Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Po 3 latach przerwy na tor postanowił wrócić były zawodnik m.in. Ostrovii Ostrów Wielkopolski czy Wilki Krosno - Nicklas Porsing. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX POLSKI - Wiadomości
1
26 sierpnia odbędzie się gorzowska runda Grand Prix - już od dziś można zakupić bilety na tą imprezę; bezpośrednio w sklepie klubowym oraz przez Internet.(...)
0
Matej Zagar wygrał Grand Prix Polski w Gorzowie! Drugie miejsce zajął Greg Hancock, a trzecie Tai Woffinden. W finale wystartował także Bartosz Zmarzlik. Pozostali Polacy Maciej Ja(...)
0
W Gorzowie ruszyła przedsprzedaż biletów na Grand Prix Polski, które rozegrane zostanie 29 sierpnia na stadionie im. Edwarda Jancarza. W ciągu tygodnia udało się sprzedać aż 3 tysi(...)
0
Ponad 18 procent biletów na FIM Speedway Grand Prix na Stadionie Narodowym of Poland kupili kibice z Mazowsza. Czy to oznacza, że w Warszawie jest zapotrzebowanie na powstanie ośro(...)
0
Maciej Janowski dla zuzelend o finale Złotego Kasku, Grand Prix w Toruniu i planach na przyszły sezon. (...)
0
Adrian Miedziński wystartuje z dziką kartą w ostatnim tegorocznym Grand Prix, które rozegrane zostanie 11 października na MotoArenie w Toruniu.(...)
1
W 14 biegu sobotniego Grand Prix Polski doszło do fatalnego wypadku na wyjściu z pierwszego łuku kiedy to upadli Niels Kristian Iversen i Greg Hancock.(...)
0
W najbliższy poniedziałek o godz. 15:00 na gorzowskim torze odbędzie się trening reprezentantów Polski przed turniejem Grand Prix. Obecni będą m.in. Jarosław Hampel i Bartosz Zmarz(...)
0
30 sierpnia 2014 roku w Gorzowie rozegrane zostanie Grand Prix Polski. Przy tej okazji powstał krótki film promujący imprezę oraz klub Stal Gorzów. (...)
1
W sobotni wieczór na torze toruńskiej Motoareny odbyła się ostatnia runda cyklu Grand Prix. Jak co roku emocji w Toruniu nie zabrakło, zapraszamy do zapoznania się z obszerną relac(...)
0
W najbliższą sobotę na toruńskiej Motoarenie odbędzie się Grand Prix Polski. Jest to ostatnia impreza togo cyklu w trwającym sezonie żużlowym. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi(...)
0
Unibax Toruń na swojej oficjalnej stronie internetowej poinformował, iż na Grand Prix Polski, które 5 października odbędzie się na toruńskiej MotoArenie, pozostało już tylko dwa ty(...)
0
Już dzisiaj o godzinie 19:00 rozpocznie się Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim. Dziką kartę na te zawody otrzymał zawodnik miejscowej Stali - Bartosz Zmarzlik.(...)
0
Klub Sportowy Toruń UNIBAX SA rozpoczyna sprzedaż biletów na ostatnią rundę tegorocznego cyklu Grand Prix, która odbędzie się 5 października 2013r. na MotoArenie w Toruniu. (...)
0
Już za niespełna godzinę na toruńskiej Motoarenie rozpocznie się GP Polski. Wyłoni ono mistrza świata na sezon 2012. Zostanie nim ktoś z dwójki Chris Holder - Nicki Pedersen. W zaw(...)
0
Po godzinie 17 w Toruniu odbyło się losowanie numerów startowych na jutrzejsze ostatnie zawody tegorocznego cyklu. Numer drugi wylosował Jarosław Hampel a Tomasz Gollob pojedzie z (...)
0
Już w najbliższą sobotę 6 października 2012r. na toruńskiej MotoArenie zostanie rozegrana dwunasta, decydująca o podziale medali, runda Speedway Grand Prix. KST UNIBAX przypomina, (...)
0
6 października 2012r. na toruńskiej MotoArenie zakończy się tegoroczny cykl Grand Prix. KST UNIBAX informuje, że wszystkie bilety na miejsca siedzące na Trybunę Główną oraz Strefy (...)
0
Polski Związek Motorowy złożył oficjalną ofertę za prawa do organizacji turnieju Grand Prix 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Proponowana kwota przez polską stronę wynosi 1,(...)
0
Zawodnik, który zastępuje kontuzjowanego Jarosława Hampela - Martin Vaculik zwyciężył z 20 punktami na koncie Grand Prix Polski w Gorzowie! Fantastyczny debiut zanotował także Bart(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com