Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Prz ed chwilą poznalismy listę startową jutrzejszego Speedway Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff. Zwycięzcą kwalifikacji został niespodziewanie Australijczyk, Jack Holder. Najlepszy czas kwalifikacji wśród Polaków zanotował Paweł Przedpełski zajmując trzecie miejsce. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRZEGORZ KNAPP - Wiadomości
1
W dniu dzisiejszym obchodzimy trzecią rocznicę śmierci Grzegorza Knappa. Nasz były najlepszy zawodnik ice speedwaya jak również solidny jeździec w żużlu klasycznym zmarł na skutek (...)
107
Okolicznościowy mural upamiętniający zmarłych żużlowców GKM-u Grudziądz, może znaleźć się na stadionie przy ulicy Hallera. Wszystko za sprawą grudziądzkiego budżetu obywatelskiego (...)
0
Jeszcze przez tydzień trwać będzie aukcja pamiątek żużlowych na rzecz rodziny Grzegorza Knappa. Licytować można jeszcze cztery pamiątki: plastron z turnieju Hansa Nielsena w Covent(...)
0
GKSŻ organizuje aukcje pamiątek żużlowych, z których całkowity dochód będzie przeznaczony na potrzeby rodziny Ś.P. Grzegorza Knappa. (...)
0
Piękny gest wykonali kibice Kolejarza Opole, którzy podczas meczu ze Speedway Wandą Instal Kraków uczcili pamięć Grzegorza Knappa. (...)
0
W sobotę 28 czerwca odbędzie się pogrzeb tragicznie zmarłego Grzegorza Knappa. Ostatnie pożegnanie wychowanka GKM-u Grudziądz rozpocznie się godz. 11 w Parafii św. Anny w Radzyniu(...)
0
Tragiczna infomracja dotarła do nas z Belgii, gdzie rozgrywana była 3. runda ligi holenderskiej podczas której Grzegorz Knapp zanotował fatalnie wyglądający wypadek. W wyniku odnie(...)
0
Danił Iwanow z kompletem zwycięstw zwyciężył w ostatniej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Świata w wyścigach motocyklowych na lodzie. Tym samym Rosjanin sięgnął po mistrzowski tyt(...)
0
Danił Iwanow zwyciężył w przedostatniej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Świata w wyścigach motocyklowych na lodzie. Rosjanin w szwedzkiej Uppsali nie znalazł w pogromcy i w klasy(...)
0
Danił Iwanow po sobotnim zwycięstwie w zawodach w Inzell okazał się najlepszy także w niedzielę. Rosjanin, wygrywając w ósmej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Świata w wyścigach m(...)
0
Zwycięstwem Daniła Iwanowa zakończyła się siódma odsłona rywalizacji o Indywidualne Mistrzostwo Świata w wyścigach motocyklowych na lodzie. Najgroźniejszy rywal Iwanowa - Dmitrij K(...)
0
Dmitrij Kołtakow po raz kolejny okazał się najskuteczniejszym zawodnikiem zawodów o Indywidualne Mistrzostwo Świata w wyścigach motocyklowych na lodzie. Rosjanin triumfował w Assen(...)
0
Dmitrij Kołtakow z kompletem punktów zwyciężył w piątej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Świata wyścigów motocyklowych na lodzie. Siódme miejsce w zawodach w Assen zajął Grzegorz (...)
0
Grzegorz Knapp zajął trzecie miejsce w rozgrywanych przez sobotę i niedzielę zawodach Ice Challenge. Tegoroczna edycja berlińskiego turnieju była już czterdziestą w historii i zako(...)
0
Rosjanin Witalij Chomicewicz zwyciężył w pierwszym dniu berlińskiego Ice Challenge w wyścigach motocyklowych na lodzie. Znakomite drugie miejsce zajął Grzegorz Knapp. W zawodach wy(...)
0
Rosjanin Danił Iwanow okazał się najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju Champions Cup w wyścigach motocyklowych na lodzie, który rozegrano w niedzielę w austriackim St. Johann. Sz(...)
0
Zwycięstwem Dmitrija Kołtakowa zakończyła się niedzielna runda Grand Prix w wyścigach motocyklowych na lodzie, która została rozegrana w Togliatti. Kolejny raz wszystkie miejsca na(...)
0
Zwycięstwem Daniła Iwanowa zakończyła się niedzielna runda cyklu o Indywidualne Mistrzostwo Świata w wyścigach motocyklowych na lodzie. Rosjanin triumfował także w sobotnich zawoda(...)
0
Wygraną Daniła Iwanowa zakończyła się pierwsza runda Grand Prix w wyścigach motocyklowych na lodzie, którą rozegrano w Krasnogorsku. Zawody zdominowali Rosjanie, którzy zajęli pięć(...)
0
Reprezentacja Polski zajęła czwarte miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Świata na lodzie. Liderem polskiej kadry był Grzegorz Knapp, który należał do czołowych postaci zawodów w Sa(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com