Dzisiaj o 20:30
Sheffield Tigers
GRAND PRIX SZWECJI - Wiadomości
0
Sobotni sukces Emila Sajfutdinowa na mogącym pomieścić 40.000 widzów stadionie Ulevii oglądała garstka około 8.000 tysięcy fanów żużla. Goeteborg żegna się obecnie z turniejami G(...)
0
W zakończonym przed chwilą Grand Prix Szwecji w Goeteborgu, po fantastycznym ataku w finale zwyciężył Emil Sajfutdinow, pokonując Chrisa Holdera, Nicki Pedersena oraz Jarosława Ham(...)
0
Poznaliśmy zawodnika, który wystartuje 4 maja w Goeteborgu z dziką kartą podczas Grand Prix Szwecji. Będzie nim reprezentant Stali Gorzów Linus Sundstroem. (...)
0
Fredrik Lindgren zwyciężył w Grand Prix Szwecji na stadionie Ullevi w Goeteborgu! Drugie miejsce zajął Greg Hancock, zaś trzecie Chris Holder. Polacy, czyli Jarosław Hampel oraz To(...)
0
Już dzisiaj o godzinie 19:00 w szwedzkim Goeteborgu odbędzie się kolejna runda cyklu Grand Prix. W piątek odbyło się losowanie numerów startowych. Portal Zuzelend.com zaprasza na r(...)
0
Zawodnik Wybrzeża Gdańsk, Thomas H. Jonasson otrzymał dziką kartę na Grand Prix Szwecji w Goeteborgu, które odbędzie się 26 maja. (...)
0
Sporym zaskoczeniem była bardzo dobra dyspozycja Antonio Lindbaecka w sobotnim Grand Prix Szwecji w Goeteborgu. "Toninho" w pierwszych trzech startach był najlepszy, a w swoim czwa(...)
0
Potwierdziły się wcześniejsze informacje o wybitym barku Jasona Crumpa. Australijczyk zanotował wypadek w dzisiejszym Grand Prix Szwecji, po którym został odwieziony do szpitala z (...)
0
Rozpoczyna się powoli Grand Prix Szwecji w Goeteborgu. Portal Zuzelend.com zaprasza wszystkich kibiców na relacje na żywo. Link do transmisji dostępny jest po prawej strony nawigac(...)
0
Bardzo blisko podium znalazł się dziś Janusz Kołodziej. W zakończonym po 4 seriach startów Grand Prix Szwecji Polak znalazł się na czwartym miejscu, pomimo nadal doskwierającego m(...)
0
Druga runda tegorocznych zawodów z cyklu Grand Prix zostanie rozegrana już jutro na torze Ullevi w Goeteborgu. Dziś rozlosowano numery startowe turnieju.(...)
0
Druga tegoroczna runda cyklu Grand Prix odbędzie się w sobotę na stadionie w Goeteborgu. Czy swoją dominację z turnieju w Lesznie potwierdzi Nicki Pedersen? Czy fotel lidera utrzym(...)
0
W zakończonych przed chwilą zawodach o wielką nagrodę Szwecji dość przeciętnie spisał się Tomasz Gollob. Polak zdobył zaledwie pięć punktów i zakończył turniej na dziewiątym miejsc(...)
0
Thomas H. Jonasson, podobnie jak rok temu, także i w tym sezonie otrzymał jednodniową dziką kartę na Grand Prix Szwecji. Zawody zaplanowano na 14 maja, a odbędą się w Goeteborgu.(...)