlar kolejki: Nielsen
Złoty Strzał: Jabłoński
Zawodnik losowy: Michelsen 12
Doparowy kolejki: Bellego
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
Apator Toruń - Włokniarz Częstochowa 46-44 x2
Stal Gorzów - Ostrovia Ostrów 61-29 x4
Motor Lublin - Sparta Wrocław 49-41 x3
GKM Grudziądz - Unia Leszno 44-46 x1
bonus:
Landshut - Wilki Krosno 43-47
Unia Tarnów - Kolejarz Rawicz 46-44
Zawodnik kolejki: Janowski
Kewlar kolejki: Nielsen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 4 punkty - Pludra
Zawodnik losowy: Kołodziej 13
Doparowy kolejki: Czugunow
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
Apator Toruń - Włokniarz Częstochowa 48:42 x2
Stal Gorzów - Ostrovia Ostrów 62:28 x4
Motor Lublin - Sparta Wrocław 52:38 x3
GKM Grudziądz - Unia Leszno 40:50 x1
bonus:
Landshut - Wilki Krosno 41:49
Unia Tarnów - Kolejarz Rawicz 46:44
Zawodnik kolejki: Michelsen
Kewlar kolejki: Nielsen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 4 punkty: Bartkowiak
Zawodnik losowy: Kołodziej 13
Doparowy kolejki: Wozniak
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
Stal-Ostrow-57-33x4 Apator-Ckm-48-42x3 GKM-Unia-43-47 x1,Motor-Sparta-51-39x2 Unia-Rawicz 41-49,Landshut-Wilki 48-42 zawodnik kolejki Drabik,złoty strzał zawodnik który zdobędzie 4 pkt beż bonusów PludraZawodnik losowy Michelsen 13,Doparowy kolejki Thomsen Kewlar Nielsen
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
7 Kolejka:
Apator Toruń - Włokniarz Częstochowa 48:42x1
Stal Gorzów - Ostrovia Ostrów 60:30x4
Motor Lublin - Sparta Wrocław 49:41x2
GKM Grudziądz - Unia Leszno 43:47x3
bonus:
Landshut - Wilki Krosno 46:44
Unia Tarnów - Kolejarz Rawicz 48:42
Zawodnik kolejki: Michelsen
Kewlar kolejki: Nielsen
ZŁOTY STRZAŁ: Jeppesen
Zawodnik losowy: Pedersen 11pkt.
Doparowy kolejki: Woźniak
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
Konto usunięte
Apator Toruń - Włokniarz Częstochowa 48 42 2
Stal Gorzów - Ostrovia Ostrów 55 35 4
Motor Lublin - Sparta Wrocław 44 46 1
GKM Grudziądz - Unia Leszno 46 44 2
bonus:
Landshut - Wilki Krosno 50 40
Unia Tarnów - Kolejarz Rawicz 40 50
Zawodnik kolejki: Zmarzlik
Kewlar kolejki: Nielsen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 4 punkty Galiński
Zawodnik losowy: Dan 8
Doparowy kolejki: Woźniak
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2022 Zuzelend.com