Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRUDZIADZ - Wiadomości
0
Stadion Miejski w Rzeszowie będzie ostatnim przystankiem na drodze po tytuł Indywidualnego Mistrza Polski.(...)
463
Junior Grudziądza, broniąc barwy klubu Cellfast Wilki Krosno uczestniczył w fatalnie wyglądającym wypadku podczas drugiej rundy półfinałowej eWinner 1 ligi.(...)
50
Na obiekcie przy ulicy Hallera 4 w czwartek rozegrany został finał Srebrnego Kasku, w którym to Wiktor Lampart stanął na ostatnim stopniu podium. (...)
0
Rafał Okoniewski to najwyżej punktujący zawodnik wczorajszego meczu MRGARDEN GKM Grudziądz przeciwko KS Toruń. Zdobył on komplet punktów. (...)
0
Daniel Jeleniewski zaskoczył wszystkich w pierwszym wyścigu podczas rozgrywanego spotkania przeciwko Betardowi Sparcie Wrocław...(...)
0
W dniu jutrzejszym na torze przy ulicy Hallera 4 odbędzie się turniej z cyklu Nice Cup. (...)
0
Młodzieżowiec Fogo Unii Leszno, Piotr Pawlicki wygrał eliminacje Złotego Kasku, które w końcu udało się dzisiaj rozegrać w Grudziądzu. Poniżej prezentujemy wyniki. (...)
0
Coraz więcej wskazuje na to, że Tomasz Gollob wyląduje w drużynie beniaminka z Grudziądza. Rozmowy są rzekomo bardzo zaawansowane. Poza tym, najbardziej utytułowany żużlowiec w Pol(...)
0
Zwycięstwem Unibaxu Toruń zakończyły się zawody rozgrywane w ramach eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych, które odbyły się wczoraj na torze grudziądzkiego GKM-u(...)
0
Zwycięstwem ekipy Renualt Zdunek Wybrzeże Gdańsk zakończyły się dzisiejsze zmagania młodych żużlowców w zawodach II rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski rozegranych na(...)
0
Już dzisiaj na trzech polskich torach zawody II rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Grupa 1. rywalizować będzie na torze w Grudziądzu, Grupa 2. w Ostrowie, natomiast(...)
0
W dniu dzisiejszym na czterech polskich torach rozegrane zostaną zawody ćwierćfinałowe Indywidualnych Mistrzostw Polski. Tymczasem znane są już listy startowe półfinałów Srebrnego (...)
0
Dzisiejszego dnia na torze w Parku Miejskim przy ulicy Hallera 4 w Grudziądzu odbędzie się IV Runda MDMP. Do Grudziądza zawitają ekipy z Gdańska, Torunia, Piły, Łodzi i Gorzowa.(...)
0
Już jutro na stadionie w Grudziądzu odbędą się eliminacje Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na torze przy ulicy Hallera 4 pojawią się pary z Gdańska, Piły, Bydgoszczy, Gniezna, Toru(...)
0
Zawodnicy zespołu ?Biało ? Czerwonych? pokonali w wyjazdowej przedsezonowej potyczce grudziądzki GTŻ w stosunku 35:41. Zarówno bydgoszczanie jak i gospodarze wystartowali w test ? (...)
0
Beniaminek Enea Ekstraligi po dwóch zwycięstwach w przedsezonowych spotkaniach kontrolnych z toruńskim Unibaxem zmierzy się w dniu dzisiejszym w Grudziądzu z miejscowym GTŻ ? em. P(...)
0
Dziś rano w Gorzowie Wielkopolskim skradziono samochód Davida Ruuda, reprezentanta I-ligowego GTŻ'u Grudziądz. Samochód to srebrny Mercedes Sprinter o szwedzkich numerach rejestrac(...)
0
We wczorajszych wyborach samorządowych - jak się okazuje - oprócz polityków, wystartowali nawet działacze i trenerzy żużlowi. Kilku z nich weszło do rady miasta.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com