Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
Najnowsze blogi
24.07 13:18
17.07 23:01
03.07 10:52
27.06 8:42
TYPER LIGOWY........9
 11.06.2022 18:49
TL
Zasady typera sa nastepujace:

1.Za trafiony wynik meczu.... 5 pkt.
2.Za trafionego zwyciezce meczu.... 1 pkt.
3.Za nietrafionego zwyciezce meczu.... -3 pkt.
4.Za trafiony remis.... 10 pkt.
5.Za trafienie zawodnika kolejki.... 3 pkt.(najwieksza ilosc punktow bez bonusow w EE)
6.Najlepszy gracz rundy.... 5 pkt
7.Za nie podanie wyniku meczu,przy nie podaniu calej kolejki... najslabsyz wynik uczestnika w kolejce.
8.Za nie podanie pojedynczego wyniku... -3 pkt
9.Za trafienie kewlara kolejki....3 pkt.(tylko seniorzy)(minimum 2 biegi)
10.Mecz x2 wybierny w kolejce i punkty usera sa mnozone razy 2(x3,x4,x1 tak samo) - sami wybieramy mnoznik.
11.ZLOTY STRZAŁ ... 10 pkt - punkty bez bonusow
12.Zawodnik losowy - wybieramy zawodnika i podajemy ilosc punktow ile zrobi w meczu. Punkty beda dodawane lub odejmowane ( jak w typerze GP). Przyklad: Doyle 11 - Doyle w meczu zrobi 9 wiec user dostaje (-2) jak doyle zdobedzie 11 to user dostaje 11 punktow do wyniku.
13.Jezeli ktos nie poda wspolczynnikow beda one przyznawane 1,2,3,4 od gory do dolu.
14.Doparowy - zawodnik ktory zdobedzie najwiecej bonusow w kolejce .... 10

9 kolejka:
Motor Lublin - Ostrovia Ostrów
GKM Grudziądz - Włokniarz Częstochowa
Apator Toruń - Unia Leszno
Stal Gorzów - Sparta Wrocław
bonus:
Start Gniezno - ROW Rybnik
Polonia Bydgoszcz - Wilki Krosno
Unia Tarnów - Stal Rzeszów
bonus:
Zawodnik kolejki:
Kewlar kolejki:
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 8 punktów
Zawodnik losowy:
Doparowy kolejki:

----------------------------------------------

KLASYFIKACJA GENERALNA PO 8 KOLEJKACH

1.Giampaolo 134
2.Hamsik 92
3.Hydra 73
4.Yakuza 66
-- kanclerz 66
6.Murzyn 64
7.Femer 54
8.Maverick 48
9.Tylko w lewo 35
-- River 35
11.Miki 33
12.LukaszUT 32
13.StalRzeszów fan 22
14.emii 21
15.Penhal 19
16.Rav Stal 18
17.Cooper Hero 17
18.Czarny 13
19.Grunek 9
20.night 4
21.spasiony lampart 0
22.Cafe Racer -7
23.Kuba01 -9
-- nenufar -9
25.Cypis -13
26.reifelstal -14
27.smox -15
-- Gryfino -15
29.Jerry -18
30.Kierowca pociagu -25
31.ROW4LIFE -26
-- Speedway fun -26
33.AISA -30
34.Anita Hammer Throw -34
-- edzio -34
36.weslake -36
37.loki841 -39
-- czerwiec -39
39.LeszekSG -93
40.M51 -114
night
Ostatnio edytowany: 16.06.2022 13:26
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (36)
2 miesiące temu
KLASYFIKACJA GENERALNA PO 9 KOLEJKACH

1.Giampaolo 136
2.Hamsik 99
3.Murzyn 76
4.Yakuza 74
5.Maverick 64
6.Femer 60
-- kanclerz 60
8.Hydra 58
9.StalRzeszów fan 41
10.Miki 37
11.River 26
12.Penhal 25
13.Tylko w lewo 21
-- night 21
15.emii 19
16.Copper Hero 14
17.Łukasz UT 12
18.Jerry 11
19.RavStal 5
20.Grunek 1
21.smox -7
-- Czarny -7
23.reifelstal -8
24.Cafe Racer -10
25.Cypis -14
26.Kuba01 -15
-- nenufar -15
28.spasiony lampart -20
29.czerwiec -22
30.kierowca pociagu -28
31.Gryfino -30
32.edzio -32
-- loki841 -32
34.ROW4LIFE -33
35.weslake -37
36.Anita Hammer Throw -40
37.ASIA -50
38.LeszekSG -113
39.M51 -134
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
WYNIKI 9 KOLEJKI

1.Jerry 34
2.StalRzeszow fan 19
-- RavStal 19
4.night 17
-- czerwiec 17
6.Maverick 16
7.Murzyn 12
8.smox 8
-- Yakuza 8
10.Hamsik 7
-- loki841 7
12.Penhal 6
-- Femer 6
-- reifelstal 6
15.Miki 4
16.Giampaolo 2
-- edzio 2
18.weslake -1
-- Cypis -1
20.emii -2
21.CafeRacer -3
-- kierowca pociagu -3
-- Cooper Hero -3
24.Anita Hammer Throw -6
-- Kuba01 -6
-- kanclerz -6
-- nenufar -6
28.ROW4LIFE -7
29.grunek -8
30.River -9
31.Tylko w lewo -14
32.Hydra -15
-- Gryfino -15
34.Czarny -20
-- M51 -20
-- LeszekSG -20
-- ASIA -20
-- speedwayfun -20
-- spasiony lampart -20
-- LukaszUT -20
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
Apator Toruń - Unia Leszno 49-41 x 4
Stal Gorzów - Sparta Wrocław 49-41 x3
bonus:
Start Gniezno - ROW Rybnik 43-47
Polonia Bydgoszcz - Wilki Krosno 49-41
Unia Tarnów - Stal Rzeszów 39-51
bonus:
Zawodnik kolejki:Zmarzlik
Kewlar kolejki:Bellego
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 8 punktów Bewley
Zawodnik losowy: Woźniak 12
Doparowy kolejki: Lindsley
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
9 kolejka:
Motor Lublin - Ostrovia Ostrów 55-35
GKM Grudziądz - Włokniarz Częstochowa 41-49
Apator Toruń - Unia Leszno 55-35
Stal Gorzów - Sparta Wrocław 48-42
bonus:
Start Gniezno - ROW Rybnik 42-48
Polonia Bydgoszcz - Wilki Krosno 49-41
Unia Tarnów - Stal Rzeszów 42-48
bonus:
Zawodnik kolejki: Lambert
Kewlar kolejki: Jeppesen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 8 punktów Smektała
Zawodnik losowy: Madsen 13
Doparowy kolejki: Kubera
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
9 kolejka:
Motor Lublin - Ostrovia Ostrów 53-37 x4
GKM Grudziądz - Włokniarz Częstochowa 41-49 x2
Apator Toruń - Unia Leszno 54-36 x3
Stal Gorzów - Sparta Wrocław 48-42 x1
bonus:
Start Gniezno - ROW Rybnik 43-47
Polonia Bydgoszcz - Wilki Krosno 47-43
Unia Tarnów - Stal Rzeszów 40-50
bonus:
Zawodnik kolejki:Kubera
Kewlar kolejki:Sorensen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 8 punktów Kasprzak
Zawodnik losowy:Zmarzlik 15
Doparowy kolejki:Woźniak
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
Motor Lublin - Ostrovia Ostrów 53 37 4
GKM Grudziądz - Włokniarz Częstochowa 43 47 3
Apator Toruń - Unia Leszno 50 40 2
Stal Gorzów - Sparta Wrocław 49 41 1
bonus:
Start Gniezno - ROW Rybnik 47 43
Polonia Bydgoszcz - Wilki Krosno 46 44
Unia Tarnów - Stal Rzeszów 43 47
bonus:
Zawodnik kolejki:Zmarzlik
Kewlar kolejki:Rew
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 8 punktów Bellego
Zawodnik losowy:Doyle 16
Doparowy kolejki:Kubera
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
Konto usunięte
Motor Lublin - Ostrovia Ostrów 50 40 4
GKM Grudziądz - Włokniarz Częstochowa 46 44 1
Apator Toruń - Unia Leszno 50 40 3
Stal Gorzów - Sparta Wrocław 44 46 2
bonus:
Start Gniezno - ROW Rybnik 42 48
Polonia Bydgoszcz - Wilki Krosno 47 43
Unia Tarnów - Stal Rzeszów 35 55
bonus:
Zawodnik kolejki: Drabik
Kewlar kolejki: Sorensen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 8 punktów Krakowiak
Zawodnik losowy: Dan 10
Doparowy kolejki: Hampel
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
9 kolejka:
Motor Lublin - Ostrovia Ostrów 53:37 x3
GKM Grudziądz - Włokniarz Częstochowa 44:46 x1
Apator Toruń - Unia Leszno 52:38 x4
Stal Gorzów - Sparta Wrocław 47:43 x2
bonus:
Start Gniezno - ROW Rybnik 44:46
Polonia Bydgoszcz - Wilki Krosno 46:44
Unia Tarnów - Stal Rzeszów 44:46
bonus:
Zawodnik kolejki: Janowski
Kewlar kolejki: Sorensen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 8 punktów Bellego
Zawodnik losowy: Zmarzlik 15
Doparowy kolejki: Przemek Pawlicki
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
Motor Lublin - Ostrovia Ostrów 52:38 x4
GKM Grudziądz - Włokniarz Częstochowa 42:48 x1
Apator Toruń - Unia Leszno 51:39 x3
Stal Gorzów - Sparta Wrocław 50:40 x2
bonus:
Start Gniezno - ROW Rybnik 42:48
Polonia Bydgoszcz - Wilki Krosno 49:41
Unia Tarnów - Stal Rzeszów 39:51
bonus:
Zawodnik kolejki: Lambert
Kewlar kolejki: Soernsen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 8 punktów: bellego
Zawodnik losowy: Zmarzlik 15
Doparowy kolejki: Smektała
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
Motor Lublin - Ostrovia Ostrów 65:25x4
GKM Grudziądz - Włokniarz Częstochowa 41:49x2
Apator Toruń - Unia Leszno 51:39x1
Stal Gorzów - Sparta Wrocław 49:41x3
bonus:
Start Gniezno - ROW Rybnik 49:41
Polonia Bydgoszcz - Wilki Krosno 51:39
Unia Tarnów - Stal Rzeszów 40:50
bonus:
Zawodnik kolejki: Bewley
Kewlar kolejki: Sorensen
ZŁOTY STRZAŁ: Cierniak
Zawodnik losowy: Bellego 9pkt.
Doparowy kolejki: Kubera
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2022 Zuzelend.com