Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
King Lynn Stars
vs
Oxford Spires
Wczoraj o 20:30
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ERIK RISS - Wiadomości
101
W dzisiejszy poranek, powiększyła się kadra Trans MF Landshut Devils, ponieważ współprace z klubem w 2023 roku będzie kontynuował Eris Riss.(...)
63
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 43:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
14
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 50:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Ipswich Witches pokonał(a) na wyjeździe Wolverhampton Wolves w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Trans MF Landshut Devils w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
7
Riss, były mistrz świata na długim torze, doznał kontuzji w 2019 r. po której już nie ma śladu.(...)
2
Erik Riss został nowym zawodnikiem OK Bedmet Kolejarza Opole.(...)
1173
Kings Lynn Stars potwierdziło podpisanie kontraktu z niemieckim zawodnikiem Erikiem Rissem.(...)
0
Głowna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym dzisiaj komunikacie potwierdziła wypożyczenie z Cash Broker Stali Gorzów do Euro Finnace Polonii Piła niemieckiego zawodnika Erika Rissa. (...)
108
The World Games to wspaniała impreza, która zawitała do kraju nad Wisłą i Wrocław jest jej gospodarzem. Jest to szansa dla wielu dyscyplin, które pukają do drzwi Igrzysk Olimpijski(...)
105
Wczoraj zamknęło się majowe okienko transferowe, z którego skorzystał klub z Podkarpacia borykający się ostatnio z brakami kadrowymi. Nowymi nabytkami są młodzi i zdolni żużlowcy:(...)
100
- Kiedy jestem na torze, czuję się wolny - stwierdził Erik Riss, który w tym roku będzie ścigał się w Speedway Best Pairs w barwach City Teamu. Oprócz niego, w niemieckiej ekipie z(...)
103
Niemiecka drużyna kontynuuje ideę promowania młodych i utalentowanych zawodników z rodzimego kraju. Kai Huckenbeck i Erik Riss będą siła napędową zespołu City Team w cyklu Speedwa(...)
3
Australijczyk, Max Fricke został Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów po tym jak w dniu dzisiejszym zajął drugie miejsce w rozgrywanym na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gd(...)
108
W niedzielę o godzinie 19:00 zostanie rozegrana ostatnia runda Indywidualnych Mistrzostw Świata. Mistrza globu poznamy w Gdańsku na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego. Polskich ba(...)
0
W niedzielę 16 września zostanie rozegrana druga runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Tym razem areną zmagań będą czeskie Pardubice. Zawody rozpoczną się o godzinie 19:(...)
9
Tylko dwanaście biegów 3. Rundy Kwalifikacyjnej Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów udało się rozegrać w Manchesterze. Na przeszkodzie stanęły intensywne i długotrwałe opady (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com