Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W ubiegłym roku rozgrywki żużlowe w naszym kraju ruszyły z opóźnieniem chociażby dlatego aby chociaż w jakiejś części kibice mogli wejść na stadion. W tym sezonie, jak zgodnie mówią Wojciech Stępniewski i Piotr Szymański nie ma planów aby start rozgrywek opóźnić, mimo że wielce prawdopodobne są spot(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
CHRIS HARRIS - Wiadomości
342
W poniedziałek na National Speedway Stadium w Manchesterze odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii. Zawody zakończyły się sensacyjnym zwycięstwem Charlesa Wrigh(...)
1
W środowym spotkaniu brytyjskiej Championship ekipa Somerset Rebels pokonała na własnym torze Eastbourne Eagles w stosunku 54:36.(...)
250
We wczorajszym spotkaniu ligi francuskiej Marmande pokonało na własnym torze Morizes 51:36.(...)
286
Jazda zespołowa to nie zawsze klucz do żużlowego sukcesu. Doświadczył tego Jason Doyle, gdy po heroicznej akcji Chrisa Harrisa miejsce w finale SGB Premiership z rąk Somerset odbił(...)
81
Poznaliśmy dwójkę zawodników, którzy uzupełnili skład Ipswich Witches. Nowymi żużlowcami beniaminka tegorocznych rozgrywek SGB Premiership zostali David Bellego i Chris Harris.(...)
135
Procedura sprzedaży klubu Peterborough Speedway została ukończona. Z powodu wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności klub rozwiązał podpisany z Chrisem Harrisem kontrakt na sezon(...)
194
Chris Harris w przyszłym sezonie startować będzie w barwach Peterborough Panthers, które po pięciu latach powracają do SGB Premiership.(...)
136
Chris Harris triumfował dzisiaj w NGK Spark Plugs Olympique na Monmore Green Stadium w Wolverhampton. Drugie miejsce w biegu finałowym przypadło dla Kyle Howartha, zaś trzecie za(...)
0
Bez Chrisa Harrisa po mimo wcześniejszych zapowiedzi, wystąpi zespół Euro Finannce Polonia Piła w niedzielnym spotkaniu Nice 1.Ligi żużlowej z Speed Car Motor Lublin. (...)
101
Dzisiaj o godzinie 19:00 czasu angielskiego rozpocznie się walka o tytuł Drużynowego Mistrz Świata na żużlu. W angielskim King’s Lynn na Norfolk Arena zostanie rozegrany pierwszy p(...)
101
Na sam koniec okna transferowego Stal Betad Leasing Rzeszów poinformowała o zakontraktowaniu zawodnika z Wielkiej Brytanii.(...)
100
W czwartek na Wimborne Road odbył się turniej Blue Riband Meeting , który zakończył sezon w Poole. Triumfatorem został Edward Kennett, który w biegu dodatkowym pokonał Scotta Nich(...)
103
Fredrik Lindgren zdobył na torze w Coventry tytuł Indywidualnego Mistrza Elite League. Szwed w biegu finałowym pokonał Nielsa Krystiana Iversena oraz trzeciego, Chrisa Harrisa. Z b(...)
1
W biegu nr 11 Steve Worrall który wpadł w Chrisa Harrisa został wykluczony przez sędziego z powtórki gonitwy. Po Australijczyka na tor wezwana została karetka.(...)
0
Menadżer reprezentacji Wielkiej Brytanii - Alun Rossiter ogłosił skład reprezentacji na tegoroczny finał Drużynowego Pucharu Świata.(...)
10
Jason Doyle wygrał czwartą rundę zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Na legendarnym już stadionie Marketa, który po raz dwudziesty był gospodarzem rundy Speedway Gra(...)
0
Capitan Coventry Chris Harris jest w pogoni za swoim pierwszym tytułem mistrza Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich 6 lat. (...)
2
W zakończonym przed chwilą turnieju charytatywnym Ben Fund Bonanza imponujące zwycięstwo w sezonie zanotował Craig Cook. Na podium znaleźli się również Rory Schlein i Bjarne Peders(...)
1
Byli przeciwnicy z GP, Chris Harris i Scott Nicholls ponownie pojadą w jednym zespole podczas jubileuszowego turnieju Chrisa Harrisa w Coventry, który odbędzie się 20 marca.(...)
21
Angaż wojownika światowych aren Chrisa Harrisa w Speedway Wandzie Kraków być może dla wielu sympatyków żużla jest niemałym zaskoczeniem, ale przy okazji jest też szczególnym wydarz(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com