Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Peterborough Phanters
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EWINNER 1LIGA ZUZLOWA - Wiadomości
6
Wczoraj Zdunek Wybrzeże Gdańsk poinformował, że ze składu na dzisiejszy mecz z Aforti Start Gniezno wypada kontuzjowany Jakub Jamróg. Z kolei dzisiaj na polepszenie humorów gdański(...)
111
Zdunek Wybrzeże Gdańsk do jutrzejszego meczu w Gnieźnie przystąpi bez kontuzjowanego Jakuba Jamroga.(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Abramczyk Polonia Bydgoszcz do ostatniego biegu walczyła z H.Skrzydlewska Orzeł Łódź o wygraną na własnym torze. Ostatecznie Bydgoszczanie wygrali minimalnie 46:44.(...)
110
Dobre wiadomości napłynęły z bydgoskiego szpitala. Szczegółowe badania, po fatalnie wyglądającym upadku Daniele Jeleniewskiego, nie wykazały żadnego urazu u zawodnika. (...)
0
Zarząd ZKŻ SSA po wnikliwej analizie obecnej sytuacji drużyny podjął decyzję o zakończeniu współpracy z trenerem Piotrem Żyto. (...)
0
W najbliższą sobotę 2 lipca drużyna H. Skrzydlewska Orzeł Łódź zmierzy się w meczu wyjazdowym z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Zespół z Łodzi uda się na to spotkanie z chęcią rewanżu(...)
287
Po przegranym ostatnim spotkaniu w Gdańsku decyzją Zarządu ZKŻ SSA, Moniki Zapotocznej i Wojciecha Domagały, na mecz z Trans MF Landshut Devils wszyscy kibice będą mieli tzw. wstęp(...)
5
Falubaz Zielona Góra to jeden z głównych faworytów do awansu w tym sezonie do PGE Ekstraligi. Do tej pory ze swojej roli wywiązują się co najmniej dobrze. Po 11 kolejce zajmują dru(...)
27
Karol Żupiński został wypożyczony do końca sezonu z Apatora Toruń do Zdunek Wybrzeża Gdańsk. To powrót do macierzystego klubu, który wzmocni pozycje młodzieżowców. (...)
102
W najbliższy czwartek drugie podejście do meczu AFORTI Start Gniezno – ROW Rybnik. Pierwszy wyścig spotkania zaplanowany został na godzinę 19:00. Awizowane składy pozostają identyc(...)
107
2 tygodnie temu
Niestety nie dojdzie do skutku dzisiejsze spotkanie 10 rundy eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Aforti Start Gniezno a ROW Rybnik.(...)
0
Niedzielny hit eWinner 1.Ligi żużlowowej nie zawiódł kibiców zgromadzonych na stadionie w Bydgoszczy oraz tych przed telewizorami. O zwycięstwie w meczu rozstrzygnął ostatni bieg ,(...)
0
W najbliższy poniedziałek zespół AFORTI Start Gniezno podejmie na własnym torze drużynę ROW Rybnik. Początek ścigania o godzinie 18:00. Będzie to 10 runda spotkań o punkty w eWinne(...)
0
W sobotę 18 czerwca o godzinie 16:30 żużlowcy H. Skrzydlewska Orzeł Łódź pojadą w wyjazdowym meczu 10. rundy eWinner 1. Ligi z drużyną Stelmet Falubaz Zielona Góra.(...)
0
W sobotę 4 czerwca o godzinie 16:30 żużlowcy H. Skrzydlewska Orzeł Łódź zmierzą się w wyjazdowym meczu z drużyną Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Będzie to starcie w ramach 8. rundy eWinner(...)
153
Orzeł Łódź w 7. kolejce rundy zasadniczej zmierzy się u siebie ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Zdaniem Jacka Frątczaka Orzeł wygra to spotkanie, co nie zmienia faktu, że łodzianie nie (...)
102
Dzięki tym dwóm punktom jeszcze coś w tej lidze możemy mieć do powiedzenia. Ta wygrana przerwała bardzo złą passę i to jest najważniejsze. W innym razie groziło nam, że możemy stać(...)
101
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich s(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com