Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
LIVE
Ipswich Witches
vs
Belle Vue Aces
Dzisiaj o 20:30
Jutro o 19:00
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
Najnowsze blogi
18.09 12:18
10.09 22:28
29.08 9:37
TYPER LIGOWY...............8
 05.06.2022 9:07
TL
Zasady typera sa nastepujace:

1.Za trafiony wynik meczu.... 5 pkt.
2.Za trafionego zwyciezce meczu.... 1 pkt.
3.Za nietrafionego zwyciezce meczu.... -3 pkt.
4.Za trafiony remis.... 10 pkt.
5.Za trafienie zawodnika kolejki.... 3 pkt.(najwieksza ilosc punktow bez bonusow w EE)
6.Najlepszy gracz rundy.... 5 pkt
7.Za nie podanie wyniku meczu,przy nie podaniu calej kolejki... najslabsyz wynik uczestnika w kolejce.
8.Za nie podanie pojedynczego wyniku... -3 pkt
9.Za trafienie kewlara kolejki....3 pkt.(tylko seniorzy)(minimum 2 biegi)
10.Mecz x2 wybierny w kolejce i punkty usera sa mnozone razy 2(x3,x4,x1 tak samo) - sami wybieramy mnoznik.
11.ZLOTY STRZAŁ ... 10 pkt - punkty bez bonusow
12.Zawodnik losowy - wybieramy zawodnika i podajemy ilosc punktow ile zrobi w meczu. Punkty beda dodawane lub odejmowane ( jak w typerze GP). Przyklad: Doyle 11 - Doyle w meczu zrobi 9 wiec user dostaje (-2) jak doyle zdobedzie 11 to user dostaje 11 punktow do wyniku.
13.Jezeli ktos nie poda wspolczynnikow beda one przyznawane 1,2,3,4 od gory do dolu.
14.Doparowy - zawodnik ktory zdobedzie najwiecej bonusow w kolejce .... 10

8 Kolejka:
Ostrovia Ostrów - Stal Gorzów
Unia Leszno - GKM Grudziądz
Włokniarz Częstochowa - Apator Toruń
Sparta Wrocław - Motor Lublin
bonus:
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra
Orzeł Łódź - Landshut
Kolejarz Rawicz - Lokomotiv Daugavpils
Zawodnik kolejki:
Kewlar kolejki:
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 13 punktów
Zawodnik losowy:
Doparowy kolejki:

-----------------------------------------------------------

KLASYFIKACJA GENERALNA PO 7 KOLEJKACH

1.Giampaolo 118
2.Hamsik 82
3.Murzyn 61
4.Maverick 42
5.kanclerz 41
6.Hydra 40
7.Miki 27
8.Femer 26
9.Yakuza 22
10.Grunek 21
11.Penhall 19
12.Lukasz UT 15
-- River 15
14.emii 14
15.Cooper Hero 12
16.Tylko w lewo 8
-- StalRzeszów fan 8
18.Cafe Racer 2
19.Cypis -8
20.night -9
-- RavStal -9
22.Czarny -10
23.nenufar -12
24.Speedway fun -14
25.reifelstal -15
26.spasiony lampart -18
27.Gryfino -19
28.smox -24
29.ASIA -30
-- loki841 -30
31.czerwiec -35
-- Kuba01 -35
33.Jerry -39
34.ROW4LIFE -44
35.edzio -50
36.Anita HammerThorw -52
37.kieriwca pociagu -56
38.weslake -62
39.LeszekSG -71
40.M51 -118
night
Ostatnio edytowany: 11.06.2022 8:23
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (40)
4 miesiące temu
KLASYFIKACJA GENERALNA PO 8 KOLEJKACH

1.Giampaolo 134
2.Hamsik 92
3.Hydra 73
4.Yakuza 66
-- kanclerz 66
6.Murzyn 65
7.Femer 54
8.Maverick 48
9.Tylko w lewo 35
-- River 35
11.Miki 33
12.LukaszUT 32
13.StalRzeszów fan 22
14.emii 21
15.Penhal 19
16.Rav Stal 18
17.Cooper Hero 17
18.Czarny 13
19.Grunek 9
20.night 4
21.spasiony lampart 0
22.Cafe Racer -7
23.Kuba01 -9
-- nenufar -9
25.Cypis -13
26.reifelstal -14
27.smox -15
-- Gryfino -15
29.Jerry -18
30.Kierowca pociagu -25
31.ROW4LIFE -26
-- Speedway fun -26
33.AISA -30
34.Anita Hammer Throw -34
-- edzio -34
36.weslake -36
37.loki841 -39
-- czerwiec -39
39.LeszekSG -93
40.M51 -114
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
WYNIKI 8 KOLEJKI

1.Yakuza 45
2.Hydra 33
-- RavStal 33
4.Kierowca pociagu 31
5.Femer 28
6.Tylko w lewo 27
7.weslake 26
8.kanclerz 25
9.Kuba01 24
10.Czarny 23
11.Jerry 21
12.River 20
13.spasiony lampart 18
-- ROW4LIFE 18
-- AnitaHammer Throw 18
16.LukaszUT 17
17.Giampaolo 16
-- edzio 16
19.StalRzeszów gan 14
20.night 13
21.Hamsik 10
22.smox 9
23.emii 7
24.Maverick 6
25.Miki 5
-- Cooper Hero 5
27.Murzyn 4
-- Gryfino 4
-- M51 4
30.nenufar 3
31.ASIA 0
-- Penhall 0
33.czerwiec -4
34.Cypis -5
-- reifelstal -5
36.Cafe Racer -9
-- loki841 -9
38.LeszekSG -12
-- Grunek -12
-- speedway fun -12
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
Ostrow- Gorzów 37-53 x 4
Leszno- Grudziadz -
Czestochowa- Toruń 47-43 x 2
Wrocław- Lublin 46-44 x 3
bonus:
Bydgoszcz- Zielona Gora 48-42
Łódź- Landshut 51-39
Rawicz- Daugavpils 49-41
Zawodnik Kolejki: Janowski
Kewlar Kolejki: Jeppesen
Złoty Strzał: Madsen 13pkt
Zawodnik losowy: Lambert 13pkt
Doparowy kolejki: Thomsen
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
8 Kolejka:
Ostrovia Ostrów - Stal Gorzów 35-56 X3
Unia Leszno - GKM Grudziądz 52-38 x 4
Włokniarz Częstochowa - Apator Toruń 48-24 x2
Sparta Wrocław - Motor Lublin 46-44 x1
bonus:
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 47-43
Orzeł Łódź - Landshut 50-40
Kolejarz Rawicz - Lokomotiv Daugavpils 53-37
Zawodnik kolejki: Kołodziej
Kewlar kolejki: Jeppsen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 13 punktów CH.Holder
Zawodnik losowy: Woryna 9
Doparowy kolejki: Czugunow
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
8 Kolejka:
Ostrovia Ostrów - Stal Gorzów 36-54
Unia Leszno - GKM Grudziądz 53-37
Włokniarz Częstochowa - Apator Toruń 47-43
Sparta Wrocław - Motor Lublin 42-48
bonus:
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 49-41
Orzeł Łódź - Landshut 50-40
Kolejarz Rawicz - Lokomotiv Daugavpils 50-40
Zawodnik kolejki:Kołodziej
Kewlar kolejki:Jeppesen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 13 punktów Woffinden
Zawodnik losowy:Doyle 11
Doparowy kolejki:Lidsey
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
Witaj
8 Kolejka:
Ostrovia Ostrów - Stal Gorzów 36-54 X3
Unia Leszno - GKM Grudziądz 48-42 x 4
Włokniarz Częstochowa - Apator Toruń 42-48 x 2 Hej Hej APATOR
Sparta Wrocław - Motor Lublin 51-39 x1
bonus:
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 50-40
Orzeł Łódź - Landshut 54-36
Kolejarz Rawicz - Lokomotiv Daugavpils 53-37
Zawodnik kolejki: Kołodziej
Kewlar kolejki: M Nielsen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 13 punktów CH.Holder
Zawodnik losowy: Lambo 14
Doparowy kolejki: Czugunow
Pozdrawiam
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
Konto usunięte
Ostrovia Ostrów - Stal Gorzów 41 49 4
Unia Leszno - GKM Grudziądz 48 42 3
Włokniarz Częstochowa - Apator Toruń 44 46 2
Sparta Wrocław - Motor Lublin 51 39 1
bonus:
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 47 43
Orzeł Łódź - Landshut 48 42
Kolejarz Rawicz - Lokomotiv Daugavpils 47 43
Zawodnik kolejki: Kołodziej
Kewlar kolejki: Nielsen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 13 punktów Dan
Zawodnik losowy: Gleb 10
Doparowy kolejki: J. Holder
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
Ostrovia Ostrów - Stal Gorzów 40:50 x4
Unia Leszno - GKM Grudziądz 55:35 x3
Włokniarz Częstochowa - Apator Toruń 47:43 x2
Sparta Wrocław - Motor Lublin 44:46 x1
bonus:
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 47:43
Orzeł Łódź - Landshut 45:45
Kolejarz Rawicz - Lokomotiv Daugavpils 52:38
Zawodnik kolejki: R Lambert
Kewlar kolejki: M Nielsen
ZŁOTY STRZAŁ: bez bonusów 13 punktów - Ch Holder
Zawodnik losowy: K Woryna - 9pkt
Doparowy kolejki: D Bellego
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
Ostrovia Ostrów - Stal Gorzów 55-35 x2
Unia Leszno - GKM Grudziądz 56034 x3
Włokniarz Częstochowa - Apator Toruń 47-43 x2
Sparta Wrocław - Motor Lublin 45-45
bonus:
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 50-40
Orzeł Łódź - Landshut 47-43
Kolejarz Rawicz - Lokomotiv Daugavpils 49-41
Zawodnik kolejki:Michelsen
Kewlar kolejki:Nielsen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 13 punktów Woffinden
Zawodnik losowy:Janowski 16
Doparowy kolejki:Czugunow
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
Ostrovia Ostrów - Stal Gorzów 37 53 4
Unia Leszno - GKM Grudziądz 49 41 3
Włokniarz Częstochowa - Apator Toruń 46 44 2
Sparta Wrocław - Motor Lublin 47 43 1
bonus:
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 45 45
Orzeł Łódź - Landshut 45 45
Kolejarz Rawicz - Lokomotiv Daugavpils 48 42
Zawodnik kolejki:Janowski
Kewlar kolejki:Nielsen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 13 punktów Madsen
Zawodnik losowy:Zmarzlik 14
Doparowy kolejki:Woryna
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2022 Zuzelend.com