Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOR NATURE SOLUTIONS KS APATOR TORUN - Wiadomości
11
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu p(...)
0
Tauron Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions KS Apator Toruń w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
24
Po niezwykle zaciętym rewanżu meczu półfinałowym Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik(...)
0
Betard Sparta Wrocław w obliczu kontuzji ręki Taia Woffindena, która wyklucza go z udziału w rewanżu meczu półfinałowego PGE Ekstraligi, sięgnąć musiała po głębokie rezerwy. Dlat(...)
0
Już w najbliższą niedziele zostaną rozegrane rewanżowe spotkanie półfinałów PGE Ekstraligi. Poznaliśy już rozkład jazdy jak i obsadę sędziowską tych dwóch spotkań.(...)
2
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions KS Apator Toruń w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
For Nature Solutions KS Apator Toruń zremisował(a) na wyjeździe z ekipą ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W niedziele, w Krośnie odbyć się miał premierowy mecz Wilków w PGE Ekstralidze, na domowy debiut w najlepszej lidze świata w Krośnie będą musieli troszkę poczekać, bowiem spotkanie(...)
1
Zakończyła się pierwsza runda PGE Ekstraligi a w najbliższy weekend, odbędzie się druga kolejka, najlepszej ligi świata. Poznaliśmy już obsadę sędziowską na te spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com