ESBJERG - Wiadomości
108
Duńskie kluby żużlowe zostały postawione przed koniecznością wymiany ogrodzeń okalających żużlowe tory. Wymóg Międzynarodowej Federacji Motocyklowej FIM spowodował, że działacze d(...)
1
Zawodnicy Munkebo Speedway Club w rozegranym wczoraj finale ligi duńskiej wywalczyli złote medale Drużynowych Mistrzostw Danii. Na drugim stopniu podium stanęli reprezentanci Team(...)
0
W jednym z piątkowych spotkań ligi duńskiej Region Vardec przed własną publicznością pokonał Esbjerg w stosunku 46:37. Najlepiej punktującym zawodnikiem gości był Mads Korneliussen(...)
0
W jednym ze środowych meczy ligi duńskiej Esbjerg Motorsport wysoko na własnym obiekcie pokonał Grindsted Speedway Klub. W meczu wystąpiła trójka reprezentantów Polski.(...)
0
W środę rozegrano spotkanie duńskiej Dansk Metal Speedway League, w którym to Slangerup uległo na własnym torze ekipie Esbjerg 38:49. (...)
0
W środowym spotkaniu duńskiej ligi Esbjerg przed własną publicznością pokonał Munkebo w stosunku 44:37. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Niels Kristian Iversen oraz Michael Pal(...)
0
W trzecim środowym spotkaniu duńskiej Dansk Metal Speedway League, Esbjerg pokonało u siebie Fjelsted 57:27. W tym spotkaniu na wyróżnienie zasłużył Patrick Hougaard, który jako j(...)
0
Po turnieju Speedway Best Pairs Cup 2015 zostały już tylko wspomnienia i nadal świeże emocje towarzyszące wielkiemu finałowi w duńskim Esbjerg. Jak od początku przewidywano, do gro(...)
0
W zeszłą sobotę, tak jak większość z nas przypuszczała, reprezentacja Danii zwyciężyła w ostatniej rundzie Speedway Best Pairs Cup w Esbjerg i tym samym triumfowała również w klasy(...)
0
Duńczycy wygrali w Esbjergu ostatnie zawody tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs Cup. Dzięki temu zapewnili sobie ostateczny triumf w nieoficjalnych mistrzostwach świata par. Pol(...)
0
Już w najbliższą sobotę w duńskim Esbjerg będzie mieć miejsce Wielki Finał Speedway Best Pairs Cup. Najlepsze pary żużlowe świata po raz ostatni w tym sezonie staną do walki o tytu(...)
0
W spotkaniu duńskiej Superligi Grindsted Speedway Klub pokonało Esbjerg Motorsport 44:40. W meczu wystąpiło dwóch Polaków, Mirosław Jabłoński zdobył dwanaście punktów, a siedem ocz(...)
0
Poznaliśmy skład reprezentacji Polski na finał cyklu Speedway Best Pairs Cup. Przypomnijmy, że zawody odbędą się w duńskim Esbjerg już 9 maja.(...)
0
Już niecałe dwa tygodnie dzielą nas od wielkiego finału Speedway Best Pairs Cup 2015. 9 maja w duńskim Esbjerg siedem najlepszych par żużlowych świata będzie walczyć o punkty, żeby(...)
0
W nagrodę za dobre wyniki podczas drugiej rundy SBPC w Guestrow dziką kartę na rundę w Esbjerg otrzymali reprezentanci Niemiec. Podczas trzeciej rundy w miejsce reprezentacji Stan(...)
0
Dwie z trzech rund Speedway Best Pairs Cup już za nami. Zawody w Toruniu i Gustrow dostarczyły każdemu z nas wiele wspaniałych emocji i niezapomnianych wrażeń, dlatego oczekuje się(...)
0
Już tylko niewielki krok dzieli reprezentację Danii od zdobycia pucharu Speedway Best Pairs. Nicki Pedersen i Nielsk Kristian Iversen wywalczyli w niemieckim Gustrow drugie miejsce(...)
0
Już niedługo, bo 28 marca na toruńskiej MotoArenie rozpocznie się pierwsza w trzech rund Speedway Best Pairs Cup. Z tej okazji przybliżmy sobie poprzednie lata tego turnieju, który(...)
0
Już tylko 63 dni dzielą nas od startu turnieju Speedway Best Pairs Cup w sezonie 2015. Kolejny raz sympatycy speedway?a będą mieli okazję oglądać najlepsze żużlowe pary świata międ(...)
0
Trzecim organizatorem Speedway Best Pairs jest duńskie miasto Esbjerg, które jeszcze nigdy nie miało okazji współpracować z One Sport. Mimo to prezes lokalnego klubu Esbjerg MotorS(...)