GRAND PRIX WLOCH - Wiadomości
0
W ostatnią sobotę Terenzano po pięciu latach pożegnało się z turniejami cyklu Speedway Grand Prix. Nie oznacza to jednak, że Włochy wypadną z państw organizujących żużlowe turniej(...)
0
Już dziś o godzinie 20:00 w Terenzano odbędzie się kolejny turniej zaliczany do cyklu Grand Prix. Po raz pierwszy na włoskim torze ścigać się będzie Darcy Ward. Mimo to Australijcz(...)
0
Anotnio Lindbaeck zwyciężył w zakończonej przed chwilą Grand Prix Włoch w Terenzano. Szwed w finałowym biegu pokonał Emila Sajfutdinowa i Grega Hancocka. Wykluczony w finale został(...)
0
Już za niespełna pół godziny we włoskim Terenzano rozpocznie się ósma runda cyklu Grand Prix. Portal Zuzelend.com zaprasza kibiców na relacje na żywo z zawodów.(...)
0
Już dzisiaj o godzinie 20:00 we włoskim Terenzano odbędzie się ósma runda cyklu Grand Prix. Nasz jedyny reprezentant - Tomasz Gollob będzie miał okazję, aby nadrobić kolejne punkty(...)
0
Już jutro o godzinie 20:00 odbędzie się kolejna odsłona tegorocznego cyklu Grand Prix. Najlepsi żużlowcy świata walczyć będą we włoskim Terenzano. Odbyło się już losowanie numerów (...)