Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Ipswich Witches
vs
Belle Vue Aces
Jutro o 20:30
30.09.2022 - 19:00
Stało się to, o czym spekulowało się od kilku tygodni. Prezes Motoru Lublin potwierdził, że Bartosz Zmarzlik będzie reprezentował barwy nowego Drużynowego Mistrza Polski w przyszłym sezonie.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GLEB CHUGUNOV - Wiadomości
107
Na godzinę 19:00 zaplanowana została dzisiaj 7 runda cyklu Speedway Grand Prix na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. (...)
45
2 miesiące temu
Potwierdziły się spekulację mediów odnośnie tego, kto otrzyma "dziką kartę" na Grand Prix we Wrocławiu i trafiła ona do zawodnika miejscowej Sparty Wrocław, Gleba Chugunova.(...)
386
Gleb Chugunov nie zaliczy niedzielnego spotkania do udanych, zawodnik w sześciu starach zdołał wywalczyć pięć punktów, ale ostatecznie to wrocławianie zwyciężyli na stadionie im. A(...)
0
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W niedzielę Arged Malesa Ostrów Wielkopolski zmierzyła się na własnym torze z Betard Sparta Wrocław. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 34:56.(...)
144
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 34:56. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
110
Motor Lublin zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Betard Sparta Wrocław w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
425
9 czerwca (czwartek) odbyła się konferencja przed meczem #WROLUB, w której udział wzięli trener BETARD SPARTY Wrocław, Dariusz Śledź oraz zawodnik Gleb Chugunov. Uczestnicy odpowie(...)
102
Vaestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 59:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
108
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vaestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Piraterna Speedway w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Betard Sparta Wrocław w piątkowy wieczór uległa na Stadionie Olimpijskim w pojedynku przeciwko Fogo Unii Leszno. Ze zmiennym szczęściem radził sobie Gleb Chugunov, zawodnikowi z D(...)
102
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Komisja Orzekająca Ligi podjęła decyzje w związku z meczem 1. rundy PGE Ekstraligi BBetard Sparta Wrocław – For Nature Solutions Apator Toruń (10.04.2022).(...)
109
Gleb Chugunov postanowił związać się z Betard Spartą Wrocław na najbliższe dwa sezony. (...)
97
Gleb Chugunov otrzymał dzika kartę na dwudniowe zawody z cyklu Speedway Grand Prix na swoim domowym torze Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu.(...)
217
Już w najbliższą niedzielę o godzinie 19:15 odbędzie się mecz 10 kolejki PGE Ekstraligi. Betard Sparta Wrocław podejmie na domowym torze Motor Lublin. (...)
45
Junior Betard Sparty Wrocław, Gleb Chugunov otrzymał dziką kartę na 1 oraz 2 rundę cyklu Speedway Grand Prix, która rozegrana zostanie na Stadionie Olimpijskim we wrocławiu.(...)
71
Eltrox Włókniarz Częstochowa nie zwalnia tempa i notuje trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Drużyna prowadzona przez Marka Cieślaka od początku dyktowała warunki tego spotkania i pew(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com