Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
Najnowsze blogi
24.07 13:18
17.07 23:01
03.07 10:52
27.06 8:42
TYPER LIGOWY... 10
 19.06.2022 9:19
TL
Zasady typera sa nastepujace:

1.Za trafiony wynik meczu.... 5 pkt.
2.Za trafionego zwyciezce meczu.... 1 pkt.
3.Za nietrafionego zwyciezce meczu.... -3 pkt.
4.Za trafiony remis.... 10 pkt.
5.Za trafienie zawodnika kolejki.... 3 pkt.(najwieksza ilosc punktow bez bonusow w EE)
6.Najlepszy gracz rundy.... 5 pkt
7.Za nie podanie wyniku meczu,przy nie podaniu calej kolejki... najslabsyz wynik uczestnika w kolejce.
8.Za nie podanie pojedynczego wyniku... -3 pkt
9.Za trafienie kewlara kolejki....3 pkt.(tylko seniorzy)(minimum 2 biegi)
10.Mecz x2 wybierny w kolejce i punkty usera sa mnozone razy 2(x3,x4,x1 tak samo) - sami wybieramy mnoznik.
11.ZLOTY STRZAŁ ... 10 pkt - punkty bez bonusow
12.Zawodnik losowy - wybieramy zawodnika i podajemy ilosc punktow ile zrobi w meczu. Punkty beda dodawane lub odejmowane ( jak w typerze GP). Przyklad: Doyle 11 - Doyle w meczu zrobi 9 wiec user dostaje (-2) jak doyle zdobedzie 11 to user dostaje 11 punktow do wyniku.
13.Jezeli ktos nie poda wspolczynnikow beda one przyznawane 1,2,3,4 od gory do dolu.
14.Doparowy - zawodnik ktory zdobedzie najwiecej bonusow w kolejce .... 10


10 KOLEJKA:
Ostrovia Ostrów - Sparta Wrocław
Apator Toruń - GKM Grudziądz
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów
Unia Leszno - Motor Lublin
bonus:
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz
Wybrzeze Gdańsk - Falubaz Zielona Góra
Kolejarz Opole - PSZ Poznań
Zawodnik kolejki:
Kewlar kolejki:
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 3 punkty
Zawodnik losowy:
Doparowy kolejki:

------------------------------------------------

KLASYFIKACJA GENERALNA PO 9 KOLEJKACH

1.Giampaolo 133
2.Hamsik 96
3.Murzyn 77
4.Yakuza 75
5.Maverick 61
6.Femer 57
-- kanclerz 57
8.Hydra 55
9.StalRzeszów fan 42
10.Miki 38
11.RavStal 34
12.River 27
13.Penhal 22
-- Tylko w lewo 22
-- night 22
16.emii 16
17.Copper Hero 15
18.Łukasz UT 9
19.Jerry 8
20.Grunek 2
21.reifelstal -7
22.Cafe Racer -9
23.smox -10
-- Czarny -10
25.Kuba01 -14
26.Cypis -17
27.nenufar -18
28.spasiony lampart -23
29.czerwiec -25
30.kierowca pociagu -31
-- loki841 -31
32.Gryfino -33
33.edzio -35
34.ROW4LIFE -36
-- weslake -36
36.Anita Hammer Throw -39
37.LeszekSG -116
38.M51 -137



WYNIKI 10 KOLEJKI

1.czerwiec 47
2.Kuba01 31
3.LukaszUT 27
4.Copper Hero 26
5.Cypis 23
-- River 23
7.Jerry 22
8.emii 21
9.kierowca pociagu 19
-- StalRzeszow fan 19
11.Femer 16
12.Czarny 15
-- reifelstal 15
-- AnitaHammer Thorw 15
15.Gryfino 14
16.Maverick 13
17.Hamsik 11
-- Giampaolo 11
-- edzio 11
20.Miki 9
21.Grunek 6
22.weslake 5
-- Murzyn 5
-- Tylko w lewo 5
-- Penhal 5
26.ROW4LIFE 3
27.Yakuza 2
28.RaVStal 0
-- nenufar 0
30.Cafe Racer -1
31.night -2
32.loki841 -3
33.smox -4
34.kanclerz -8
35.Hydra -13
36.LeszekSG -25
-- M51 -25
-- spasiony lampart -2
night
Ostatnio edytowany: 27.06.2022 18:43
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (36)
2 miesiące temu
Ostrovia Ostrów - Sparta Wrocław 35-55 x3
Apator Toruń - GKM Grudziądz 48-42 x4
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 43-47 x2
Unia Leszno - Motor Lublin 43-47 x1
bonus:
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz 41-49
Wybrzeze Gdańsk - Falubaz Zielona Góra 43-47
Kolejarz Opole - PSZ Poznań 49-41
Zawodnik kolejki: Dudek
Kewlar kolejki: jeppesen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 3 punkty Lewandowski
Zawodnik losowy: Zmarzlik 15
Doparowy kolejki: Czugunow
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
10 KOLEJKA:
Ostrovia Ostrów - Sparta Wrocław 40:50 x4
Apator Toruń - GKM Grudziądz 52:38 x3
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 47:43 x2
Unia Leszno - Motor Lublin 46:44 x1
bonus:
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz 42:48
Wybrzeze Gdańsk - Falubaz Zielona Góra 49:41
Kolejarz Opole - PSZ Poznań 51:39
Zawodnik kolejki: Janusz Kołodziej
Kewlar kolejki: Patrik Hansen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 3 punkty Oskar Paluch
Zawodnik losowy: Jarosław Hampel 12
Doparowy kolejki: Bartosz Smektała
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
10 KOLEJKA:
Ostrovia Ostrów - Sparta Wrocław 41-49
Apator Toruń - GKM Grudziądz 50-40
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 43-47
Unia Leszno - Motor Lublin 43-47
bonus:
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz 40-50
Wybrzeze Gdańsk - Falubaz Zielona Góra 46-44
Kolejarz Opole - PSZ Poznań 43-47
Zawodnik kolejki: Janowski
Kewlar kolejki: Jeppesen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 3 punkty Szostak
Zawodnik losowy: Kołodziej 14
Doparowy kolejki: Woźniak
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
10 KOLEJKA:
Ostrovia Ostrów - Sparta Wrocław 38-52
Apator Toruń - GKM Grudziądz 54-36
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 48-42
Unia Leszno - Motor Lublin 42-48
bonus:
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz 41-49
Wybrzeze Gdańsk - Falubaz Zielona Góra 40-50
Kolejarz Opole - PSZ Poznań 54-36
Zawodnik kolejki: Janowski
Kewlar kolejki: Jeppesen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 3 punkty Lewandowski
Zawodnik losowy: Dudek 14
Doparowy kolejki: Kubera
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
10 KOLEJKA:
Ostrovia Ostrów - Sparta Wrocław 41-49 x3
Apator Toruń - GKM Grudziądz 48-42 x4
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 44-46 x1
Unia Leszno - Motor Lublin 44-46 x2
bonus:
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz 44-46
Wybrzeze Gdańsk - Falubaz Zielona Góra 44-46
Kolejarz Opole - PSZ Poznań 46-44
Zawodnik kolejki: Dudek
Kewlar kolejki: Jeppesen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 3 punkty Ratajczak
Zawodnik losowy: Lambert 14
Doparowy kolejki: Kasprzak
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
Konto usunięte
Ostrovia Ostrów - Sparta Wrocław 40 50 4
Apator Toruń - GKM Grudziądz 48 42 3
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 44 46 2
Unia Leszno - Motor Lublin 46 44 1
bonus:
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz 41 49
Wybrzeze Gdańsk - Falubaz Zielona Góra 43 47
Kolejarz Opole - PSZ Poznań 50 40
Zawodnik kolejki: Janowski
Kewlar kolejki: Sorensen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 3 punkty Ratajczak
Zawodnik losowy: Dan 12
Doparowy kolejki: Taj
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
TL10
Ostrovia Ostrów - Sparta Wrocław 39-51 x2
Apator Toruń - GKM Grudziądz 51-39 x4
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 43-47 x1
Unia Leszno - Motor Lublin 43-47 x3
bonus:
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz 43-47
Wybrzeze Gdańsk - Falubaz Zielona Góra 43-47
Kolejarz Opole - PSZ Poznań 50-40
Zawodnik kolejki: Kubera
Kewlar kolejki: Jeppesen
ZŁOTY STRZAŁ: Bewley
Zawodnik losowy: Lambert 13
Doparowy kolejki: Woffinden
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
Ostrovia Ostrów - Sparta Wrocław 41-49 x4
Apator Toruń - GKM Grudziądz 48-42 x3
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 43-47 x2
Unia Leszno - Motor Lublin 47-43
bonus:
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz 46-44
Wybrzeze Gdańsk - Falubaz Zielona Góra 47-43
Kolejarz Opole - PSZ Poznań 50-40
Zawodnik kolejki:Madsen
Kewlar kolejki:Jeppesen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 3 punkty Lewandowski
Zawodnik losowy:Lambert 14
Doparowy kolejki:Kubera
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
Ostrow-Sparta-38-52 x3,Apator-GKM-57-33 x4,Wlokniarz-Stal-47-43 Leszno -Motor -44-46,Row-Polonia 41-49 Wybrzez-Falubaz 42-48 Opole -Poznań 48-42, Zawodnik kolejki Lambert,złoty strzał Lewandowski,Zawodnik losowy Lambert 16,Kewlar Hansen doparowy Drabik
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
Ostrovia Ostrów - Sparta Wrocław 37:53 x4
Apator Toruń - GKM Grudziądz 51:39 x3
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 43:47 x2
Unia Leszno - Motor Lublin 44:46 x1
bonus:
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz 42:48
Wybrzeze Gdańsk - Falubaz Zielona Góra 41:49
Kolejarz Opole - PSZ Poznań 50:40
Zawodnik kolejki: Zmarzlik
Kewlar kolejki: Hansen
ZŁOTY STRZAŁ: Paluch
Zawodnik losowy: Zmarzlik 15
Doparowy kolejki: Woźniak
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2022 Zuzelend.com