Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj o 18:00
Najlepszy obecnie Reprezentant Szwecji, Fredrik Lindgren poinformował, że postanowił po sobotnim występie w Speedway Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim zrobić przerwę od startów na żużlu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EKO DIR WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
128
Znamy już wszystkie kwestie, jeśli chodzi o układ par meczowych w PGE Ekstralidze w części zasadniczej sezonu 2017.(...)
100
Znamy terminarz dwóch pierwszych kolejek PGE Ekstraligi w sezonie 2017. Pełny "rozkład jazdy" zostanie podany po godzinie 14.00.(...)
659
Nowym trenerem Włókniarza Częstochowa został Lech Kędziora. Pracę z częstochowskim zespołem rozpocznie 1 stycznia 2017 roku. Oprócz prowadzenia pierwszego zespołu będzie odpowiedzi(...)
235
Polski Związek Motorowy wydał komunikat dotyczący decyzji podjętych przez zespół ds. licencji dla klubów Ekstraligi Żużlowej oraz I i II ligi żużlowej na sezon 2017. Decyzje podjęt(...)
166
Kibice częstochowskiego Włókniarza nie będą musieli czekać na początek sezonu aby zobaczyć swój zespół w komplecie, gdyż 18 lutego odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny.(...)
207
Włókniarz Częstochowa, który w nadchodzącym sezonie przystąpi do rozgrywek PGE Ekstraligi skompletował już skład lecz nie podjął jeszcze decyzji kto poprowadzi zespół jako szkoleni(...)
101
Karol Baran w ostatnim dniu okienka transferowego postanowił związać się z klubem Eko-Dir Włókniarz Częstochowa. Jest to szósty senior w składzie biało-zielonych.(...)
113
Po dwóch latach odbudowy częstochowskiego żużla ekipa Eko-Dir Włókniarz Częstochowa powraca do najwyższej klasy rozgrywkowej, po tym jak zajęcie trzeciego miejsca okazało się premi(...)
5
Z popiołów niczym feniks, w bólach, cierpieniu i dozie cierpliwości odradzał się klub z Częstochowy. Tak się odrodził, że ponownie zapukał do ekstraligowych drzwi, a one? O dziwo s(...)
4
W sezonie 2017 Andreas Jonsson będzie bronił barw drużyny z Częstochowy. Szwed związał się z klubem rocznym kontraktem.(...)
105
Kolejnym nowym zawodnikiem częstochowskiego Włókniarza został dzisiaj Matej Zagar. Słoweniec podpisał z klubem spod Jasnej Góry roczny kontrakt. (...)
126
Okienko transferowe trwa w najlepsze. Włókniarz Częstochowa pozyskała dziś kolejnego zawodnika. (...)
103
Czwartek okazał się niezwykle dobrym dniem dla częstochowskich kibiców. Drugim zawodnikiem, po Rune Holcie, który zdecydował się na podpisanie umowy z Włókniarzem jest Sebastian Uł(...)
107
Rune Holta na sezon 2017 postanowił związać się umową z Włókniarzem Częstochowa. Dla Norwega z Polskim paszportem będzie to już 10. sezon z Lwem na piersi.(...)
15
Drużyna z Częstochowy podpisała pierwszy kontrakt w tym roku. Roczną umowę z beniaminkiem PGE Ekstraligi podpisał Rune Holta.(...)
110
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa w rozgrywkach Nice Polskiej Ligi Żużlowej w 2016 roku zajął 3. miejsce. Mimo tego częstochowianie w przyszłym roku będą rywalizować w PGE Ekstralidz o(...)
113
Jak podaje oficjalny portal internetowy Speedway Ekstraligi, Włókniarz Częstochowa przeszedł już wstępną weryfikację i jest uprawniony do złożenia wniosku o licencję do startów w P(...)
2
Mateusz Borowicz podjął już decyzję o odejściu z Włókniarza. 22-letni żużlowiec poinformował o tym na swojej stronie internetowej. - Pragnę podziękować wszystkim kibicom, którzy mn(...)
124
Póki co, w częstochowskim klubie transferowa posucha. Na SGP Arena cały czas szukani są zawodnicy, którzy będą decydować o sile klubu spod Jasnej Góry w sezonie 2017. Rynek dobryc(...)
1
Rafał Trojanowski po 24 latach startów na żużlu zakończył swoją sportową karierę. Wychowanek drużyny z Rzeszowa w swojej karierze reprezentował również barwy drużyn z Krosna, Pozna(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com