Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
LIVE
Ipswich Witches
vs
Belle Vue Aces
Dzisiaj o 20:30
Jutro o 19:00
Stało się to, o czym spekulowało się od kilku tygodni. Prezes Motoru Lublin potwierdził, że Bartosz Zmarzlik będzie reprezentował barwy nowego Drużynowego Mistrza Polski w przyszłym sezonie.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELIT VETLANDA - Wiadomości
1
Dziś odbyła się pierwsza kolejka szwedzkiej Elitserien, w której Elit Vetlanda na własnym obiekcie pokonała Masarne Avesta 53:37.(...)
165
Po dwunastu sezonach w Elit Vetlandzie, Jarosław Hampel opuszcza klub. W jego miejsce aktualny wicemistrz Elitserien pozyskał Rosjanina, Artema Lagutę. (...)
1
Sensacyjnym rozstrzygnięciem zakończył się rewanż meczu finałowego w szwedzkiej Elitserien. Raworyzowana Elit Vetlanda, która wczoraj w pierwszym spotkaniu na wyjeździe w Eskilstun(...)
215
O godzinie 19:00 rozpocznie się mecz rewanżowy finału szwedzkiej Elitserien, dzięki któremu poznamy Drużynowego Mistrza Szwecji. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledze(...)
106
W pierwszym meczu finałowym szwedzkiej Elitserien rozgrywanym na torze w Eskilstunie miejscowa Smederna uległa Elit Vetlanda 41:49. Goście osłabieni brakiem Martina Vaculika już od(...)
470
W dniu dzisiejszym o godzinie 19:00 na torze w Eskilstunie rozpocznie się pierwsze spotkanie finałowe szwedzkiej Elitserien, w którym miejscowa Smederna zmierzy się z Elit Vetlandą(...)
101
Jak informuje oficjalna strona klubowa w dzisiejszym spotkaniu finałowym szwedzkiej Elitserien w zespole Elit Vetlandy z powodu choroby nie ujrzymy Słowaka, Martina Vaculika. (...)
103
W dzisiejszym rewanżu meczu półfinałowego, który odbył się dopiero za czwartą próbą z powodów atmosferycznych, Elit Vetlanda rozgromiła, jeszcze aktualnego DM Szwecji, Rospiggarna (...)
0
Dzisiaj na godzinę 19:00 zaplanowano czwarte podejście do rewanżu meczu półfinałowego szwedzkiej Elitserien pomiędzy Elit Vetladną a Rospiggarna Hallstavik. W pierwszym spotkaniu, (...)
129
Rewanż półfinałowego meczu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Elit Vetlanda a Rospiggarna Hallstavik z powodu fatalnych warunków atmosferycznych został przełożony na dzień następny tj.(...)
0
Obrońca tytułu DM Szwecji Rospiggarna Hallstavik uległa dzisiaj na własnym stadionie, w pierwszym meczu półfinałowym szewdzkiej Elitserien, Elit Vetlanda 44:46. W zespole gości pry(...)
0
Późnym wieczorem poznaliśmy pary półfinałowe szwedzkiej Elitserien. (...)
0
W jednym z czterech rozegranych dzisiaj ostatnich meczów rundy zasadniczej, Indianerna Kumla po zaciętym spotkaniu pokonała na własnym torze lidera Elitserien, Elit Vetlanda 49:41.(...)
0
Elit Vetlanda pokonała na wyjeździe Dackarne Mallila 44:46. W spotkaniu wystąpiło aż pięciu Polaków, spośród których Patryk Dudek i Bartosz Zmarzlik zaliczyli bardzo dobre zawody. (...)
78
Wczoraj na torze w szwedzkiej Vetlandzie rozpoczął się turniej Vetlanda Legcup. W zawodach bierze udział osiem zespołów pięcioosobowych. Z dwóch kwalifikacji do sobotniego finału A(...)
0
Wraz z końcem mijającego sezonu szeregi szwedzkiej Elit Vetlandy opuścili jej dwaj czołowi jeźdźcy : Tai Woffinden oraz Emil Sajfuydinow. W ich miejsce włodarze klubu pozyskali Sło(...)
1
Emil Sajfutdinow poinformował, że nie przedłuży kontraktu ze swoim dotychczasowym klubem w lidze szwedzkiej, Elit Vetlandą. Zawodnik nie zdradził jednak swojego nowego pracodawcy.(...)
103
Jarosław Hampel o kolejny sezon przedłużył kontrakt w szwedzkiej Elitserien z Elit Vetlandą. Dla reprezentanta Polski będzie to już dwunasty sezon w barwach ubiegłorocznego Mistrza(...)
106
Dzisiaj na torze w Vetlandzie poznaliśmy pierwszych trzech zawodników, którzy wystapią w przyszłorocznym cyklu Grand Prix. W roku 2017 w walce o tytuł najlepszego żużlowca na świec(...)
109
Nie uda się w tym sezonie obronić tytułu mistrzowskiego drużynie Elit Vetlandzie. Goście ulegli w dzisiejszym spotkaniu z Indianerną Kumla dosłownie jednym punktem i przy jednoczes(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com