Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EBUTPL STAL GORZOW - Wiadomości
0
Ze względu na intensywny deszcz jaki przeszedł do południa przez Gorzów, a także niekorzystne prognozy pogody mecz 5 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy ebut.pl Stal Gorzów a ZOOleszcz G(...)
0
W niedzielny wieczór obfitował w emocje w czasie Derbów Ziemi Lubuskiej. Novyhotel Falubaz Zielona Góra przegrał na swoim torze z gośćmi z Gorzowa Wielkopolskiego 41:49. (...)
0
Cichną powoli echa niedzielnych derbów Ziemi Lubuskiej, w których to goście z północy województwa okazali się lepsi. ebut.pl Stal Gorzów na trudnym terenie rywala zza miedzy zdobył(...)
24
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na wyjeździe NovyHotel Falubaz Zielona Góra w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Krono-Plast Włókniarz Częstochowa w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Jak podaje gorzowski portal Gorzowianin.pl wczoraj w godzinach wieczornych doszło tragicznego wypadku wskutek, którego zginał Łukasz Kaczmarek, były żużlowiec.(...)
2
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
4
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W dzisiejszym meczu sparingowym Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Poznaliśmy już listę startową XVIII Memoriału Edwarda Jancarza który odbędzie tradycyjnie w Gorzowie Wielkopolskim. Działaczom ebut.pl Stali Gorzów udało się skompletować ciekawe z(...)
0
Klub ebut.pl Stal Gorzów zaprezentował kevlary, w których jego zawodnicy przystąpią w tym sezonie do rozgrywek PGE Ekstraligi.(...)
0
XVIII Memoriał Edwarda Jancarza w tym roku odbędzie się 30 marca. Po trzech latach przerwy impreza powraca do żużlowego kalendarza.(...)
3
Kluby Fogo Unia Leszno oraz ebut.pl Stal Gorzów otrzymały licencję zwykłe z odstępstwem gdyż w przyszłym roku mają do spłacenia karę za brak szkolenia.(...)
0
4-krtotny Indywidualny Mistrz Świata, Greg Hancock od przyszłego sezonu dołącza do sztabu Szymona Woźniaka.(...)
0
Jakub Miśkowiak został dzisiaj oficjalnie zaprezentowany kibicom jako zawodnik Stali Gorzów Wielkopolski.(...)
1
W rewanżowym meczu o tytuł U24 Ekstraligi Orlen Cellfast Wilki Krosno pokonał na własnym torze Enea Stal Gorzów 49:41. Choć młodzi Gorzowianie ponieśli porażkę w Krośnie to jednak (...)
0
Tauron Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W pierwszym meczu ćwierćfinałowym fazy play-off PGE Ekstraligi Tauron Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik(...)
0
For Nature Solutions KS Apator Toruń zremisował(a) na wyjeździe z ekipą ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Mateusz Bartkowiak doznał kontuzji podczas pierwszej ćwierć finałowej rundy DMPJ. Przerwa w startach juniora ebut.pl Stali Gorzów może wynosić aż do 8 tygodni. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com