Za nami podsumowanie sezonu 2021 w PGE Ekstralidze. Podczas uroczystej gali w ośmiu kategoriach rozdano statuetki Szczakieli.(...)
EDUARD KRCMAR - Wiadomości
0
W niedzielę na torze w Żarnowicy odbyła się czwarta runda czeskiej Extraligi. Zawody zakończyły się pewnym zwycięstwem gospodarzy. Drugie miejsce zajęła drużyna AK Marketa Praga, a(...)
50
Iveston PSŻ Poznań podpisał dzisiaj kontrakt z drugim zawodnikiem, który w mijającym sezonie reprezentował Car Gwarant Start Gniezno. Nowym nabytkiem został Czech, Eduard Krcmar.(...)
11
Dzisiaj rozegrano eliminacje do Speedway Euro Championship w Pardubicach. W zawodach najlepszy okazał się Antonio Lindbaeck. Oprócz niego na podium stanęli Kai Huckenbeck oraz Edua(...)
103
Od środy kluby żużlowe mogą podpisywać umowy z zawodnikami na sezon 2018. Okres transferowy potrwa do 14 listopada. Drużyna z Gniezna przygotowuje się do debiutu na torach pierwsze(...)
104
Zgodnie z deklaracjami działaczy HAWA Start Gniezno w pierwszej kolejności uzgodniono warunki kontaktowe na sezon 2018 ze wszystkimi seniorami, którzy przyczynili się do awansu do (...)
23
43. Zlata Stuha Juniorów rozgrywana na torze w Pardubicach padła dzisiaj łupem zawodnika gospodarzy, Eduarda Krcmara. Drugie miejsce zajął Niemiec, Michael Haertel, zaś trzecie mie(...)
113
Zakontraktowanie Eduarda Krcmara przez włodarzy gnieźnieńskiego klubu okazało się przysłowiowym strzałem w "dziesiątkę". Czech był silnym ogniem HAWA Start Gniezno i w następnym ro(...)
108
Tegoroczny cykl Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów absolutnie nie układa się po myśli Eduarda Krcmara. W dwóch dotychczas rozegranych turniejach reprezentant Czech zdobył za(...)
82
W niedzielę w Gnieźnie, miejscowy GTM Start pokonał Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 57:33 w ramach rewanżowego spotkania półfinałowego 2. Ligi Żużlowej. Najlepszym zawodnikiem gospod(...)
0
Żużlowcy GTM Start Gniezno nie pozostawili złudzeń rywalom z Poznania. W rewanżowym spotkaniu półfinałowym 2. Ligi Żużlowej czerwono-czarni przed własną publicznością pokonali zdec(...)
125
W niedzielę GTM Start wygrał w Poznaniu wyższym rezultatem, niż w rundzie zasadniczej. Pomimo tego, że seniorzy tej drużyny pojechali o wiele słabiej, niż ostatnio, ważne punkty do(...)
78
Mecz, o którym można napisać tylko tyle, że się odbył. Drużyna GTM Start Gniezno po jednostronnym pojedynku pokonała zespół KSM Krosno 68:22. (...)
103
W sobotę GTM Start Gniezno podejmie piątą drużynę w tabeli II ligi - KSM Krosno. Będzie to ostatni mecz rundy zasadniczej przy ul. Wrzesińskiej 25.(...)
102
W niedzielę w Gnieźnie miejscowy GTM Start podejmie najsłabszą drużynę 2. Ligi Żużlowej - Kolejarza Rawicza. Niedźwiadki nie wywalczyły jeszcze żadnych punktów do tabeli i nic nie (...)
0
GTM Start Gniezno przegrał w tym sezonie drugie spotkanie wyjazdowe rezultatem 46:44. W Ostrowie Wlkp. dobre spotkanie odjechał Eduard Krcmar (9+1), choć sam zawodnik nie był zadow(...)
103
Wyrównany przebieg miało niedzielne spotkanie pomiędzy TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski a GTM Start Gniezno. Gospodarze zapewnili sobie triumf w rewanżowym pojedynku dopiero w osta(...)
102
W niedzielę w ramach X kolejki 2. Ligi Żużlowej GTM Start Gniezno uda się na spotkanie wyjazdowe do Ostrowa Wielkopolskiego. Tam dojdzie do rewanżowego pojedynku dwóch ośrodków - g(...)
119
W sobotę w ramach zaległej piątej kolejki 2. Ligi Żużlowej TŻ Ostrovia Ostrów uda się na spotkanie wyjazdowe do Gniezna. W Pierwszej Stolicy Polski dojdzie do derbowego spotkania d(...)
0
W najbliższą niedzielę dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy żużlowcami Naturalna Medycyna PSŻ Poznań a GTM Start Gniezno. "Skorpionów" czeka nie lada wyzwanie. O ile zwycięstwo (...)
18
W niedzielę GTM Start Gniezno zmierzył się w derbowym pojedynku z Naturalna Medycyna PSŻ Poznań. Do wyścigu dziewiątego goście pilnowali wyniku, jednak w dalszej fazie meczu jakby (...)