Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
CZESKA EXTRALIGA - Wiadomości
1
Runda otwarcia czeskiej Extraligi rozegrana została na praskiej Markecie. Triumfował nowy słowacko-czeski SC Interteam z Adrianem Gałą w składzie. Drugie miejsce przypadło dla ekip(...)
0
Dzisiaj na torze Marketa w Pradze rozegrana została ostatnia runda czeskiej Extraligi. Przed tymi zawodami dzisiejsi gospodarze prowadzili trzema punktami nad AMK ZP Pardubice. (...)
106
AK Marketa Praha wygraną w dzisiejszej rundzie czeskiej Extraligi umocniła się na fotelu lidera w ligowej tabeli. Drugie miejsce zajęli zawodnicy AK 3ton Slany, a trzecie Słowacy z(...)
0
W Pradze na torze Markety rozegrana została 2 runda czeskiej Extraligi. W zawodach zwyciężyła ekipa z Pardubic, przed zespołem gospodarzy oraz trzecią drużyną ze Slan. W czwórmeczu(...)
1
W szóstej rundzie czeskiej Extralidze rozgrywanej na torze w Slany triumfowała ekipa AK Marketa Praga. Zawody zakończono po czternastu biegach z powodu zapadającego zmroku oraz dod(...)
0
Za nami pierwsza kolejka ligowa w czeskiej Extralidze, która rozegrana została na torze w Pardubicach. Gospodarze wygrywając dzisiejsze zawody okazali się mało gościnni dla pozosta(...)
0
Dzisiaj w czeskiej Extralidze Zlata Prilba Pardubice pokonało bez większych problemów AK Slany 50:43. W zwycięskiej ekipie z bardzo dobrej strony pokazał się Patryk Dudek, który zd(...)
0
W czeskiej Extralidze swój mecz rozegrały AMK ZP Pardubice oraz AK Cereas Slany. Lepszym okazali się być gospodarze z Pardubic,l wygrywając 49:44. (...)
0
W dzisiejszym spotkaniu czeskiej Extralidze AK Cereas Slany z Sebastianem Ułamkiem oraz Robertem Kościechą w składzie przegrało z PSK Olymp Praha 38:52. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com