Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
Najnowsze blogi
24.07 13:18
17.07 23:01
03.07 10:52
27.06 8:42
TYPER LIGOWY... 12
 03.07.2022 10:52
TL
Zasady typera sa nastepujace:

1.Za trafiony wynik meczu.... 5 pkt.
2.Za trafionego zwyciezce meczu.... 1 pkt.
3.Za nietrafionego zwyciezce meczu.... -3 pkt.
4.Za trafiony remis.... 10 pkt.
5.Za trafienie zawodnika kolejki.... 3 pkt.(najwieksza ilosc punktow bez bonusow w EE)
6.Najlepszy gracz rundy.... 5 pkt
7.Za nie podanie wyniku meczu,przy nie podaniu calej kolejki... najslabsyz wynik uczestnika w kolejce.
8.Za nie podanie pojedynczego wyniku... -3 pkt
9.Za trafienie kewlara kolejki....3 pkt.(tylko seniorzy)(minimum 2 biegi)
10.Mecz x2 wybierny w kolejce i punkty usera sa mnozone razy 2(x3,x4,x1 tak samo) - sami wybieramy mnoznik.
11.ZLOTY STRZAŁ ... 10 pkt - punkty bez bonusow
12.Zawodnik losowy - wybieramy zawodnika i podajemy ilosc punktow ile zrobi w meczu. Punkty beda dodawane lub odejmowane ( jak w typerze GP). Przyklad: Doyle 11 - Doyle w meczu zrobi 9 wiec user dostaje (-2) jak doyle zdobedzie 11 to user dostaje 11 punktow do wyniku.
13.Jezeli ktos nie poda wspolczynnikow beda one przyznawane 1,2,3,4 od gory do dolu.
14.Doparowy - zawodnik ktory zdobedzie najwiecej bonusow w kolejce .... 10


12 Kolejka:
Włokniarz Częstochowa - Ostrovia Ostrów
GKM Grudziądz - Motor Lublin
Apator Toruń - Stal Gorzów
Unia Leszno - Sparta Wrocław
bonus:
Falubaz Zielona Góra - Wilki Krosno
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz
Stal Rzeszów - Kolejarz Rawicz
Zawodnik kolejki:
Kewlar kolejki:
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 2 punkty
Zawodnik losowy:
Doparowy kolejki:

------------------------------------------------------

KLASYFIKACJA GENERALNA PO 12 KOLEJKACH

1. Giampaolo 167
2. Murzyn 134
3. Hamsik 108
4. Yakuza 91
5. Stalrzeszowfan 81
-. Maverick 81
7. Femer 76
8. Kanclerz 61
9. Lukasz UT 57
10. River 56
11. Gryfino1920 54
12. Copper hero 50
13. Kuba01 49
-- Miki 49
15. Ravstal 47
16. Tylko w lewo 45
17. Hydra 44
18. Night 42
19. Jerry 36
20. Penhal 25
21. Cypis 22
-- Kierowca pociągu 22
23. Rejfelstal 21
24. Smox 10
25. Czerwiec 9
26. Czarny 5
-- Grunek 5
28. Edzio8 -6
29. Weslake -7
30. Loki841 -12
31. Anitahammer throw -14
32. Nenufar -15
33. Spasiony_lampart -22
34. Cafe racer -23
35. Row4life -25
36. Tony -57
37. Leszek sg -151
night
Ostatnio edytowany: 15.07.2022 20:02
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (37)
3 tygodnie temu
WYNIKI 12 KOLEJKI

1.ROW4LIFE 37
2.smox 18
3.nenufar 15
-- Gryfino 15
5.Femer `4
6.River 8
7.Miki 7
8.AnitaHameer Thorw 6
9.KUba01 4
-- Penhall 4
11.Tony 3
-- Tylko w lewo 3
-- Giampolo 3
14.kieriwca pociagu 2
-- czerwiec 2
16.Jerry 1
17.Hamsik 0
-- LUkaszUT 0
19.night -1
-- Stalrzeszow fan -1
-- reifelstal -1
-- RavStal -1
23.Murzyn -4
24.Maverick -5
-- Cooper Hero -5
-- kanclerz -5
-- spasiony lampart -5
28.Cafe Racer -6
29.LeszekSG -8
30.Czarny -10
31.Loki841 -12
32.Hydra -17
33.Cypis -19
34.Yakuza -21
35.weslake -24
-- edzio -24
-- Grunek -24
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
Apator Toruń - Stal Gorzów 48:42 x2
Unia Leszno - Sparta Wrocław 46:44 x1
bonus:
Falubaz Zielona Góra - Wilki Krosno 50:40
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 43:47
Stal Rzeszów - Kolejarz Rawicz 48:42
Zawodnik kolejki: B Zmarzlik
Kewlar kolejki: Patrik Hansen
ZŁOTY STRZAŁ: Curzytek
Zawodnik losowy: Dudek 11 pkt
Doparowy kolejki:. Kubera
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
12 Kolejka:
GKM Grudziądz - Motor Lublin 41-49 x2
Apator Toruń - Stal Gorzów 47-43 x1
Unia Leszno - Sparta Wrocław 55-35 x3
bonus:
Falubaz Zielona Góra - Wilki Krosno 52:38
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 44:46
Stal Rzeszów - Kolejarz Rawicz 50:40
Zawodnik kolejki: Michelsen
Kewlar kolejki: Czugunow
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 2 punkty Lewandowski
Zawodnik losowy: Madsen 15
Doparowy kolejki: Kubera
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
12 Kolejka:
Włokniarz Częstochowa - Ostrovia Ostrów 64:26 x4
GKM Grudziądz - Motor Lublin 41-49 x3
Apator Toruń - Stal Gorzów 46-44 x1
Unia Leszno - Sparta Wrocław 48-42 x2
bonus:
Falubaz Zielona Góra - Wilki Krosno 46:44
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 44:46
Stal Rzeszów - Kolejarz Rawicz 46:44
Zawodnik kolejki: Michelsen
Kewlar kolejki: Sorensen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 2 punkty Lewandowski
Zawodnik losowy: Madsen 15
Doparowy kolejki: Przedpelski
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
Włokniarz Częstochowa - Ostrovia Ostrów 55-35
GKM Grudziądz - Motor Lublin 40-50
Apator Toruń - Stal Gorzów 45-45
Unia Leszno - Sparta Wrocław 47-43
bonus:
Falubaz Zielona Góra - Wilki Krosno 53-37
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 45-45
Stal Rzeszów - Kolejarz Rawicz 45-45
Zawodnik kolejki:Dudek
Kewlar kolejki:Hansen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 2 punkty Pludra
Zawodnik losowy:Doyle 12
Doparowy kolejki:Woryna
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
12 Kolejka:
Włokniarz Częstochowa - Ostrovia Ostrów 56-34 x4
GKM Grudziądz - Motor Lublin 40-50 x3
Apator Toruń - Stal Gorzów 43-47 x1
Unia Leszno - Sparta Wrocław 48-42 x2
bonus:
Falubaz Zielona Góra - Wilki Krosno 55-35
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 43-47
Stal Rzeszów - Kolejarz Rawicz 49-41
Zawodnik kolejki:Madsen
Kewlar kolejki:Soersen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 2 punkty Krawczyk
Zawodnik losowy: Madsen 14
Doparowy kolejki: Smektała
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
12 Kolejka:
Włokniarz Częstochowa - Ostrovia Ostrów 57-33 x4
GKM Grudziądz - Motor Lublin 39-51 x3
Apator Toruń - Stal Gorzów 43-47 x1
Unia Leszno - Sparta Wrocław 49-41 x2
bonus:
Falubaz Zielona Góra - Wilki Krosno 56-34
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 43-47
Stal Rzeszów - Kolejarz Rawicz 51-39
Zawodnik kolejki: Zmarzlik
Kewlar kolejki: Soerensen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 2 punkty Curzytek
Zawodnik losowy: Woryna 13
Doparowy kolejki: Smektała
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
Włokniarz Częstochowa - Ostrovia Ostrów 55-35 4
GKM Grudziądz - Motor Lublin 40-50 3
Apator Toruń - Stal Gorzów 42-48 2
Unia Leszno - Sparta Wrocław 44-46 1
bonus:
Falubaz Zielona Góra - Wilki Krosno 55-35
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 46-44
Stal Rzeszów - Kolejarz Rawicz 47-43
Zawodnik kolejki: Janowski
Kewlar kolejki: Hansen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 2 punkty Curzytek
Zawodnik losowy: Dudek 14
Doparowy kolejki: Czugunow
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
Włokniarz Częstochowa - Ostrovia Ostrów 53-37 x4
GKM Grudziądz - Motor Lublin 42-48 x3
Apator Toruń - Stal Gorzów 48-42 x1
Unia Leszno - Sparta Wrocław 50-40 x2
bonus:
Falubaz Zielona Góra - Wilki Krosno 54-36
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 48-42
Stal Rzeszów - Kolejarz Rawicz 48-42
Zawodnik kolejki: Kołodziej
Kewlar kolejki: Sorensen
ZŁOTY STRZAŁ: Curzytek
Zawodnik losowy: Kubera 11
Doparowy kolejki: Lidsey
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
12 Kolejka:
Włokniarz Częstochowa - Ostrovia Ostrów. 54:36 x4
GKM Grudziądz - Motor Lublin 40:50 x3
Apator Toruń - Stal Gorzów 48:42 x2
Unia Leszno - Sparta Wrocław 46:44 x1
bonus:
Falubaz Zielona Góra - Wilki Krosno 50:40
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 43:47
Stal Rzeszów - Kolejarz Rawicz 46:44
Zawodnik kolejki: B Zmarzlik
Kewlar kolejki: T Soerensen
ZŁOTY STRZAŁ: bez bonusów 2 punkty - J Krawczyk
Zawodnik losowy: K Woryna - 11 pkt
Doparowy kolejki: M Drabik
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2022 Zuzelend.com