Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EWINNER 1LIGA ZUZLOWA - Wiadomości
92
Zespół ds. Licencji dla Klubów Ekstraligi Żużlowej oraz I i II ligi żużlowej podjął decyzję w sprawie licencji na sezon 2023.(...)
164
Fatalne wieści otrzymujemy po upadku z biegu 8 w półfinałowym meczu eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Stelmet Falubaz Zielona Góra a Abramczyk Polonia Bydgoszcz. W upadku na wyjściu(...)
105
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
283
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 55:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Stelmet falubaz Zielona Góra pokonał w dwumeczu H.Skrzydlewska Orzeł Łódź, dzięki czemu Zielonogórzanie zameldowali się do półfinałowej fazy play-off eWinner 1.Ligi żużlowej. W rew(...)
31
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
68
Stelmet Falubaz Zielona Góra poinformował, że Krzysztof Buczkowski w nadchodzącym roku nadal będzie reprezentował barwy zielonogórskiego klubu.(...)
0
8 miesięcy temu
Zły stan toru po opadach nie pozwolił dzisiaj na rozegranie rewanżowego meczu fazy play-off pomiędzy Cellfast Wilki Krosno a Trans MF Landshut Devils.(...)
133
Dzisiejszy spotkanie fazy play-off w Łodzi ze względu na opady jakie przeszły przez Moto Arene Łódź stoi pod dużym znakiem zapytania. Nawierzchnia toru jest mocno nasiąknięta wodą,(...)
278
Pierwszy mecz fazy play-off z udziałem drużyny H. Skrzydlewska Orzeł Łódź i Stelmet Falubaz Zielona Góra nie odbędzie się w niedzielę 31 lipca o godzinie 16:30, ale tydzień później(...)
0
Przed drużyną H. Skrzydlewska Orzeł Łódź dwa bardzo ważne mecze ligowe w eWinner 1. Lidze kończące fazę zasadniczą sezonu 2022. W sobotę 16 lipca zespół zmierzy się na Moto Arenie (...)
105
Andrzeja Lebiediewa czeka przerwa w startach. Kapitan Wilków Krosno udał się bowiem do Poznania na zabieg scalania mięśni lewego uda.(...)
101
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Przed startem sezonu 2022 większość z nas ekscytowała się zapowiadającą się walką o awans do PGE Ekstraligi między drużynami z Zielonej Góry, Krosna i Bydgoszczy. Choć ta walka wci(...)
177
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na wyjeździe Aforti Start Gniezno w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
137
Wczoraj Zdunek Wybrzeże Gdańsk poinformował, że ze składu na dzisiejszy mecz z Aforti Start Gniezno wypada kontuzjowany Jakub Jamróg. Z kolei dzisiaj na polepszenie humorów gdański(...)
111
Zdunek Wybrzeże Gdańsk do jutrzejszego meczu w Gnieźnie przystąpi bez kontuzjowanego Jakuba Jamroga.(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Abramczyk Polonia Bydgoszcz do ostatniego biegu walczyła z H.Skrzydlewska Orzeł Łódź o wygraną na własnym torze. Ostatecznie Bydgoszczanie wygrali minimalnie 46:44.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com