Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BROKSTEDT WIKINGER - Wiadomości
330
W lidze niemieckiej rozegrano pierwszy mecz finałowy. Brokstedt Wikingers przegrało 39 do 45 z Landshut Devils. Najlepszym zawodnikiem spotkania był Rune Holta - zdobywca 17 punkt(...)
7
W tegorocznych rozgrywkach niemieckiej Bundesligi wystąpi pięć drużyn. W ich składach znajduje się siedmiu zawodników z Polski.(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu niemieckiej Bundesligi ekipa MSC Wolfe Wittstock podejmowała na własnym torze zespół Brokstedt Wikinger. Najlepszym zawodnikiem meczu okazał się Sebastian U(...)
0
W niedzielnym spotkaniu Bundesligi Brokstedt Wikinger pokonało na własnym torze AC Landshut 43:41. Władze niemieckiej ligi żużlowej zweryfikowały wynik tego meczu. (...)
0
Brokstedt Wikinger pokonało na własnym torze AC Landshut 43:41 w rozgrywanym dzisiejszego popołudnia spotkaniu niemieckiej ekstraklasy. Wszystko wskazuje na to, iż swojego debiutu (...)
0
W rozegranym przed chwilą meczu niemieckiej Speedway Bundesligi MC Nordstern Stralsund z Rafałem Okoniewskim pokonało Brokstedt Wikinger 48:39. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com