Organizatorzy cyklu Tauron SEC odkryli karty, przedstawiając lokalizacje trzech pierwszych tegorocznych finałów. Serial zawita do dwóch zupełnie nowych lokalizacji, pozostałe zaś są doskonale znane fanom Indywidualnych Mistrzostw Europy.(...)
DANIEL KLIMA - Wiadomości
0
Daniel Klima zwyciężył 49 Zlata Stuha Juniorów rozgrywaną na torze w czeskich Pardubicach. Czech w biegu finałowym, w którym wystartowało sześciu zawodników i pokonało sześć okrąże(...)
110
Norick Bloedorn triumfował w 48 edycji Zlatej stuhy na torze w czeskich Pardubicach. Tuż za Niemcem w biegu finałowym przyjechał Bartłomiej Kowalski, zaś na najniższym stopniu podi(...)
104
Reprezentacja Danii na torze w Slangerup sięgnęła po złoto Mistrzostwo Europy Par. Duńczycy wystąpili w składzie: Rasmus Jensen, Michael Jepsen Jensen oraz Jonas Seifert-Salk. Drug(...)
31
Ostatnia kolejka U24 Ekstraligi przyniosła nie tylko wiele emocji, ale również wiele fatalnych wypadków młodych żużlowców.(...)
0
Stal Gorzów pokonał(a) na torze w Ostrowie, Arged Malesa Ostrów w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
156
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 rundy kwalifikacyjnej do IMŚJ w Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Kevin Juhl Pedersen. Za nim uplasowali się Daniel Klima oraz Mat(...)
184
Daniel Klima otrzymał dziką kartę na wielki finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, który odbędzie się 1 października w Pardubicach. Poznaliśmy listę startową tych zawodów(...)