Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
LIVE
Ipswich Witches
vs
Belle Vue Aces
Dzisiaj o 20:30
Jutro o 19:00
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
Najnowsze blogi
18.09 12:18
10.09 22:28
29.08 9:37
TYPER LIGOWY... 14
 24.07.2022 13:18
TL
Zasady typera sa nastepujace:

1.Za trafiony wynik meczu.... 5 pkt.
2.Za trafionego zwyciezce meczu.... 1 pkt.
3.Za nietrafionego zwyciezce meczu.... -3 pkt.
4.Za trafiony remis.... 10 pkt.
5.Za trafienie zawodnika kolejki.... 3 pkt.(najwieksza ilosc punktow bez bonusow w EE)
6.Najlepszy gracz rundy.... 5 pkt
7.Za nie podanie wyniku meczu,przy nie podaniu calej kolejki... najslabsyz wynik uczestnika w kolejce.
8.Za nie podanie pojedynczego wyniku... -3 pkt
9.Za trafienie kewlara kolejki....3 pkt.(tylko seniorzy)(minimum 2 biegi)
10.Mecz x2 wybierny w kolejce i punkty usera sa mnozone razy 2(x3,x4,x1 tak samo) - sami wybieramy mnoznik.
11.ZLOTY STRZAŁ ... 10 pkt - punkty bez bonusow
12.Zawodnik losowy - wybieramy zawodnika i podajemy ilosc punktow ile zrobi w meczu. Punkty beda dodawane lub odejmowane ( jak w typerze GP). Przyklad: Doyle 11 - Doyle w meczu zrobi 9 wiec user dostaje (-2) jak doyle zdobedzie 11 to user dostaje 11 punktow do wyniku.
13.Jezeli ktos nie poda wspolczynnikow beda one przyznawane 1,2,3,4 od gory do dolu.
14.Doparowy - zawodnik ktory zdobedzie najwiecej bonusow w kolejce .... 10

14 kolejka:
Unia Leszno - Włokniarz Częstochowa
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów
Apator Toruń - Sparta Wrocław
Motor Lublin - Stal Gorzów
bonus:
Wybrzeze Gdańsk - Polonia Bydgoszcz
Landshut - Wilki Krosno
Kolejarz Rawicz - PSZ Poznan
Zawodnik kolejki:
Kewlar kolejki:
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 1 punkt
Zawodnik losowy:
Doparowy kolejki:

-----------------------------------

KLASYFIKACJA GENERALNA PO 13 KOLEJKACH

1.Giampaolo 180
2.Murzyn 147
3.Hamsik 118
4.StalRzeszow fan 116
5.Femer 112
6.Maverick 106
7.Yakuza 96
8.Gryfino 81
-- River 81
10.Penhall 80
-- Kuba01 80
12.Copper Hero 78
-- RavStal 78
14.Miki 67
15.LukaszUT 63
-- kanclerz 63
17.loki841 57
18.night 56
19.Tylko w lewo 46
20.smox 39
21.ROW4LIFE 33
22.kieroca pociagu 32
23.reifelstal 31
24.Jerry 30
25.Hydra 27
26.Czarny 24
27.czerwiec 16
28.Cypis 10
29.AnitaHammer Thorw 7
30.nenufar 6
31.Grunek -4
-- spasiony lampart -4
33.weslake -8
34.edzio -20
35.Cafe Racer -40
36.Tony -81
37.Byczek -136
38.LeszekSG -142
39.Dawid -144
40.Mentikk -150
night
Ostatnio edytowany: 05.08.2022 14:39
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (39)
miesiąc temu
WYNIKI 14 RUNDY

1.Cafe Racer 49
2.Cypis 24
3.weslake 22
4.Smox 15
5.Cooper hero 8
6.ROW4LIFE 4
7.Hamsik 3
-- Tony 3
-- Tylko w lewo 3
-- night 3
-- Kuba01 3
12.Jerry 2
-- Penhall 2
-- Maverick 2
-- czerwiec 2
-- RavStal 2
-- kierowcapociagu 2
18.Czarny 1
19.Giampaolo 0
-- edzio 0
21.River -1
22.Miki -2
--Gryfino -2
24.Femer -4
-- loki -4
26.Murzyn -7
-- Spasiony lampart -7
-- StalRzeszow fan -7
29.Hydra -8
-- reiferstal -8
31.Mentikk -10
--LukaszUT -10
33.AnitaHammer Throw -11
-- Yakuza -11
35.kanclerz -12
36.Byczek -19
37.LeszekSG -24
-- nenufar -24
-- Grunek -24
-- Dawid -24
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu

Apator Toruń - Sparta Wrocław 46:44 x1
Motor Lublin - Stal Gorzów 53:37 x4
bonus:
Wybrzeze Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 47:43
Landshut - Wilki Krosno 43:47

Zawodnik kolejki: Kubera
Kewlar kolejki: Jasinski
ZŁOTY STRZAŁ: Wozniak
Zawodnik losowy: Janowski 13
Doparowy kolejki: Bidon
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
Unia Leszno - Włokniarz Częstochowa 48:42 x2
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów 50:40 x3
Apator Toruń - Sparta Wrocław 46:44 x1
Motor Lublin - Stal Gorzów 52:38 x4
bonus:
Wybrzeze Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 48:42
Landshut - Wilki Krosno 48:42
Kolejarz Rawicz - PSZ Poznan 49:41
Zawodnik kolejki: Michelsen
Kewlar kolejki: Jasiński
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 1 punkt Bartkowiak
Zawodnik losowy: Kołodziej 13
Doparowy kolejki: Przedpełski
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
14 kolejka:
Unia Leszno - Włokniarz Częstochowa 44:46 x2
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów 44:46 x1
Apator Toruń - Sparta Wrocław 47:43 x3
Motor Lublin - Stal Gorzów 54:36 x4
bonus:
Wybrzeze Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 43:47
Landshut - Wilki Krosno 48:42
Kolejarz Rawicz - PSZ Poznan 46:44
Zawodnik kolejki: Kysiu Holder
Kewlar kolejki: P Hansen
ZŁOTY STRZAŁ: bez bonusów 1 punkt - M Bartkowiak
Zawodnik losowy: K Woryna - 9pkt
Doparowy kolejki: M Drabik
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
Unia Leszno - Włokniarz Częstochowa 47:43 x1
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów 52:38 x3
Apator Toruń - Sparta Wrocław 46:44 x2
Motor Lublin - Stal Gorzów 55:35 x4
bonus:
Wybrzeze Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 46:44
Landshut - Wilki Krosno 44:46
Kolejarz Rawicz - PSZ Poznan 43:47
Zawodnik kolejki: Michelsen
Kewlar kolejki: Jeppesen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 1 punkt Zieliński
Zawodnik losowy: Madsen 12
Doparowy kolejki: Przedpełski
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
14 kolejka:
Unia Leszno - Włokniarz Częstochowa 47-43 x3
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów 53-37 x4
Apator Toruń - Sparta Wrocław 48-42 x2
Motor Lublin - Stal Gorzów 52-38 x1
bonus:
Wybrzeze Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 48-42
Landshut - Wilki Krosno 49-41
Kolejarz Rawicz - PSZ Poznan 47-43
Zawodnik kolejki: Tai Woffinden
Kewlar kolejki: Jonas Jeppesen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 1 punkt: Denis Zieliński
Zawodnik losowy: Jason Doyle 11
Doparowy kolejki: Gleb Czugunow
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
14 kolejka:
Unia Leszno - Włokniarz Częstochowa 47-43 x1
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów 49-41 x4
Apator Toruń - Sparta Wrocław 48-42 x2
Motor Lublin - Stal Gorzów 50-40 x3
bonus:
Wybrzeze Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 47-43
Landshut - Wilki Krosno 47-43
Kolejarz Rawicz - PSZ Poznan 48-42
Zawodnik kolejki:Zmarzlik
Kewlar kolejki:Jeppesen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 1 punkt Bartkowiak
Zawodnik losowy:Kołodziej 12
Doparowy kolejki:Woźniak
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
14 kolejka:
Unia Leszno - Włokniarz Częstochowa 48-42 x1
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów 50-40 x3
Apator Toruń - Sparta Wrocław 44-46 x2
Motor Lublin - Stal Gorzów 50-40 x4
bonus:
Wybrzeze Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 43-47
Landshut - Wilki Krosno 47-43
Kolejarz Rawicz - PSZ Poznan 42-48
Zawodnik kolejki: Kołodziej:
Kewlar kolejki: Jasiński
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 1 punkt Lobodzinski
Zawodnik losowy: Janowski 13
Doparowy kolejki:Czugunow
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
14 kolejka:
Unia Leszno - Włokniarz Częstochowa 44-46 x2
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów 50-40 x3
Apator Toruń - Sparta Wrocław 46-44 x1
Motor Lublin - Stal Gorzów 53-37 x4
bonus:
Wybrzeze Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 48-42
Landshut - Wilki Krosno 47-43
Kolejarz Rawicz - PSZ Poznan 46-44
Zawodnik kolejki: Zmarzlik
Kewlar kolejki: Jeppesen
ZŁOTY STRZAŁ: Zawodnik , ktory zdobędzie bez bonusów 1 punkt Zieliński
Zawodnik losowy: Doyle 11
Doparowy kolejki Przedpelski
  Lubię
  Nie lubię
2 miesiące temu
Leszno-Czewa-42-48x1GKM-Ostrow-52-38x3 Apator-Sparta-43-47x2Motor-Stal-55-35x4 Wybrzeże-Polonia 43-47 Landshut-Wilki 49-41 Rawicz-Poznań 49 -41 Kewlar kolejki Jepesen,Złoty strzał Bartkowiak,Zawodnik kolejki Michelsen Doparowy Blewey zawodnik losowy Janowski 14
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2022 Zuzelend.com