CLAUS VISSING - Wiadomości
1
Duńczyk, Claus Vissing wygrał w rozgrywanym na jego domowym torze turniej The 50th Season Spectacular. Drugie miejsce przypadło dla Rickiego Wells, zaś trzecie zdobył Richie Worral(...)
108
W ostatnich chwilach sezonu transferowego poznajemy nazwiska kolejnych zawodników w ich nowych klubach. Na starty w Krakowie zdecydował się Claus Vissing.(...)
9
Dla Duńczyka Clausa Vissinga przyszły sezon będzie czwartym w barwach krośnieńskiego KSM-u. Dzisiaj zawodnik zdecydował się podpisać kontrakt z zespołem z Krosna. W minionym sezoni(...)
31
W minioną niedzielę, 4 października, rozegrano prawdopodobnie ostatnie w tym roku zawody żużlowe, których na częstochowskim torze było naprawdę sporo.(...)
0
Za nami zaległe mecze 1. kolejki Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Niedzielne spotkania z pewnością przyniosły sporo emocji. My przedstawiamy siódemkę najlepszych zawodników 1. kolejki na(...)
0
W czasie zimowego okienka transferowego Claus Vissing związał się z ekipą SCKM-u Włókniarza Częstochowa. Drużyna spod Jasnej Góry nie wystąpi jednak w rozgrywkach Polskiej 2. Ligi (...)
0
Klub z Częstochowy zakontraktował dwóch nowych zawodników na przyszły sezon. Są to Claus Vissing i Olivier Allen.(...)
0
Wciąż nie wiadomo jakim składem w sezonie 2015 będzie dysponowało Stowarzyszenie CKM Włókniarz Częstochowa. W kręgu zainteresowań częstochowskiego klubu jest kilku zawodników.(...)
0
W sobotnim spotkaniu Premier League w Berwick ze względu na trudne warunki torowe udało się rozegrać jednynie 10. wyścigów, po których wynik brzmiał 32:28 dla gospodarzy.(...)
0
W piątek w ramach Premier League Knock Out Cup rozegrano spotknaie w Somerset, gdzie miejscowi "Rebelianci" pokonali drużyne z Ipswich 49:41.(...)
0
Zwycięstwem Madsa Korneliussena zakończył się sobotni turniej Ben Fund Bonanza, który rozegrano w brytyjskim Berwick. Duńczyk wygrał wszystkie swoje wyścigi. Skład podium uzupełnil(...)
0
Oficjalna strona KSM Krosno informuje, ze z klubem kontrakty podpisali kolejny dwaj zawodnicy. Tym razem są to Max Dilger oraz Claus Vissing.(...)
0
W nadchodzącym sezonie Duńczyk Claus Vissing będzie zawodnikiem Kolejarza Rawicz. Vissing został wypożyczony do rawickich Niedźwiadków z Lubelskiego Węgla KMŻ Lublin.(...)
0
Claus Vissing, 24 - letni Duńczyk zasilił w piątek szeregi Kolejarza Rawicz. Zawodnik w poprzednich latach reprezentował barwy Orła Łódź oraz Startu Gniezno, jednak zwłaszcza w łod(...)
0
Za 17 dni pierwsze spotkanie Elite League 2011. Przerwa zimowa na Wyspach była niezwykle burzliwa - liga angielska ruszy bez najlepszych drużyn ubiegłorocznego sezonu. Która ekipa (...)